LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023
LP | Imię | Nazwisko | Ur | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
124 | Martyna | Wierzba | 19941994 | Lubon | DFDS Polska Running Team | NW 5 km | A | |
125 | Justyna | Liskowiak | 1982 | Poznań | DWS- dla własnej satysfakcji | NW 5 km | A | |
126 | Piotr | Rudawski | 1987 | Oborniki | Walk & Run Team Oborniki | NW 5 km | A | |
127 | Izabela | Olejniczak | 1969 | Poznań | NW 5 km | A | ||
128 | Kamila | PAWLAK | 1973 | Poznań | NW 5 km | A | ||
129 | Maciej | Rudawski | 1983 | Trzciel | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
130 | Małgorzata | Molińska | 1959 | Poznań | NW 5 km | A | ||
131 | Anna | Stencel | 1977 | Oborniki | Czarownice | NW 5 km | A | |
132 | Krzysztof | Kowalski | 1973 | Sławno | NW 5 km | B | ||
133 | Justyna | Szlandrowicz | 1970 | Poznań | NW 5 km | A | ||
134 | Gabriela | Werblińska | 1969 | Ceradz Kościelny | NW 5 km | A | ||
135 | Beata | Baron | 1960 | Poznań | Neonówki Raszei | NW 5 km | A | |
136 | Edward | Tomczyk | 194819481948 | Poznań | Zielone Groszki Poznań | NW 5 km | A | |
137 | Jerzy | Zacharski | 1962 | Trzcianka | Fabryka Nodrica Trzcinka | NW 5 km | A | |
138 | Aneta | Krukowska | 1972 | Poznań | DWS - dla własnej satysfakcji | NW 5 km | A | |
139 | Jarosław | Stecko | 1962 | Bydgoszcz | Life Balance Place | NW 5 km | A | |
140 | Katarzyna | Zawiślak | 1976 | Miękowo | Unilever team | NW 5 km | A | |
141 | Maciek | Drapiński | 2002 | Dębienko | NW 5 km | A | ||
142 | Ola | Marciniak | 1995 | Koło | Drużyna Marzeń | NW 5 km | A | |
143 | Anna | Marszałek- Kowalska | 1968 | Sławno | NW 5 km | B | ||
144 | Monika | Pieczyńska | 1978 | Koziegłowy | NW 5 km | A | ||
145 | Piotr | Werbliński | 1964 | Ceradz Kościelny | NW 5 km | A | ||
146 | Ewa | Kozioł-Brączkowska | 1975 | Miękowo | - | NW 5 km | A | |
147 | Alicja | Piosik | 1998 | Bolewice | NW 5 km | A | ||
148 | Jarosław | Tomczak | 1968 | Stęszew | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | |
149 | Katarzyna | Skowrońska | 196119611961 | Dopiewiec | NW 5 km | A | ||
150 | Jolanta | Małecka | 1983 | Miękowo | NW 5 km | A | ||
151 | ewa | kroll | 1965 | poznań | NW 5 km | A | ||
152 | Tomek | Drapiński | 1970 | Dębienko | NW 5 km | A | ||
153 | MAGDALENA | STACHOWIAK | 197019701978 | KONARZEWO | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | |
154 | Marek | Potrzebowski | 1983 | Bydgoszcz | Life Balance Place | NW 5 km | A | |
155 | Karolina | Morka | 1979 | Oborniki | NW 5 km | A | ||
156 | Bożena | Kałka | 1988 | Rawicz | NW 5 km | A | ||
157 | Iwona | Maślanka | 1971 | Śmigiel | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
158 | Marta | Kmieć | 1985 | Czapury | NW 5 km | A | ||
159 | Mariola | Dorożyńska | 1962 | Luboń | NW 5 km | A | ||
160 | Anna | Paczyńska | 1969 | Mosina | NW 5 km | A | ||
161 | Renata | Michalak | 1978 | Koło | Drużyna Marzeń | NW 5 km | A | |
162 | Małgorzata | Muszyńska | 1967 | Tarnowo Podgórne | NW 5 km | A | ||
163 | Hanna | Kosmowska | 1967 | Oborniki | NW 5 km | A | ||
164 | Elżbieta | Kopacz | 1959 | Szydłowo | Błyskawica | NW 5 km | B | |
165 | Monika | Olejniczak | 1979 | Poznań | Pekabex | NW 5 km | A | |
166 | Aneta | Werblińska | 1990 | Plewiska | NW 5 km | A | ||
167 | Anna | Balcerzak | 1976 | Warszawa | NW 5 km | A | ||
168 | Joanna | Skowrońska | 198719871987 | Dopiewiec | NW 5 km | A | ||
169 | Anna | Antoszek | 1978 | MIĘDZYRZECZ | TEAM ANTOSZEK | NW 5 km | A | |
170 | Karolina | Hamrol | 1978 | Grodzisk Wlkp. | NW 5 km | A | ||
171 | Wojtek | Drapiński | 2007 | Dębienko | NW 5 km | A | ||
