LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023
LP | Imię | Nazwisko | Ur | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
424 | Michał | Paluczek | 1976 | Grzebienisko | Fitness Buk | bieg 5km | A | |
425 | Zofia | Krawczyk | 1991 | Rokietnica | bieg 5km | A | ||
426 | Łukasz | Pakulski | 1993 | Poznań | bieg 5km | A | ||
427 | Piotr | Fórmanek | 1997 | Poznań | 7Pro Siódmiak Team | bieg 5km | A | |
428 | Marta | Kędziora | 1984 | Murowana Goślina | bieg 5km | A | ||
429 | Karolina | Staśkowiak | 1986 | Opalenica | bieg 5km | A | ||
430 | Anna | Marszałek- Kowalska | 1968 | Sławno | NW 5 km | B | ||
431 | Michał | Kuśnierz | 1983 | Piła | BiegamBoLubię - to nie klub:) | bieg 5km | A | |
432 | Violetta | Królik | 1982 | Dopiewo | DRUŻYNA SZPIKU | bieg 5km | A | |
433 | Bartosz | Drozd | 1995 | Poznan | bieg 5km | A | ||
434 | Jolanta | Cholewka | 1956 | Kostrzyn | Walka Kostrzyn | NW 5 km | A | |
435 | Anna | Gawęcka | 1985 | Poznań | Bukowski Klub Biegowy | bieg 5km | A | |
436 | Marcin | Jakubiak | 1985 | Trzemeszno | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie | bieg 5km | A | |
437 | Tomasz | Sobocki | 1994 | Krzycko Małe | bieg 5km | A | ||
438 | Katarzyna | Mówka | 1976 | Poznań | SP 67 | bieg 5km | A | |
439 | Marta | Kmieć | 1985 | Czapury | NW 5 km | A | ||
440 | Agnieszka | Piechocka | 1984 | Oborniki | bieg 5km | A | ||
441 | Tomek | Kaszyński | 1978 | Poznań | bieg 5km | A | ||
442 | Tomasz | Kubacki | 1971 | Wrocław | bieg 5km | A | ||
443 | Bożena | Kałka | 1988 | Rawicz | NW 5 km | A | ||
444 | Agnieszka | Borowska | Skórzewo | Letri | A | |||
445 | Szymon | Chojnacki | Ślesin | A | ||||
446 | Sebastian | Sternal | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski klub biegacza | A | |||
447 | Iwona | Kuśmirek | Kamionki | A | ||||
448 | Jakub | Magdziński | poznań | A | ||||
449 | Ola | Bórkowska | Poznań | Maratończyk Poznań | A | |||
450 | Piotr | Draber | Poznań | Biegacze Celebryci | A | |||
451 | Agata | Zuchowska | Wrocław | Władek Team | A | |||
452 | Emilia | Jaróżek | Rawicz | Gorylki | A | |||
453 | Anna | Paczyńska | Mosina | A | ||||
454 | Mateusz | Brzykcy | Poznań | FC Wągrowiec (Żnin) | A | |||
455 | Magdalena | Długa | Złotów | TEAM TERMINATORun | A | |||
456 | Marcin | Lehwark | Koziegłowy | DRUŻYNA SZPIKU | A | |||
457 | Piotr | Lisewski | Poznan | A | ||||
458 | Monika | Nowak | Poznań | A | ||||
459 | Sebastian | Dworzyński | Miały | Dworki Team | A | |||
460 | Ilona | Chałubińska | Komorniki | A | ||||
461 | Tomasz | Mejer | Poznań | A | ||||
462 | Dominika | Osóbka | Strzelce Opolskie | A | ||||
463 | Aleksander | Augustyn | Kaźmierz | Sportowy Kaźmierz | A | |||
464 | Małgorzata | Małecka | Gniezno | Szaleni Biegacze Gniezno | A | |||
465 | Dorota | Mizera | Tarnowo Podgórne | A | ||||
466 | Damian | Kluczyk | Gniezno | KB Czarne Wilki | A | |||
467 | Urszula | Cieszyńska | Poznań | A | ||||
468 | Monika | Czaińska | Poznań | A | ||||
469 | Marek | Pućka | Gniezno | A | ||||
470 | Milena | Zielińska | Zalasewo | A | ||||
471 | MACIEJ | PARSZEWSKI | PIŁA | J.A.K.B. | B | |||
472 | Ewa | Kotyla-Pietrzak | Tarnowo Podgórne | A | ||||
473 | Dorota | Kozłowska | Poznań | ROXKIJE Rokietnica | A | |||
474 | Mateusz | Jakubowski | Poznań | B | ||||
