424 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
425 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
426 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
427 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
428 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
429 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
430 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
431 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
432 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
433 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
434 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
435 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
436 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
437 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
438 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
439 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
440 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
441 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
442 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
443 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
444 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
445 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
446 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
447 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
448 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
449 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
450 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
451 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
452 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
453 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
454 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
455 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
456 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
457 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
458 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
459 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
460 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
461 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
462 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
463 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
464 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
465 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
466 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
467 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
468 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
469 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
470 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
471 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznan |
Nowe Serce |
NW 5 km |
A |
|
472 |
Paulina |
Dąbrowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
473 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
474 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|
475 |
Justyna |
Piórewicz |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
476 |
Monika |
Modrzyńska |
1974 |
Przeźmierowo |
|
bieg 10km |
A |
|
477 |
Matteo |
Lombroni |
1997 |
Pavia |
|
bieg 10km |
A |
|
478 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
|
Luboń |
|
|
A |
|
479 |
Wojciech |
Oczujda |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
480 |
Joanna |
Piasecka |
1983 |
Krosinko |
|
NW 5 km |
A |
|
481 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
482 |
Kinga |
Komorowska-Sobierajska |
1987 |
Manieczki |
|
bieg 5km |
A |
|
483 |
Izabella |
Kontowska |
|
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
|
A |
|
484 |
Piotr |
Paterski |
1978 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
485 |
Krzysztof |
Kokot |
1974 |
Poznań |
Wilda Biega |
bieg 10km |
A |
|
486 |
Joanna |
Dabrowskac |
1974 |
Lednogóra |
„Dziki” |
bieg 10km |
A |
|
487 |
Krystyna |
Brązert |
1952 |
Poznan |
|
NW 5 km |
A |
|
488 |
Krzysztof |
Dopierała |
|
Przykona |
|
|
A |
|
489 |
Michał |
Kotarski |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
490 |
Milena |
Wolska |
1999 |
Żnin |
|
bieg 5km |
A |
|
491 |
Katarzyna |
Nowak |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
492 |
Joanna |
Kowalska |
1987 |
Komornik |
|
bieg 5km |
A |
|
493 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
494 |
Piotr |
Fabiszewski |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
495 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
496 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
497 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
498 |
Anita |
Łęc |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
499 |
Anna |
Buszkiewicz |
1972 |
Oborniki |
Domin Team |
bieg 5km |
A |
|
500 |
Łukasz |
Borowiak |
1983 |
Grodzisk Wielkopolski |
Bimber Team |
bieg 10km |
A |
|
501 |
AGATA |
SURDYK |
1966 |
GOLĘCZEWO |
|
NW 5 km |
A |
|
502 |
Artur |
Zejer |
1980 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
503 |
Kinga |
Koschińska |
|
Pamiątkowo |
Siostry Kanae |
|
A |
|
504 |
Agnieszka |
Drogi |
1982 |
Poznań |
Pekabex |
bieg 5km |
A |
|
505 |
Kamil |
Kapusta |
1989 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
506 |
Karol |
Pretnicki |
|
Poznań |
Przeszczepki |
|
A |
|
507 |
Jacek |
Grabia |
1971 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
508 |
Dominika |
Dachtera |
1996 |
Zębowo |
|
bieg 5km |
A |
|
509 |
Emi |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
510 |
Sandra |
Dembik |
1990 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
511 |
Robert |
Madaj |
1970 |
Witobel |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
512 |
Martyna |
Bruch |
|
Witkowo |
|
|
A |
|
513 |
Natalia |
Awedyk |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
514 |
Matylda |
Nawrocka |
199719971997 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
515 |
Marek |
Kulinowski |
1983 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
516 |
Lucyna |
Piotrowska |
1979 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
517 |
Dominika |
Majchrowicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
518 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
519 |
Kinga |
Gawron |
1992 |
Dobieżyn |
|
bieg 5km |
A |
|
520 |
Honorata |
Zboralska |
|
Inowrocław |
|
|
A |
|
521 |
Martyna |
Gatner |
1985 |
Poznań |
LUKS serock |
bieg 10km |
A |
|
522 |
Jakub |
Krzysztoszek |
2007 |
Duszniki |
|
bieg 10km |
A |
|
523 |
Karolina |
Wróblewska |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|