724 |
Magdalena |
Lisek |
1981 |
Zębowo |
|
bieg 5km |
A |
|
725 |
Marcin |
Krawczyk |
1980 |
Zielona Gora |
Auctane |
bieg 5km |
A |
|
726 |
Małgorzata |
Wiśniewska |
1986 |
Biskupice WLKP |
|
bieg 5km |
A |
|
727 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
|
728 |
Paulina |
Porowska |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
729 |
Milena |
Bąkowska-Grześkowiak |
1977 |
Swarzędz |
|
NW 5 km |
A |
|
730 |
Paweł |
Zülsdorff |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
731 |
Antoni |
Józefowski |
2006 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
732 |
Paweł |
Gul |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
733 |
Angelika |
Nowicka |
|
Biedrusko |
|
|
A |
|
734 |
Anna |
Rzymkowska |
|
Kliny |
|
|
A |
|
735 |
Zuzanna |
Buchwald |
|
Poznań |
|
|
A |
|
736 |
Monika |
Kruszewska |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
737 |
Piotr |
Rewers |
|
Poznań |
RACIĄŻEK MISTRZEM |
|
A |
|
738 |
Sławek |
Pawlak |
|
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
|
A |
|
739 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
|
Świnoujście |
|
|
A |
|
740 |
Dorota |
Kownacka |
|
Twardogóra |
|
|
B |
|
741 |
Grażyna |
Graczyk |
|
Poznań |
|
|
A |
|
742 |
Daria |
Trybuś |
|
Śrem |
|
|
A |
|
743 |
Dorota |
Ołowecka |
|
Wrocław |
Wrocław |
|
A |
|
744 |
Norbert |
Zbylut |
|
Poznań |
|
|
A |
|
745 |
Grzegorz |
Szczepanek |
|
Złotniki |
|
|
A |
|
746 |
Anna |
Hynek |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
|
A |
|
747 |
Agnieszka |
Piechocka |
|
Oborniki |
|
|
B |
|
748 |
Rafał |
Jędraszczyk |
|
Szczecin |
|
|
B |
|
749 |
Aneta |
Grzybowska |
|
Kiekrz |
|
|
A |
|
750 |
Łukasz |
Mojsiejczuk |
|
Poznań |
31. BLT |
|
A |
|
751 |
Marek |
Geisler |
|
Poznań |
OGNIOCHRON |
|
A |
|
752 |
Renata |
Balcerzak |
|
Kiekrz |
|
|
A |
|
753 |
Aneta |
Krukowska |
|
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
|
A |
|
754 |
Mikołaj |
Karcz |
|
Poznań |
|
|
B |
|
755 |
Patryk |
Wawrzyniak |
|
żerków |
|
|
A |
|
756 |
Ireneusz |
Rogala |
|
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
|
A |
|
757 |
Anna |
Kolasińska |
|
Poznań |
POZNAŃ |
|
A |
|
758 |
Stefan |
Kuchta |
|
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
|
A |
|
759 |
Paula |
Niwińska |
|
Zalasewo |
|
|
A |
|
760 |
Anna |
Wróblewska |
|
Krzyszkowo |
ROXKIJE Rokietnica |
|
A |
|
761 |
Julia |
Gwara |
|
Zielona Góra |
|
|
B |
|
762 |
Patrycja |
Ziółkowska |
|
Skórzewo |
|
|
A |
|
763 |
Mirosław |
Kubiak |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
764 |
Adam |
Zastrow |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
765 |
Zuzanna |
Czerniejewicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
766 |
Arleta |
Kruszka |
|
Poznań |
MARSZ po zdrowie |
|
A |
|
767 |
Ewelina |
Łukasiewicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
768 |
Natalia |
Laudańska |
|
Bydgoszcz |
|
|
B |
|
769 |
Natalia |
Domagała |
|
Rokietnica |
Siostry Kanae |
|
A |
|
770 |
Ilona |
Lewandowska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
771 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
772 |
Monika |
Pieczyńska |
1978 |
Koziegłowy |
|
NW 5 km |
A |
|
773 |
Jola |
Henka |
1963 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
NW 5 km |
A |
|
774 |
Justyna |
Kuras |
1992 |
Poznań |
Pekabex |
bieg 5km |
A |
|
775 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
776 |
Ola |
Marciniak |
1995 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
777 |
Izabela |
Okrzesik-Frąckowiak |
1968 |
Wieleń |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
778 |
Monika |
Gmerek |
1993 |
Naoachanie |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
779 |
Katarzyna |
Styskal |
1974 |
Poznań |
Polychem Systems |
NW 5 km |
A |
|
780 |
Sławka |
Olejniczak |
1977 |
Poznań |
Ciastki.pz |
bieg 5km |
A |
|
781 |
Monika |
Czarnota |
1988 |
Poznań |
AZS |
bieg 5km |
A |
|
782 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
783 |
Lena |
Domagalska |
2011 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
784 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
785 |
Jacek |
Pewiński |
1961 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
786 |
Jakub |
Szmania |
2001 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
787 |
Jakub |
Mazurczak |
2007 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
788 |
JACEK |
CZUBRYT |
1974 |
Poznan |
|
bieg 5km |
A |
|
789 |
Agnieszka |
Wypijewska |
1987 |
Gruszczyn |
|
bieg 5km |
A |
|
790 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
791 |
Martyna |
Przybylak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
792 |
Weronika |
Rakowska |
1998 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
793 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
794 |
Marcelina |
Furmanek -Michałowska |
1991 |
Plewiska |
|
bieg 5km |
A |
|
795 |
Wiesław |
Wiącek |
1948 |
Skoki |
|
bieg 5km |
A |
|
796 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
797 |
Jakub |
Biegała |
2001 |
Poznań |
|
bieg 5km |
B |
|
798 |
Filip |
Karaśkiewicz |
1987 |
Wiry |
|
bieg 5km |
A |
|
799 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
800 |
Aleksandra |
Pilawa |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
801 |
KUBA |
CHOCZAJ |
2006 |
DĄBROWA |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
802 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
803 |
Zofia |
Krawczyk |
1991 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
|
804 |
Łukasz |
Pakulski |
1993 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
805 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
806 |
Marta |
Kędziora |
1984 |
Murowana Goślina |
|
bieg 5km |
A |
|
807 |
Karolina |
Staśkowiak |
1986 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
|
808 |
Anna |
Marszałek- Kowalska |
1968 |
Sławno |
|
NW 5 km |
B |
|
809 |
Michał |
Kuśnierz |
1983 |
Piła |
BiegamBoLubię - to nie klub:) |
bieg 5km |
A |
|
810 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
811 |
Bartosz |
Drozd |
1995 |
Poznan |
|
bieg 5km |
A |
|
812 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
813 |
Anna |
Gawęcka |
1985 |
Poznań |
Bukowski Klub Biegowy |
bieg 5km |
A |
|
814 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
815 |
Elżbieta |
Lesicka |
1984 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Osoba Prywatna |
bieg 5km |
A |
|
816 |
Anna |
Labzova |
2003 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
817 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
818 |
Marcin |
Kolasiński |
1997 |
Owińska |
|
bieg 5km |
A |
|
819 |
Ewa |
Bąkowska-Nowak |
1982 |
Kórnik |
|
NW 5 km |
A |
|
820 |
Norbert |
Jędrzejczak |
1996 |
Buk |
Getinge Infecteam |
bieg 5km |
A |
|
821 |
Monika |
Paszke |
1994 |
Poznan |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
822 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
823 |
Karolina |
Buzinska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|