124 |
Michał |
Rudziński |
1986 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
|
125 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
126 |
Radosław |
Dalke |
1978 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
NW 5 km |
A |
|
127 |
Bartek |
Michalski |
1984 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
|
128 |
Katarzyna |
Cimoszko |
1980 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
129 |
Dorota |
Dalke |
1979 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
NW 5 km |
A |
|
130 |
Jakub |
Michalski |
1985 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
|
131 |
Jarosław |
Borkowski |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
132 |
Piotr |
Dalke |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
133 |
AGNIESZKA |
Borkowska |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
134 |
Dorota |
Kownacka |
|
Twardogóra |
|
|
B |
|
135 |
Robert |
Kownacki |
|
Twardogóra |
|
|
B |
|
136 |
Kamila |
Filipiak |
1998 |
Turek |
|
bieg 5km |
A |
|
137 |
Adam |
Wiśniewski |
1999 |
Tulce |
Jestem od Romka |
bieg 5km |
A |
|
138 |
Aleksandra |
Lorent-Kowalik |
1982 |
Tulce |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
139 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
140 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
141 |
Maciej |
Rudawski |
|
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
|
A |
|
142 |
Barbara |
Zacharska |
1964 |
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
NW 5 km |
A |
|
143 |
Jerzy |
Zacharski |
1962 |
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
NW 5 km |
A |
|
144 |
Jerzy |
Zacharski |
|
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
|
A |
|
145 |
Barbara |
Zacharska |
|
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
|
A |
|
146 |
Anna |
Mierzwicka |
1974 |
Toruń |
|
bieg 10km |
A |
|
147 |
Ewa |
Kotyla-Pietrzak |
|
Tarnowo Podgórne |
|
|
A |
|
148 |
Małgorzata |
Muszyńska |
1967 |
Tarnowo Podgórne |
|
NW 5 km |
A |
|
149 |
Paweł |
Rutkowski |
|
Tarnowo Podgórne |
|
|
A |
|
150 |
Dorota |
Mizera |
|
Tarnowo Podgórne |
|
|
A |
|
151 |
Jacek |
Potok |
|
Tarnow |
|
|
A |
|
152 |
Michał |
Kowalski |
2006 |
Sławno |
|
bieg 10km |
B |
|
153 |
Krzysztof |
Kowalski |
1973 |
Sławno |
|
NW 5 km |
B |
|
154 |
Anna |
Marszałek- Kowalska |
1968 |
Sławno |
|
NW 5 km |
B |
|
155 |
Marek |
Kopacz |
1957 |
Szydłowo |
Byskawica |
bieg 5km |
B |
|
156 |
Elżbieta |
Kopacz |
1959 |
Szydłowo |
Błyskawica |
NW 5 km |
B |
|
157 |
Magdalena |
Zygmanowska |
|
Szczytniki |
|
|
A |
|
158 |
Monika |
Rogalska |
1978 |
Szczytniki |
|
bieg 5km |
A |
|
159 |
Jakub |
Ratajczak |
198619861986 |
Szczodrzykowo |
|
bieg 10km |
B |
|
160 |
Rafał |
Jędraszczyk |
|
Szczecin |
|
|
B |
|
161 |
Natalia |
Adamkowska |
|
Szczecin |
|
|
B |
|
162 |
Maciej |
Andrzejczak |
1963 |
Szczecin |
Amator |
bieg 5km |
A |
|
163 |
Aleksandra |
Serafin |
1994 |
Szamotuły |
|
bieg 5km |
A |
|
164 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
|
Szamotuły |
KB Szamotuły |
|
A |
|
165 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
KB Szamotuły |
bieg 10km |
A |
|
166 |
Magdalena |
Grzegorzewska |
1983 |
Szamotuły |
|
bieg 10km |
A |
|
167 |
Andrzej |
Piasek |
1986 |
Szamotuły |
|
bieg 5km |
B |
|
168 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
|
Świnoujście |
|
|
A |
|
169 |
Piotr |
Mikołajek |
2000 |
Świebodzin |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
170 |
Marta |
Kotous |
1995 |
Swarzędz |
Neonówki Raszei |
bieg 5km |
A |
|
171 |
Iwona |
Śmigielska |
1980 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
172 |
Mirosław |
Kubiak |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
173 |
Monika |
Szcześniak |
