424 |
Karol |
Wyrwa |
1994 |
Kielczewo |
Biała Kenia |
bieg 5km |
A |
|
425 |
Mirosław |
Kubiak |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
426 |
Joanna |
Skowrońska |
198719871987 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
427 |
Jakub |
Stawowy |
1989 |
Krotoszyn |
|
bieg 10km |
A |
|
428 |
Mariusz |
Łoboda |
1953 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
429 |
Jacek |
Kaźmierczak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
430 |
Mariusz |
Brotkiewicz |
1973 |
Poznań |
SKS |
NW 5 km |
A |
|
431 |
Paulina |
Fabiszewska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
432 |
Claudio |
Muñoz |
1978 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
433 |
Magdalena |
Ostrowska |
1972 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
434 |
Dominika |
Kudlińska |
1979 |
Wysogotowo |
|
NW 5 km |
A |
|
435 |
Anna |
Niespodziana |
|
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
|
A |
|
436 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
437 |
Aleksandra |
Lorent-Kowalik |
1982 |
Tulce |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
438 |
Michał |
Kuśmirek |
|
Kamionki |
|
|
A |
|
439 |
Monika |
Szcześniak |
1994 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
440 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
441 |
Damian |
Kwieciszewski |
1994 |
Poznań |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
442 |
Agata |
Jakubowska |
1997 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
443 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
444 |
Iwona |
Marciniak |
1977 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
445 |
Małgorzata |
Markowska |
1975 |
Dąbrówka |
|
bieg 10km |
A |
|
446 |
Piotr |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
447 |
Natalia |
Rajewska |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
448 |
Kamil |
Andrzejczak |
1989 |
Poznan |
UKS |
bieg 5km |
A |
|
449 |
Paweł |
Flank |
|
Siechnice |
Władek Team |
|
A |
|
450 |
Joanna |
Miężał-Basińska |
1982 |
Poznań |
HOMAG Run Team |
bieg 10km |
A |
|
451 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
452 |
Iwa |
Mruk |
1987 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
453 |
EDYTA |
NOWACZYNSKA |
1982 |
KARLOWICE |
|
bieg 5km |
A |
|
454 |
Renata |
Augustyn |
|
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
455 |
Bogumił |
Kostka |
1980 |
Krotoszyn |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
bieg 10km |
A |
|
456 |
Tomasz |
Wimmer |
1997 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
457 |
Sebastian |
Ćmil |
|
Skórzewo |
|
|
A |
|
458 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
459 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
460 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
461 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
462 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
463 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
464 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
465 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
466 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
467 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
468 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
469 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
470 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
471 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
472 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
473 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
474 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
475 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
476 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
477 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
478 |
Agnieszka |
Małecka |
|
Gadki |
|
|
A |
|
479 |
Elwira |
Remlein |
19871987 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
|
480 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
481 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
482 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
483 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
484 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
485 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
486 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
487 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
488 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
489 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
490 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
491 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
492 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
493 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
494 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
495 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
496 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
497 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
498 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
499 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
500 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
501 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
502 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
503 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
504 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
505 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
506 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
507 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
508 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
509 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
510 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
511 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
512 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
513 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
514 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
515 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
516 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
517 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
518 |
Katarzyna |
Nowak |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
519 |
Joanna |
Kowalska |
1987 |
Komornik |
|
bieg 5km |
A |
|
520 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
521 |
Piotr |
Fabiszewski |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
522 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
523 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|