LISTA STARTOWA - X BIEG MIKOŁAJKOWY POZNAŃ 2023
LP | Imię | Nazwisko | Ur | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
624 | Milena | John | 1982 | Poznań | Piłaci z Kałaibów | bieg 10km | A | |
625 | Jolanta | Cholewka | 1956 | Kostrzyn | Walka Kostrzyn | NW 5 km | A | |
626 | Kamil | Sobkowiak | Chodzież | A | ||||
627 | Tomasz | Glowacki | 1980 | Poznań | KJ C&M | bieg 10km | A | |
628 | Piotr | Fórmanek | 1997 | Poznań | 7Pro Siódmiak Team | bieg 5km | A | |
629 | Joanna | Żurawska | 1981 | Mosina | bieg 5km | A | ||
630 | Julia | Machura | 2006 | Poznań | OŚ AZS POZNAŃ | bieg 10km | A | |
631 | Aneta | Czyżewska | 1999 | Poznań | bieg 5km | A | ||
632 | Jakub | Michalski | Wągrowiec | A | ||||
633 | Sylwia | Stelmaszyk | 1987 | Chomęcice | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | |
634 | Aleksandra | Woch | 1997 | Poznań | bieg 5km | A | ||
635 | Marta | Draber | Poznań | Biegacze Celebryci | A | |||
636 | MAGDALENA | DUDZIŃSKA | 1982 | POZNAŃ | ZIELONI | bieg 5km | A | |
637 | Marcin | Jakubiak | 1985 | Trzemeszno | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie | bieg 5km | A | |
638 | Piotr | Draber | 1991 | Poznań | Biegacze Celebryci | bieg 10km | A | |
639 | Michał | Osóbka | Strzelce Opolskie | A | ||||
640 | Agata | Miśkowiec | 1986 | Poznań | bieg 10km | A | ||
641 | Magdalena | Wilkowska | 1978 | Złotniki | NW 5 km | A | ||
642 | Violetta | Królik | 1982 | Dopiewo | DRUŻYNA SZPIKU | bieg 5km | A | |
643 | Monika | Dziembowska | Swarzędz | Parkrun Jezioro Swarzędzkie | A | |||
644 | Małgorzata | Skowrońska | 198919891989 | Dopiewiec | NW 5 km | A | ||
645 | Michał | Paluczek | 1976 | Grzebienisko | Fitness Buk | bieg 5km | A | |
646 | Katarzyna | Nowak | 1988 | Poznań | bieg 5km | A | ||
647 | Joanna | Kowalska | 1987 | Komornik | bieg 5km | A | ||
648 | Bartek | Lewandowski | 1973 | Poznań | bieg 10km | A | ||
649 | Piotr | Fabiszewski | POZNAŃ | A | ||||
650 | Artur | Banach | 1975 | Kicin | Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K | bieg 10km | A | |
651 | Piotr | Wójcicki | 1986 | Gorzów Wielkopolski | Wierzbicki Running Project | bieg 10km | A | |
652 | Tomasz | Kwiatkowski | 1972 | Międzyrzecz | Studio Ruchu Międzyrzecz | bieg 10km | A | |
653 | Anita | Łęc | Pobiedziska | A | ||||
654 | Karol | Pretnicki | 1956 | Poznan | Nowe Serce | NW 5 km | A | |
655 | Paulina | Dąbrowska | 1994 | Poznań | bieg 10km | A | ||
656 | Tomasz | Mantas | Robakowo | Drużyny Szpiku | A | |||
657 | HONORATA | KARPOWICZ | 1978 | Kowanówko | bieg 5km | A | ||
658 | Justyna | Piórewicz | 1988 | Poznań | bieg 5km | A | ||
659 | Monika | Modrzyńska | 1974 | Przeźmierowo | bieg 10km | A | ||
660 | Matteo | Lombroni | 1997 | Pavia | bieg 10km | A | ||
661 | ALEKSANDER | ADAMIAK | Luboń | A | ||||
662 | Wojciech | Oczujda | 1990 | Poznań | bieg 5km | A | ||
663 | Joanna | Piasecka | 1983 | Krosinko | NW 5 km | A | ||
664 | Klaudia | Hernik | Poznań | A | ||||
665 | Kinga | Komorowska-Sobierajska | 1987 | Manieczki | bieg 5km | A | ||
666 | Izabella | Kontowska | Oborniki | NORDIC TEAM OBORNIKI | A | |||
667 | Piotr | Paterski | 1978 | Poznań | POZNAŃ | bieg 10km | A | |
668 | Krzysztof | Kokot | 1974 | Poznań | Wilda Biega | bieg 10km | A | |
669 | Joanna | Dabrowskac | 1974 | Lednogóra | „Dziki” | bieg 10km | A | |
670 | Krystyna | Brązert | 1952 | Poznan | NW 5 km | A | ||
