224 |
Jarosław |
Ciastowski |
|
Poznań |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
225 |
Martyna |
Gatner |
1985 |
Poznań |
LUKS serock |
bieg 10km |
A |
|
226 |
Adam Marek |
Gatner |
1957 |
Serock |
LUKS serock |
bieg 10km |
A |
|
227 |
Łukasz |
Lemański |
1992 |
Poznań |
UNIKAD Team |
bieg 5km |
B |
|
228 |
Dawid |
Skowroński |
1997 |
Poznań |
UNIKAD Team |
bieg 5km |
B |
|
229 |
Dariusz |
Bielawiak |
1981 |
Oborniki |
64-600 |
bieg 10km |
A |
|
230 |
Michał |
Łęcki |
1991 |
Poznań |
Nimm2 |
bieg 5km |
A |
|
231 |
Maciej |
Andrzejczak |
1963 |
Szczecin |
Amator |
bieg 5km |
A |
|
232 |
WALDEMAR |
Stroinski |
1969 |
Sedziny |
Amator |
bieg 10km |
A |
|
233 |
Anita |
Tonder |
1993 |
Poznań |
Koło żabki dom |
bieg 5km |
A |
|
234 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
235 |
Bartosz |
Kaiser |
1978 |
Plewiska |
ESSA Klub |
bieg 10km |
A |
|
236 |
Monika |
Kaiser |
1977 |
Plewiska |
ESSA Klub |
bieg 5km |
B |
|
237 |
Marcin |
Herkowiak |
1976 |
Kiszkowo |
Ostatnich Gryzą Psy |
bieg 10km |
A |
|
238 |
Stefan |
Kuchta |
|
Kłecko |
Edukacja Lubasz |
|
A |
|
239 |
Yuliia |
Kerebko |
1988 |
Komorniki |
Fundacja Dzięki tobie |
bieg 5km |
A |
|
240 |
Karolina |
Giełda |
1980 |
Poznań |
IDEA AUDYT |
NW 5 km |
A |
|
241 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
242 |
Aneta |
Krukowska |
1972 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
|
243 |
Justyna |
Liskowiak |
|
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
|
A |
|
244 |
Patrycjusz |
Gramowski |
|
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
|
A |
|
245 |
Aneta |
Krukowska |
|
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
|
A |
|
246 |
Justyna |
Liskowiak |
1982 |
Poznań |
DWS- dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
|
247 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
KB Szamotuły |
bieg 10km |
A |
|
248 |
Jadwiga |
Duda -Krzemieniewska |
|
Szamotuły |
KB Szamotuły |
|
A |
|
249 |
Roman |
Rożkowski |
1958 |
Śrem |
ID PAN Kórnik |
bieg 5km |
A |
|
250 |
Robert |
Dwóżnik |
|
Wronki |
DAM RADĘ |
|
A |
|
251 |
Monika |
Czarnota |
1988 |
Poznań |
AZS |
bieg 5km |
A |
|
252 |
Mateusz |
Chełmikowski |
1992 |
Kiszkowo |
GoTradeTeam |
bieg 10km |
B |
|
253 |
Sławka |
Olejniczak |
1977 |
Poznań |
Ciastki.pz |
bieg 5km |
A |
|
254 |
Jacek |
Melon |
|
Jastrowie |
Run Goku Team |
|
A |
|
255 |
Joanna |
Dabrowskac |
1974 |
Lednogóra |
„Dziki” |
bieg 10km |
A |
|
256 |
Joanna Zuza |
Markiewicz |
1976 |
Poznań |
PRO366 |
bieg 10km |
A |
|
257 |
Wojtek |
Doberschutz |
2000 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
258 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
259 |
Przemek |
Doberschutz |
1968 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
260 |
Dorota |
Doberschutz |
2004 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
261 |
Paweł |
Nowak |
1995 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
262 |
Marzenka |
Nowak |
1996 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
263 |
Kasia |
Skowrońska |
2000 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
264 |
Bartosz |
Glumiński |
1980 |
Kościan |
TGV Club |
bieg 10km |
A |
|
265 |
Katarzyna |
Hejnar-Glumińska |
1980 |
Kościan |
TGV Club |
bieg 10km |
A |
|
266 |
Marek |
Geisler |
|
Poznań |
OGNIOCHRON |
|
A |
|
267 |
Marek |
Geisler |
1959 |
Poznań |
OGNIOCHRON |
bieg 10km |
A |
|
268 |