172 | Iwona | Marciniak | 1977 | Koło | Drużyna Marzeń | NW 5 km | A | |
173 | Iwa | Mruk | 1987 | Koło | Drużyna Marzeń | NW 5 km | A | |
174 | Mariusz | Brotkiewicz | 1973 | Poznań | SKS | NW 5 km | A | |
175 | Dominika | Kudlińska | 1979 | Wysogotowo | NW 5 km | A | ||
176 | Natalia | Losiak | 1975 | Poznań | NW 5 km | A | ||
177 | Aleksandra | Lorent-Kowalik | 1982 | Tulce | Fajne Foczki | NW 5 km | A | |
178 | Anna | Dworzańska-Gul | 1984 | Poznań | DFDS Polska Running Team | bieg 5km | A | |
179 | Ewa | Knaflewska | 1983 | Dąbrówka | bieg 5km | A | ||
180 | OLA | ZIEMNIEWSKA | 2006 | Kaźmierz | GUMISIE | bieg 5km | A | |
181 | Łukasz | Olszak | 1982 | Śrem | Joteł Instalacje | bieg 5km | A | |
182 | Sebastian | Torchala | 1977 | Kobylnica | Mistrzowski Trening | bieg 5km | A | |
183 | Ewelina | Kita | 1986 | Luboń | bieg 5km | A | ||
184 | Jakub | Magdziński | 1997 | Poznań | bieg 5km | B | ||
185 | Zuzanna | Różalska | 1995 | Poznań | bieg 5km | A | ||
186 | Mirosław | Glapiak | 1985 | Siekierki Wielkie | bieg 5km | A | ||
187 | Aleksandra | Woch | 1997 | Poznań | bieg 5km | A | ||
188 | MAGDALENA | DUDZIŃSKA | 1982 | POZNAŃ | ZIELONI | bieg 5km | A | |
189 | Marcin | Jakubiak | 1985 | Trzemeszno | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie | bieg 5km | A | |
190 | Violetta | Królik | 1982 | Dopiewo | DRUŻYNA SZPIKU | bieg 5km | A | |
191 | Michał | Paluczek | 1976 | Grzebienisko | Fitness Buk | bieg 5km | A | |
192 | Monika | Kupczak | 1995 | Buk | BIEGIEMWLAS | bieg 5km | A | |
193 | Jarek | Grobelny | 1970 | Gniezno | Gniezno | bieg 5km | A | |
194 | Piotr | Fórmanek | 1997 | Poznań | 7Pro Siódmiak Team | bieg 5km | A | |
195 | Joanna | Żurawska | 1981 | Mosina | bieg 5km | A | ||
196 | Aneta | Czyżewska | 1999 | Poznań | bieg 5km | A | ||
197 | Wojciech | Oczujda | 1990 | Poznań | bieg 5km | A | ||
198 | Daria | Dębicka | 1995 | Zaniemyśl | bieg 5km | B | ||
199 | Piotr | Brzeziński | 1980 | Swarzędz | bieg 5km | B | ||
200 | Kinga | Komorowska-Sobierajska | 1987 | Manieczki | bieg 5km | A | ||
201 | Dariusz | Sienniak | 1969 | Skórzewo | Kangur Skórzewo | bieg 5km | B | |
202 | Michał | Kotarski | 1982 | Poznań | bieg 5km | A | ||
203 | Milena | Wolska | 1999 | Żnin | bieg 5km | A | ||
204 | Katarzyna | Nowak | 1988 | Poznań | bieg 5km | A | ||
205 | Joanna | Kowalska | 1987 | Komornik | bieg 5km | A | ||
206 | Vladyslav | Pozhylenko | 1995 | Poznań | bieg 5km | B | ||
207 | HONORATA | KARPOWICZ | 1978 | Kowanówko | bieg 5km | A | ||
208 | Justyna | Piórewicz | 1988 | Poznań | bieg 5km | A | ||
209 | Dominika | Dachtera | 1996 | Zębowo | bieg 5km | A | ||
210 | Kinga | Gawron | 1992 | Dobieżyn | bieg 5km | A | ||
211 | Karolina | Wróblewska | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | ||
212 | Nikodem | Smolarkiewicz | 2005 | Wronki | bieg 5km | A | ||
213 | Anna | Buszkiewicz | 1972 | Oborniki | Domin Team | bieg 5km | A | |
214 | Artur | Zejer | 1980 | Poznań | bieg 5km | A | ||
215 | Agnieszka | Drogi | 1982 | Poznań | Pekabex | bieg 5km | A | |
216 | Kamil | Kapusta | 1989 | Poznań | bieg 5km | A | ||
217 | Marek | Jasiński | 2007 | Poznań | FORMATIQ RUN | bieg 5km | A | |
218 | Agata | Strońska | 1991 | Poznań | bieg 5km | A | ||
219 | Wiesław | Łopuszyński | 1971 | Poznań | bieg 5km | A | ||
220 | Angelika | Grabinska | 1980 | Komorniki | bieg 5km | A | ||
221 | Przemysław | Jędrych | 1977 | Poznań | bieg 5km | A | ||
222 | Aga | Kubacka | 1994 | Radzyny | bieg 5km | A | ||
223 | Tomasz | Lipski | 1982 | Dąbrowa Górnicza | Saint-Gobain Squad | bieg 5km | A |
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- następna ›
- ostatnia »