24 |
Paulina |
Okonek |
|
Suchy Las |
uroczyPrezent Team |
|
A |
|
25 |
Agnieszka |
Dudek |
|
Granowo |
MARSZ po zdrowie |
|
B |
|
26 |
Arleta |
Kruszka |
|
Poznań |
MARSZ po zdrowie |
|
A |
|
27 |
Paulina |
Stolarek |
|
Poddębice |
Zdyszani.pl |
|
A |
|
28 |
Małgosia |
Rachuta |
|
Kórnik |
Ekipa Parkun Kórnik |
|
A |
|
29 |
Patryk |
Bobecki |
|
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega |
|
A |
|
30 |
Izabella |
Kontowska |
|
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
|
A |
|
31 |
Olga |
Staromłyńska |
|
Poznań |
Janusze Biegania |
|
A |
|
32 |
MACIEJ |
PARSZEWSKI |
|
PIŁA |
J.A.K.B. |
|
B |
|
33 |
Danuta |
Grześkowiak |
|
Grodzisk Wlkp. |
GRODZIKI KLUB BIEGAZA |
|
A |
|
34 |
Karol |
Kuchta |
|
Kłecko |
Luboń |
|
A |
|
35 |
Kinga |
Koschińska |
|
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
|
A |
|
36 |
Natalia |
Domagała |
|
Rokietnica |
Siostry Kanae |
|
A |
|
37 |
Anna |
Niespodziana |
|
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
|
A |
|
38 |
Ireneusz |
Rogala |
|
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
|
A |
|
39 |
Anna |
Wróblewska |
|
Krzyszkowo |
ROXKIJE Rokietnica |
|
A |
|
40 |
Dorota |
Kozłowska |
|
Poznań |
ROXKIJE Rokietnica |
|
A |
|
41 |
Damian |
Kluczyk |
|
Gniezno |
KB Czarne Wilki |
|
A |
|
42 |
Iwona |
Chwiałkowska |
|
Oborniki |
Czarownice Oborniki |
|
B |
|
43 |
Ella |
Markulak |
|
ŻaryCF |
CFZ |
|
A |
|
44 |
Zbyszek |
Markulak |
|
Żary |
CFZ |
|
A |
|
45 |
Martyna |
Słomka |
|
Kiekrz |
Owoc Biega |
|
A |
|
46 |
Łukasz |
Mojsiejczuk |
|
Poznań |
31. BLT |
|
A |
|
47 |
Jacek |
Majchrzak |
|
Puszczykowo |
WSEiT Poznań |
|
A |
|
48 |
Piotr |
Szott |
|
Poznań |
Le-Biega |
|
A |
|
49 |
Joanna |
Kotowska |
|
Chyby |
IVc biega |
|
A |
|
50 |
Paweł |
Małecki |
|
Gniezno |
Szaleni Biegacze Gniezno |
|
A |
|
51 |
Małgorzata |
Małecka |
|
Gniezno |
Szaleni Biegacze Gniezno |
|
A |
|
52 |
Mateusz |
Brzykcy |
|
Poznań |
FC Wągrowiec (Żnin) |
|
A |
|
53 |
Dorota |
Ołowecka |
|
Wrocław |
Wrocław |
|
A |
|
54 |
Jerzy |
Zacharski |
|
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
|
A |
|
55 |
Emilia |
Jaróżek |
|
Rawicz |
Gorylki |
|
A |
|
56 |
Zuzanna |
Jernaą |
|
Masłowo |
Gorylki |
|
B |
|
57 |
Agata |
Zuchowska |
|
Wrocław |
Władek Team |
|
A |
|
58 |
Paweł |
Flank |
|
Siechnice |
Władek Team |
|
A |
|
59 |
Mateusz |
Hurysz |
|
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
|
A |
|
60 |
Zuzanna |
Bielecka |
|
Warszawa |
K.S. Victoria Potęgowo |
|
A |
|
61 |
Sławek |
Pawlak |
|
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
|
A |
|
62 |
Anna |
Nosek |
|
Zielona Góra |
#PawlakTeam |
|
A |
|
63 |
Karol |
Pretnicki |
|
Poznań |
Przeszczepki |
|
A |
|
64 |
Piotr |
Rewers |
|
Poznań |
RACIĄŻEK MISTRZEM |
|
A |
|
65 |
Agnieszk |
Kijak |
|
Robakowo |
Fraszkowanieibieganie.blogspot.com |
|
A |
|
66 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
67 |
Łukasz |
Kuśmirek |
|
Kamionki |
Banici Ultra |
|
A |
|
68 |
Dorota |
Teretyka |
|
Kamionki |
Banici Ultra |
|
A |
|
69 |
MICHAŁ |
OGONOWSKI |
|
Wrocław |
MRC |
|
A |
|
70 |
Agnieszka |
Borowska |
|
Skórzewo |
Letri |
|
A |
|
71 |
Piotr |
Mikołajek |
2000 |
Świebodzin |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
72 |
Jan |
Ferenc |
1996 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
73 |
Konrad |
Tarka |
1986 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
74 |
Martyna |
Wierzba |
19941994 |
Lubon |
DFDS Polska Running Team |
NW 5 km |
A |
|
75 |
Agnieszka |
Faszcza |
199119911991 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
76 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
77 |
Jacek |
Prusak |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
78 |
Elżbieta |
Tomaszyk |
