LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023
LP | Imię | Nazwisko | Ur | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1024 | Przemysław | Nowacki | 1984 | Swarzędz | bieg 10km | A | ||
1025 | Piotr | Mikołajek | 2000 | Świebodzin | DFDS Polska Running Team | bieg 10km | A | |
1026 | MARIUSZ | RUDZEWICZ | Świnoujście | A | ||||
1027 | Jadwiga | Duda -Krzemieniewska | Szamotuły | KB Szamotuły | A | |||
1028 | Jadwiga | Duda -Krzemieniewska | 1957 | Szamotuły | KB Szamotuły | bieg 10km | A | |
1029 | Magdalena | Grzegorzewska | 1983 | Szamotuły | bieg 10km | A | ||
1030 | Andrzej | Piasek | 1986 | Szamotuły | bieg 5km | B | ||
1031 | Aleksandra | Serafin | 1994 | Szamotuły | bieg 5km | A | ||
1032 | Rafał | Jędraszczyk | Szczecin | B | ||||
1033 | Natalia | Adamkowska | Szczecin | B | ||||
1034 | Maciej | Andrzejczak | 1963 | Szczecin | Amator | bieg 5km | A | |
1035 | Jakub | Ratajczak | 198619861986 | Szczodrzykowo | bieg 10km | B | ||
1036 | Magdalena | Zygmanowska | Szczytniki | A | ||||
1037 | Monika | Rogalska | 1978 | Szczytniki | bieg 5km | A | ||
1038 | Marek | Kopacz | 1957 | Szydłowo | Byskawica | bieg 5km | B | |
1039 | Elżbieta | Kopacz | 1959 | Szydłowo | Błyskawica | NW 5 km | B | |
1040 | Krzysztof | Kowalski | 1973 | Sławno | NW 5 km | B | ||
1041 | Anna | Marszałek- Kowalska | 1968 | Sławno | NW 5 km | B | ||
1042 | Michał | Kowalski | 2006 | Sławno | bieg 10km | B | ||
1043 | Jacek | Potok | Tarnow | A | ||||
1044 | Ewa | Kotyla-Pietrzak | Tarnowo Podgórne | A | ||||
1045 | Małgorzata | Muszyńska | 1967 | Tarnowo Podgórne | NW 5 km | A | ||
1046 | Paweł | Rutkowski | Tarnowo Podgórne | A | ||||
1047 | Dorota | Mizera | Tarnowo Podgórne | A | ||||
1048 | Anna | Mierzwicka | 1974 | Toruń | bieg 10km | A | ||
1049 | Barbara | Zacharska | 1964 | Trzcianka | Fabryka Nodrica Trzcinka | NW 5 km | A | |
1050 | Jerzy | Zacharski | 1962 | Trzcianka | Fabryka Nodrica Trzcinka | NW 5 km | A | |
1051 | Jerzy | Zacharski | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka | A | |||
1052 | Barbara | Zacharska | Trzcianka | Fabryka Nodrica Trzcinka | A | |||
1053 | Maciej | Rudawski | 1983 | Trzciel | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
1054 | Maciej | Rudawski | Trzciel | NORDIC SPORT 2021 | A | |||
1055 | Marcin | Jakubiak | 1985 | Trzemeszno | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie | bieg 5km | A | |
1056 | Adam | Wiśniewski | 1999 | Tulce | Jestem od Romka | bieg 5km | A | |
1057 | Aleksandra | Lorent-Kowalik | 1982 | Tulce | Fajne Foczki | NW 5 km | A | |
1058 | Kamila | Filipiak | 1998 | Turek | bieg 5km | A | ||
1059 | Dorota | Kownacka | Twardogóra | B | ||||
1060 | Robert | Kownacki | Twardogóra | B | ||||
1061 | Kasjan | Wiśniewski | 1993 | Wągrowiec | bieg 10km | A | ||
1062 | Michał | Rudziński | 1986 | Wągrowiec | bieg 10km | A | ||
1063 | Jakub | Michalski | Wągrowiec | A | ||||
1064 | Radosław | Dalke | 1978 | Wągrowiec | Wataha MKW team | NW 5 km | A | |
1065 | Bartek | Michalski | 1984 | Wągrowiec | bieg 10km | A | ||
1066 | Katarzyna | Cimoszko | 1980 | Wągrowiec | Wataha MKW team | bieg 5km | A | |
1067 | Dorota | Dalke | 1979 | Wągrowiec | Wataha MKW team | NW 5 km | A | |
1068 | Jakub | Michalski | 1985 | Wągrowiec | bieg 10km | A | ||
1069 | Jarosław | Borkowski | 1983 | Wągrowiec | Wataha MKW team | bieg 5km | A | |
1070 | Piotr | Dalke | 1983 | Wągrowiec | Wataha MKW team | bieg 5km | A | |
1071 | AGNIESZKA | Borkowska | 1983 | Wągrowiec | Wataha MKW team | bieg 5km | A | |
1072 | Bartek | Michalski | Wągrowiec | A | ||||