475 | Jacek | Potok | Tarnow | A | ||||
476 | Karolina | Sobczak | zalasewo | B | ||||
477 | Maja | Przyszczypkowska | Poznań | A | ||||
478 | Artur | Jasiczak | Dopiewo | A | ||||
479 | Barbara | Walas-Gwizdała | Poznań | BRAK | A | |||
480 | AGA | Kubacka | Radzyny | Sportowy Kaźmierz | A | |||
481 | Sławomir | Pawlak | Poznań | Biegam bo lubię | A | |||
482 | Dorota | Łukasik | 1991 | Poznań | bieg 5km | B | ||
483 | Alina | Klój | 1966 | Poznań | NW 5 km | A | ||
484 | Irena | Dorna | 1975 | Pamiątkowo | Pekabex | NW 5 km | A | |
485 | Marek | Jasiński | 2007 | Poznań | FORMATIQ RUN | bieg 5km | A | |
486 | kinga | kubiatowicz | 1980 | Potrzanowo | ruukki | bieg 5km | A | |
487 | Radosław | Kandulski | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | ||
488 | Wanda | Kuryś | 1983 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 5km | A | |
489 | Roman | Frąckowiak | 1968 | Wieleń | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
490 | Anna | Rzymkowska | 1988 | Kliny | NW 5 km | A | ||
491 | Anna | Paczyńska | 1969 | Mosina | NW 5 km | A | ||
492 | Anna | Pietrzak | 1994 | Poznań | bieg 5km | A | ||
493 | Przemysław | Jędrych | 1977 | Poznań | bieg 5km | A | ||
494 | Marta | Kotous | 1995 | Swarzędz | Neonówki Raszei | bieg 5km | A | |
495 | Robert | Kupczak | 1968 | Buk | Bukowski Klub Biegacza | bieg 5km | A | |
496 | Monika | Kaiser | 1977 | Plewiska | ESSA Klub | bieg 5km | B | |
497 | Ewa | Drapińska | 1976 | Dębienko | NW 5 km | A | ||
498 | Elżbieta | Białas | 1982 | Poznań | NW 5 km | B | ||
499 | Monika | Kubiak | 1980 | Oborniki | bieg 5km | A | ||
500 | Michał | Lemisz | 1984 | Kamionki | AECOM | bieg 5km | A | |
501 | Ligia | Kaczmarek | 2000 | Poznan | bieg 5km | A | ||
502 | Dawid | Grzybowski | 1984 | Poznań | bieg 5km | A | ||
503 | Sylwia | Płonka-Siczyńska | 1981 | Poznań | Skrzaty | bieg 5km | B | |
504 | Małgorzata | Majewska | 2007 | Kostrzyn | bieg 5km | A | ||
505 | Agnieszka | Kudela | 1986 | Poznan | bieg 5km | A | ||
506 | Wiesław | Łopuszyński | 1971 | Poznań | bieg 5km | A | ||
507 | Karolina | Morka | 1979 | Oborniki | NW 5 km | A | ||
508 | Adrian Dariusz | Badziński | 1989 | Opalenica | amator - niezrzeszony | bieg 5km | A | |
509 | Karolina | Młodożyńska | 1973 | Oborniki | Czarownice | NW 5 km | A | |
510 | Elwira | Piter | 1985 | Poznań (Poznań-Jeżyce) | bieg 5km | A | ||
511 | Daria | Kotyk | 1991 | Dąbrówka | bieg 5km | A | ||
512 | Dorota | Paluczek | 1976 | Grzebienisko | Fitness Buk | bieg 5km | A | |
513 | Edyta | Trawińska | 1982 | Wiry | bieg 5km | A | ||
514 | Izabela | Iwanowska | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | ||
515 | Aga | Kubacka | 1994 | Radzyny | bieg 5km | A | ||
516 | Marta | Koza | 1998 | Grodzisk Wielkopolski | bieg 5km | A | ||
517 | Katarzyna | Kunysz | 1995 | Poznań | bieg 5km | A | ||
518 | Maja | Cegłowska | 2007 | Poznań | bieg 5km | A | ||
519 | Natalia | Stefańska | 1997 | Poznań | bieg 5km | A | ||
520 | Wiktoria | Zygmanska | 1995 | Bydgoszcz | bieg 5km | A | ||
521 | Agata | Strońska | 1991 | Poznań | bieg 5km | A | ||
522 | Dominika | Woźna | 1992 | Poznań | UKS | bieg 5km | A | |
523 | Liudmyla | Skrypnyk | 1983 | Czerwonak | bieg 5km | A |
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- następna ›
- ostatnia »