1986 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
79 |
Adam |
Warchoł |
199719971997 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
80 |
Paweł |
Gul |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
81 |
Dawid |
Zdanowski |
1991 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
82 |
Monika |
Paszke |
1994 |
Poznan |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
83 |
Paulina |
Biniek |
199119911991 |
Luboń |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
84 |
Francois |
Meurice |
1983 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
85 |
Magdalena |
Wierzba |
1997 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
86 |
Hubert |
Zdunek |
1993 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
87 |
MONIKA |
BRZOSKA |
1974 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
NW 5 km |
A |
|
88 |
Alina |
Łuczak |
1995 |
Poznań |
Team Jeżyce |
bieg 5km |
A |
|
89 |
Michał |
Markiewicz |
1994 |
Poznań |
Team Jeżyce |
bieg 5km |
A |
|
90 |
Rafał |
Paczkowski |
|
Poznań |
Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega |
|
A |
|
91 |
Rafał |
Paczkowski |
1982 |
Poznań |
Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega |
bieg 10km |
A |
|
92 |
Kinga |
Nadrowska |
1991 |
Poznan |
Oliwia team |
bieg 5km |
A |
|
93 |
Łukasz |
Borowiak |
1983 |
Grodzisk Wielkopolski |
Bimber Team |
bieg 10km |
A |
|
94 |
Zbigniew |
Filipiak |
1969 |
Środa Wielkopolska |
Środa Wielkopolska |
bieg 10km |
A |
|
95 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
96 |
Mikołaj |
Łukanowski |
1983 |
Poznań |
Imperial |
bieg 5km |
A |
|
97 |
Elżbieta |
Lesicka |
1984 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Osoba Prywatna |
bieg 5km |
A |
|
98 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
|
99 |
Anna |
Hynek |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
|
A |
|
100 |
Szymon |
Szcześniak |
|
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
|
A |
|
101 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
102 |
Jakub |
Myszczyński |
1993 |
Skwierzyna |
--- |
bieg 10km |
A |
|
103 |
Jakub |
Myszczyński |
|
Skwierzyna |
--- |
|
A |
|
104 |
Paulina |
Musiał |
|
Paterek |
--- |
|
A |
|
105 |
Marcin |
Krawczyk |
1980 |
Zielona Gora |
Auctane |
bieg 5km |
A |
|
106 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
107 |
Marta |
Wojciechowska |
1988 |
Mosina |
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Anna Wojciechowska |
bieg 10km |
A |
|
108 |
Anna |
Gawęcka |
1985 |
Poznań |
Bukowski Klub Biegowy |
bieg 5km |
A |
|
109 |
Marta |
Marciniak |
1983 |
Rogierówko |
Chyże Kuny |
bieg 5km |
A |
|
110 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
111 |
Paweł |
Jazikowski |
1972 |
Poznań |
PJ TECH |
bieg 10km |
A |
|
112 |
Arkadiusz |
Woźniak |
1995 |
Poznań |
KB SPOKO |
bieg 5km |
A |
|
113 |
Krzysztof |
Kaczmarek |
1984 |
Grodzisk Wlkp |
BIMBERTEAM |
bieg 10km |
A |
|
114 |
Artur |
Jasiczak |
1990 |
Dopiewo |
Mosina |
bieg 10km |
A |
|
115 |
Tomasz |
Ryczak |
1985 |
Poznań |
Marta&Michał Team |
bieg 10km |
A |
|
116 |
Jakub |
Stach |
1994 |
Wiry |
Zobocz głupca... |
bieg 5km |
A |
|
117 |
Danuta |
Postek |
1963 |
Poznań |
Zielone Groszki |
NW 5 km |
A |
|
118 |
Krzysztof |
Grzeszczak |
1994 |
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
bieg 5km |
B |
|
119 |
Krzysztof |
Nieznalski |
|
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
|
B |
|
120 |
Tomasz |
Lipski |
1982 |
Dąbrowa Górnicza |
Saint-Gobain Squad |
bieg 5km |
A |
|
121 |
Karol |
Wyrwa |
1994 |
Kielczewo |
Biała Kenia |
bieg 5km |
A |
|
122 |
Marek |
Salachna |
1977 |
Rogoźno |
Dso |
bieg 10km |
A |
|
123 |
Michał |
Kuśnierz |
1983 |
Piła |
BiegamBoLubię - to nie klub:) |
bieg 5km |
A |
|