524 |
Jacek |
Kaźmierczak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
525 |
Mariusz |
Brotkiewicz |
1973 |
Poznań |
SKS |
NW 5 km |
A |
|
526 |
Paulina |
Fabiszewska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
527 |
Claudio |
Muñoz |
1978 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
528 |
Magdalena |
Ostrowska |
1972 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
529 |
Dominika |
Kudlińska |
1979 |
Wysogotowo |
|
NW 5 km |
A |
|
530 |
Anna |
Niespodziana |
|
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
|
A |
|
531 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
532 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
533 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
534 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
535 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
536 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
537 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
538 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
539 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
540 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
541 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
542 |
Agnieszka |
Małecka |
|
Gadki |
|
|
A |
|
543 |
Elwira |
Remlein |
19871987 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
|
544 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
545 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
546 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
547 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
548 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
549 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
550 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
551 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
552 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
553 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
554 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
555 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
556 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
557 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
558 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
559 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
560 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
561 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
562 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
563 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
564 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
565 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
566 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
567 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
568 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
569 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
570 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
571 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
572 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
573 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
574 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
575 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
576 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
577 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
578 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
579 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
580 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
581 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
582 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
583 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
584 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
585 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
586 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
587 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
588 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
589 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
590 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
591 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
592 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznan |
Nowe Serce |
NW 5 km |
A |
|
593 |
Paulina |
Dąbrowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
594 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
595 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|
596 |
Justyna |
Piórewicz |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
597 |
Monika |
Modrzyńska |
1974 |
Przeźmierowo |
|
bieg 10km |
A |
|
598 |
Matteo |
Lombroni |
1997 |
Pavia |
|
bieg 10km |
A |
|
599 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
|
Luboń |
|
|
A |
|
600 |
Wojciech |
Oczujda |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
601 |
Joanna |
Piasecka |
1983 |
Krosinko |
|
NW 5 km |
A |
|
602 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
603 |
Kinga |
Komorowska-Sobierajska |
1987 |
Manieczki |
|
bieg 5km |
A |
|
604 |
Izabella |
Kontowska |
|
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
|
A |
|
605 |
Piotr |
Paterski |
1978 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
606 |
Krzysztof |
Kokot |
1974 |
Poznań |
Wilda Biega |
bieg 10km |
A |
|
607 |
Joanna |
Dabrowskac |
1974 |
Lednogóra |
„Dziki” |
bieg 10km |
A |
|
608 |
Krystyna |
Brązert |
1952 |
Poznan |
|
NW 5 km |
A |
|
609 |
Krzysztof |
Dopierała |
|
Przykona |
|
|
A |
|
610 |
Michał |
Kotarski |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
611 |
Milena |
Wolska |
1999 |
Żnin |
|
bieg 5km |
A |
|
612 |
Katarzyna |
Nowak |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
613 |
Joanna |
Kowalska |
1987 |
Komornik |
|
bieg 5km |
A |
|
614 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
615 |
Piotr |
Fabiszewski |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
616 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
617 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
618 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
619 |
Anita |
Łęc |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
620 |
Anna |
Buszkiewicz |
1972 |
Oborniki |
Domin Team |
bieg 5km |
A |
|
621 |
Łukasz |
Borowiak |
1983 |
Grodzisk Wielkopolski |
Bimber Team |
bieg 10km |
A |
|
622 |
AGATA |
SURDYK |
1966 |
GOLĘCZEWO |
|
NW 5 km |
A |
|
623 |
Artur |
Zejer |
1980 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|