824 |
Marek |
Jasiński |
2007 |
Poznań |
FORMATIQ RUN |
bieg 5km |
A |
|
825 |
Artur |
Jasiczak |
|
Dopiewo |
|
|
A |
|
826 |
Artur |
Jasiczak |
1990 |
Dopiewo |
Mosina |
bieg 10km |
A |
|
827 |
Emilia |
Jaróżek |
|
Rawicz |
Gorylki |
|
A |
|
828 |
Klaudyna |
Jarosławska |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
829 |
Marcin |
Janowski |
1979 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
830 |
Janusz |
Janowski |
1983 |
Wierzonka |
biegam sam |
bieg 5km |
A |
|
831 |
Grzegorz |
Jankowski |
1960 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
832 |
Wojciech |
Jankowiak |
2004 |
Poznan |
|
bieg 5km |
B |
|
833 |
Paweł |
Janicki |
|
Poznań |
|
|
A |
|
834 |
Jan |
Janasik |
1996 |
Środa Wlkp. |
|
bieg 10km |
A |
|
835 |
Paweł |
Jamróz |
1982 |
Głogów |
|
bieg 10km |
B |
|
836 |
Mateusz |
Jakubowski |
|
Poznań |
|
|
B |
|
837 |
Jakub |
Jakubowski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
838 |
Agata |
Jakubowska |
1997 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
839 |
Olga |
Jakubowska |
2000 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
840 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
841 |
Jarek |
Jackowiak |
|
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
|
A |
|
842 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
|
843 |
Anna |
Jacewicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
844 |
Izabela |
Iwanowska |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
845 |
Beata |
Ignor |
1965 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
846 |
Anna |
Hynek |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
|
A |
|
847 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
|
848 |
Mateusz |
Hurysz |
|
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
|
A |
|
849 |
Ewa |
Huber |
1988 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
850 |
Katarzyna |
Hoppe |
1988 |
Luboń |
|
bieg 10km |
A |
|
851 |
Piotr |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
852 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
853 |
Piotr |
Hernik |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
854 |
Klaudia |
Hernik |
1990 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
855 |
Marcin |
Herkowiak |
1976 |
Kiszkowo |
Ostatnich Gryzą Psy |
bieg 10km |
A |
|
856 |
Natalia |
Herfort |
1987 |
Rostworowo |
|
bieg 5km |
A |
|
857 |
Jola |
Henka |
1963 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
NW 5 km |
A |
|
858 |
Katarzyna |
Hejnar-Glumińska |
1980 |
Kościan |
TGV Club |
bieg 10km |
A |
|
859 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
860 |
Karolina |
Hamrol |
1978 |
Grodzisk Wlkp. |
|
NW 5 km |
A |
|
861 |
Joanna |
Hamrol |
1974 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
862 |
Mateusz |
Halski |
1994 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
863 |
Joanna |
Halska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
864 |
Adrianna |
Głowacka |
1995 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
865 |
Julia |
Gwara |
2004 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
A |
|
866 |
Julia |
Gwara |
|
Zielona Góra |
|
|
B |
|
867 |
Paweł |
Gul |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
868 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
869 |
Edmund |
Grzyl |
1963 |
Chrustowo |
|
bieg 10km |
A |
|
870 |
Dawid |
Grzybowski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
871 |
Dawid |
Grzybowski |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
872 |
Piotr |
Grzybowski |
|
Kiekrz |
|
|
A |
|
873 |
Beata |
Grzybowska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
874 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
875 |
Aneta |
Grzybowska |
|
Kiekrz |
|
|
A |
|
876 |
Krzysztof |
Grzeszczak |
1994 |
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
bieg 5km |
B |
|
877 |
Marcin |
Grześkowiak |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
878 |
Anna |
Grześkowiak |
1985 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
879 |
Danuta |
Grześkowiak |
|
Grodzisk Wlkp. |
GRODZIKI KLUB BIEGAZA |
|
A |
|
880 |
Paweł |
Grześkowiak |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
881 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
882 |
Magdalena |
Grzegorzewska |
1983 |
Szamotuły |
|
bieg 10km |
A |
|
883 |
Olga |
Grzankowska |
1999 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
|
884 |
Justyna |
Gryka |
1990 |
Poznań |
Polychem Systems |
bieg 5km |
A |
|
885 |
Marcin |
Gryka |
1990 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
886 |
Piotr |
Gruszecki |
1986 |
Poznań |
Polychem Systems Sp. z o.o. |
bieg 10km |
A |
|
887 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
888 |
Tomasz |
Grewling |
1983 |
Owczegłowy |
|
bieg 10km |
A |
|
889 |
Monika |
Graś |
1986 |
Ryczywół |
|
bieg 5km |
A |
|
890 |
Patrycjusz |
Gramowski |
|
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
|
A |
|
891 |
Grażyna |
Graczyk |
|
Poznań |
|
|
A |
|
892 |
Krzysztof |
Grabowski |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
893 |
Angelika |
Grabinska |
1980 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
894 |
Jacek |
Grabia |
1971 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
895 |
Łukasz |
Gołębiewski |
1992 |
Skórzewo |
|
bieg 5km |
A |
|
896 |
Jakub |
Gołaś |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
B |
|
897 |
Karolina |
Goździewska |
1983 |
Poklatki |
|
bieg 10km |
A |
|
898 |
Maciej |
Goździcki |
|
Strzelce Krajeńskie |
|
|
A |
|
899 |
Kaśka |
Gorgolewska |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
900 |
Tomasz |
Górecki |
1968 |
CZAPURY |
|
bieg 5km |
A |
|
901 |
Ignacy |
Górecki |
2007 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
902 |
Piotr |
Górecki |
1999 |
Czapury |
|
bieg 10km |
A |
|
903 |
Małgorzata |
Górecka |
1978 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
904 |
Tomasz |
Golczewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
905 |
Monika |
Gmerek |
1993 |
Naoachanie |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
906 |
Bartosz |
Glumiński |
1980 |
Kościan |
TGV Club |
bieg 10km |
A |
|
907 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
908 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
909 |
Karolina |
Giełda |
1980 |
Poznań |
IDEA AUDYT |
NW 5 km |
A |
|
910 |
Joanna |
Gieniusz-Langer |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
911 |
Witold |
Gertig |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
912 |
Ewa |
Gendera |
1971 |
Poznań |
Drużyna Od Serca |
NW 5 km |
A |
|
913 |
Marek |
Geisler |
|
Poznań |
OGNIOCHRON |
|
A |
|
914 |
Marek |
Geisler |
1959 |
Poznań |
OGNIOCHRON |
bieg 10km |
A |
|
915 |
Łukasz |
Gałkowski |
1986 |
Rabowice |
|
bieg 5km |
A |
|
916 |
Szymon |
Gałka |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
917 |
Albert |
Gawłowicz |
1998 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
918 |
Kinga |
Gawron |
1992 |
Dobieżyn |
|
bieg 5km |
A |
|
919 |
Ilona |
Gawęda |
|
Nekla |
|
|
A |
|
920 |
Michał |
Gawęcki |
|
Poznań |
|
|
A |
|
921 |
Anna |
Gawęcka |
1985 |
Poznań |
Bukowski Klub Biegowy |
bieg 5km |
A |
|
922 |
Anna |
Gawęcka |
|
Poznań |
|
|
A |
|
923 |
Adam Marek |
Gatner |
1957 |
Serock |
LUKS serock |
bieg 10km |
A |
|