671 | Krzysztof | Dopierała | Przykona | A | ||||
672 | Michał | Kotarski | 1982 | Poznań | bieg 5km | A | ||
673 | Milena | Wolska | 1999 | Żnin | bieg 5km | A | ||
674 | Karolina | Wróblewska | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | ||
675 | Anna | Krenc | 1982 | Mrowino | bieg 10km | A | ||
676 | Jolanta | Małecka | Miękowo | A | ||||
677 | Tytus | Adamczewski | 1983 | Poznań | bieg 10km | A | ||
678 | Nikodem | Smolarkiewicz | 2005 | Wronki | bieg 5km | A | ||
679 | Wojciech | Łoś | 1980 | Poznań | Kibole W Biegu | bieg 10km | A | |
680 | Ewa | Gendera | 1971 | Poznań | Drużyna Od Serca | NW 5 km | A | |
681 | Andrzej | Czapczyk | Bytyń | Ciacha i Czapy | A | |||
682 | Anna | Buszkiewicz | 1972 | Oborniki | Domin Team | bieg 5km | A | |
683 | Łukasz | Borowiak | 1983 | Grodzisk Wielkopolski | Bimber Team | bieg 10km | A | |
684 | AGATA | SURDYK | 1966 | GOLĘCZEWO | NW 5 km | A | ||
685 | Artur | Zejer | 1980 | Poznań | bieg 5km | A | ||
686 | Kinga | Koschińska | Pamiątkowo | Siostry Kanae | A | |||
687 | Agnieszka | Drogi | 1982 | Poznań | Pekabex | bieg 5km | A | |
688 | Kamil | Kapusta | 1989 | Poznań | bieg 5km | A | ||
689 | Karol | Pretnicki | Poznań | Przeszczepki | A | |||
690 | Jacek | Grabia | 1971 | Poznań | bieg 10km | A | ||
691 | Dominika | Dachtera | 1996 | Zębowo | bieg 5km | A | ||
692 | Emi | Kołodziejczak | Sochaczew | A | ||||
693 | Sandra | Dembik | 1990 | Poznań | NW 5 km | A | ||
694 | Robert | Madaj | 1970 | Witobel | STĘSZEW TEAM | NW 5 km | A | |
695 | Martyna | Bruch | Witkowo | A | ||||
696 | Natalia | Awedyk | 1986 | Poznań | bieg 10km | A | ||
697 | Matylda | Nawrocka | 199719971997 | Poznań | NW 5 km | A | ||
698 | Marek | Kulinowski | 1983 | Poznań | bieg 10km | A | ||
699 | Lucyna | Piotrowska | 1979 | Oborniki | NW 5 km | A | ||
700 | Dominika | Majchrowicz | Poznań | A | ||||
701 | Beata | Grzybowska | 1987 | Poznań | bieg 10km | A | ||
702 | Kinga | Gawron | 1992 | Dobieżyn | bieg 5km | A | ||
703 | Honorata | Zboralska | Inowrocław | A | ||||
704 | Martyna | Gatner | 1985 | Poznań | LUKS serock | bieg 10km | A | |
705 | Jakub | Krzysztoszek | 2007 | Duszniki | bieg 10km | A | ||
706 | Mateusz | Brzykcy | Poznań | FC Wągrowiec (Żnin) | A | |||
707 | Karolina | Młodożyńska | 1973 | Oborniki | Czarownice | NW 5 km | A | |
708 | Bartłomiej | Bańka | 1994 | Biała Podlaska | bieg 10km | A | ||
709 | Robert | Kupczak | 1968 | Buk | Bukowski Klub Biegacza | bieg 5km | A | |
710 | Dariusz | Dembiński | 1999 | Poznań | bieg 10km | A | ||
711 | Damian | Kluczyk | Gniezno | KB Czarne Wilki | A | |||
712 | Marcin | Roztropiński | 1984 | Poznań | bieg 10km | A | ||
713 | Sebastian | Sternal | Grodzisk Wielkopolski | Grodziski klub biegacza | A | |||
714 | Rafał | Andrzejak | 1970 | Suchy Las | Bywaj W Bramie | bieg 10km | A | |
715 | Tomasz | Mocek | 1990 | Luboń | bieg 5km | A | ||
716 | Artur | Jasiczak | Dopiewo | A | ||||
717 | Anna | Rzymkowska | 1988 | Kliny | NW 5 km | A | ||
718 | Alicja | Łukaszczyk | 1986 | Poznań | bieg 5km | A | ||
719 | Monika | Nowak | Poznań | A | ||||
720 | Dorota | Paluczek | 1976 | Grzebienisko | Fitness Buk | bieg 5km | A | |
721 | Dominik | Kujawa | 2005 | Rakownia | bieg 10km | A | ||
722 | Monika | Kubiak | 1980 | Oborniki | bieg 5km | A | ||
723 | Bartosz | Szmania | Rogalinek | bieg 10km | A |
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- następna ›
- ostatnia »