1994 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
174 |
Anna |
Wojciechowska |
1979 |
Swarzędz |
|
bieg 5km |
B |
|
175 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
176 |
Piotr |
Brzeziński |
1980 |
Swarzędz |
|
bieg 5km |
B |
|
177 |
Przemysław |
Nowacki |
1984 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
178 |
Joanna |
Szydlewska |
1992 |
Swarzędz |
|
bieg 5km |
A |
|
179 |
FELICJA |
WRĄBEL |
1955 |
Swarzędz |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
NW 5 km |
A |
|
180 |
Milena |
Bąkowska-Grześkowiak |
1977 |
Swarzędz |
|
NW 5 km |
A |
|
181 |
Adrian |
Stachecki |
1988 |
Sulechów |
Browar Team |
bieg 10km |
A |
|
182 |
Bogumiła |
Andrzejak |
|
Suchy Las |
ruukki |
|
A |
|
183 |
Agata |
Begier |
1991 |
Suchy las |
|
bieg 5km |
A |
|
184 |
Szymon |
Szcześniak |
|
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
|
A |
|
185 |
Laura |
Mętel |
|
Suchy Las |
|
|
A |
|
186 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
187 |
Rafał |
Andrzejak |
1970 |
Suchy Las |
Bywaj W Bramie |
bieg 10km |
A |
|
188 |
Paulina |
Okonek |
|
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
|
A |
|
189 |
Piotr |
Andrzejak |
2005 |
Suchy Las |
Bywaj W Bramie |
bieg 10km |
A |
|
190 |
Bogumiła |
Andrzejak |
1969 |
Suchy Las |
ruukki |
bieg 10km |
A |
|
191 |
Rafał |
Andrzejak |
|
Suchy Las |
Bywaj W Bramie |
|
A |
|
192 |
Olga |
Kawa |
1981 |
Suchy Las |
|
bieg 10km |
A |
|
193 |
Jerzy |
Majka |
1972 |
Suchy Las |
|
bieg 10km |
A |
|
194 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
195 |
Dominika |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
196 |
Maciej |
Goździcki |
|
Strzelce Krajeńskie |
|
|
A |
|
197 |
Mariusz |
Balcerek |
1986 |
Stęszew |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
198 |
Jarosław |
Tomczak |
1968 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
199 |
Katarzyna |
Balcerek |
1988 |
Stęszew |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
200 |
Monika |
Domagalska |
1984 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
201 |
Piotr |
Zieliński |
1956 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
202 |
Lena |
Domagalska |
2011 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
203 |
Jacek |
Wójcik |
1964 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
204 |
Grzegorz |
Jankowski |
1960 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
205 |
Stanisław |
Lenartowicz |
1960 |
Stara Łubianka |
|
NW 5 km |
B |
|
206 |
Jan |
Janasik |
1996 |
Środa Wlkp. |
|
bieg 10km |
A |
|
207 |
Tomasz |
Przybyłowicz |
|
Środa Wielkopolska |
|
|
A |
|
208 |
Zbigniew |
Filipiak |
1969 |
Środa Wielkopolska |
Środa Wielkopolska |
bieg 10km |
A |
|
209 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
210 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
211 |
Daria |
Trybuś |
|
Śrem |
|
|
A |
|
212 |
Daria |
Trybuś |
1994 |
Śrem |
|
bieg 5km |
A |
|
213 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
|
214 |
Roman |
Rożkowski |
1958 |
Śrem |
ID PAN Kórnik |
bieg 5km |
A |
|
215 |
Aleksandra |
Błażewicz |
1993 |
Sopot |
Szpitale Pomorskie |
bieg 10km |
A |
|
216 |
Magdalena |
Chrząszcz |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
217 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
218 |
Emi |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
219 |
Teresa |
Porysek |
1972 |
Sobota |
|
bieg 5km |
A |
|
220 |
Danuta |
Brzezińska |
|
Śmigiel |
|
|
A |
|
221 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigiel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
222 |
Iwona |
Maślanka |
|
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
|
A |
|
223 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|