1073 | Wanda | Kuryś | 1983 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 5km | A | |
1074 | Teresa | Szumann | 1967 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 5km | A | |
1075 | Andrzej | Baczyński | Wapno | Biegający Górnik Wapno | A | |||
1076 | Piotr | Szumann | 1967 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | |
1077 | Leszek | Baczyński | Wapno | Biegający Górnik Wapno | A | |||
1078 | Dorota | Baczyńska | Wapno | Biegający Górnik Wapno | A | |||
1079 | Dorota | Baczyńska | 1968 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | |
1080 | Leszek | Baczyński | 1964 | Wapno | Biegający Górnik Wapno | bieg 10km | A | |
1081 | Marcelina | Cież | 1994 | Warszawa | Góroholicy | bieg 10km | A | |
1082 | Zuzanna | Bielecka | Warszawa | K.S. Victoria Potęgowo | A | |||
1083 | Anna | Balcerzak | 1976 | Warszawa | NW 5 km | A | ||
1084 | Tomasz Michał | Roszkowski | 198619861986 | Warszawa | Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów | bieg 10km | B | |
1085 | Agata | Chołocińska | 2000 | Warzymice | bieg 10km | A | ||
1086 | Marcin | Jezierski | 1986 | Welna | RPB | bieg 10km | A | |
1087 | Daniel | Kołodziejek | 1998 | Więcbork | bieg 10km | B | ||
1088 | Izabela | Okrzesik-Frąckowiak | 1968 | Wieleń | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
1089 | Roman | Frąckowiak | 1968 | Wieleń | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | |
1090 | Janusz | Janowski | 1983 | Wierzonka | biegam sam | bieg 5km | A | |
1091 | Julia | Kończyk | Wierzyce | A | ||||
1092 | Edyta | Trawińska | 1982 | Wiry | bieg 5km | A | ||
1093 | Jakub | Stach | 1994 | Wiry | Zobocz głupca... | bieg 5km | A | |
1094 | Olga | Szymkowiak - Kryś | 1990 | Wiry | bieg 5km | A | ||
1095 | Filip | Karaśkiewicz | 1987 | Wiry | bieg 5km | A | ||
1096 | DANUTA | BALCERZAK | 1978 | WIRY | NW 5 km | A | ||
1097 | Małgorzata | Rożek | 1985 | Wiry | bieg 5km | B | ||
1098 | Artur | Miczyński | 1999 | Witkowo | bieg 5km | B | ||
1099 | Martyna | Bruch | Witkowo | A | ||||
1100 | Jagoda | Szkudlarek | 1999 | Witkowo | bieg 5km | B | ||
1101 | Hanna | Dudzic | 1970 | Witkowo | Witkowo Biega | bieg 5km | A | |
1102 | Agnieszka | Miczynska | 1977 | Witkowo | Witkowo Biega | bieg 5km | A | |
1103 | Robert | Madaj | 1970 | Witobel | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | |
1104 | Tomasz | Kubacki | 1971 | Wrocław | bieg 5km | A | ||
1105 | Agata | Zuchowska | Wrocław | Władek Team | A | |||
1106 | Dorota | Ołowecka | Wrocław | Wrocław | A | |||
1107 | MICHAŁ | OGONOWSKI | Wrocław | MRC | A | |||
1108 | Monika | Marcinkowska | 1993 | Wronki | bieg 5km | A | ||
1109 | Nikodem | Smolarkiewicz | 2005 | Wronki | bieg 5km | A | ||
1110 | Robert | Dwóżnik | Wronki | DAM RADĘ | A | |||
1111 | Ewa | Kramer-Dwóżnik | Wronki | A | ||||
1112 | Dominika | Kudlińska | 1979 | Wysogotowo | NW 5 km | A | ||
1113 | Bartosz | Machoński | 1974 | Wysogotowo | Maltec.pl | bieg 10km | A | |
1114 | Tomasz | Piela | 1990 | Żabno | Góroholicy | bieg 10km | A | |
1115 | Agata | Wenc-Czarkowska | 1984 | Zakrzewo | bieg 5km | A | ||
1116 | Agnieszka | Staszak | 1974 | Zakrzewo | bieg 10km | B | ||
1117 | Karolina | Sobczak | zalasewo | B | ||||
1118 | Patrycjusz | Stefaniak | 1975 | Zalasewo | bieg 10km | B | ||
1119 | Paula | Niwińska | Zalasewo | A | ||||
1120 | Milena | Zielińska | Zalasewo | A | ||||
1121 | IWONA | KUBICKA | 1959 | ZALASEWO | NW 5 km | A | ||
1122 | Mariusz | Wiliński | 1983 | Zalasewo | Petarda | bieg 10km | A | |
1123 | Mikołaj | Andrzejewski | 1988 | Zalasewo | bieg 10km | A |
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- następna ›
- ostatnia »