Marta |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
269 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
270 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
271 |
Piotr |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
272 |
Szymon |
Olszewski |
1986 |
Złotniki |
Getinge Infecteam |
bieg 10km |
A |
|
273 |
Norbert |
Jędrzejczak |
1996 |
Buk |
Getinge Infecteam |
bieg 5km |
A |
|
274 |
Piotr |
Gruszecki |
1986 |
Poznań |
Polychem Systems Sp. z o.o. |
bieg 10km |
A |
|
275 |
Paulina |
Mizerna |
1993 |
Poznań |
Fyrtel Północ |
bieg 5km |
A |
|
276 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
277 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
278 |
Robert |
Kowalak |
|
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
279 |
Marta |
Powaga |
1979 |
Poznań |
Polychem Systems |
NW 5 km |
A |
|
280 |
MAGDALENA |
WALCZAK |
1975 |
POZNAŃ |
Polychem Systems |
NW 5 km |
A |
|
281 |
Magdalena |
Marszałek |
1979 |
Poznań |
Polychem Systems |
bieg 5km |
A |
|
282 |
Katarzyna |
Styskal |
1974 |
Poznań |
Polychem Systems |
NW 5 km |
A |
|
283 |
Justyna |
Gryka |
1990 |
Poznań |
Polychem Systems |
bieg 5km |
A |
|
284 |
Monika |
Gmerek |
1993 |
Naoachanie |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
285 |
Michał |
Lemisz |
1984 |
Kamionki |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
286 |
Damian |
Kwieciszewski |
1994 |
Poznań |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
287 |
Aleksandra |
Kopciowska |
1997 |
Poznań |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
288 |
Magdalena |
Żołdak |
1976 |
Poznań |
adidas Runners Poznań/#biegiemwlas |
bieg 10km |
A |
|
289 |
Gosia |
Posłuszna |
1978 |
Oborniki |
Walk & Run Team Oborniki |
NW 5 km |
A |
|
290 |
Piotr |
Rudawski |
1987 |
Oborniki |
Walk & Run Team Oborniki |
NW 5 km |
A |
|
291 |
Iwona |
Maślanka |
|
Śmigel |
NORDIC SPORT 2021 |
|
A |
|
292 |
Maciej |
Rudawski |
1983 |
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
293 |
Izabela |
Okrzesik-Frąckowiak |
1968 |
Wieleń |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
294 |
Roman |
Frąckowiak |
1968 |
Wieleń |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
295 |
Iwona |
Maślanka |
1971 |
Śmigiel |
NORDIC SPORT 2021 |
NW 5 km |
A |
|
296 |
Maciej |
Rudawski |
|
Trzciel |
NORDIC SPORT 2021 |
|
A |
|
297 |
Wojciech |
Łoś |
1980 |
Poznań |
Kibole W Biegu |
bieg 10km |
A |
|
298 |
Adrian Dariusz |
Badziński |
1989 |
Opalenica |
amator - niezrzeszony |
bieg 5km |
A |
|
299 |
Dorota |
Lutomska |
198219821982 |
Oborniki |
Ofix.pl Bike Team |
bieg 10km |
B |
|
300 |
Andrzej |
Baczyński |
|
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
|
A |
|
301 |
Piotr |
Szumann |
1967 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
|
302 |
Dorota |
Baczyńska |
1968 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
|
303 |
Leszek |
Baczyński |
1964 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 10km |
A |
|
304 |
Wanda |
Kuryś |
1983 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 5km |
A |
|
305 |
Leszek |
Baczyński |
|
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
|
A |
|
306 |
Dorota |
Baczyńska |
|
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
|
A |
|
307 |
Ryszard |
Baczyński |
|
Damaslawek |
Biegający Górnik Wapno |
|
A |
|
308 |
Teresa |
Szumann |
1967 |
Wapno |
Biegający Górnik Wapno |
bieg 5km |
A |
|
309 |
Katarzyna |
Zawiślak |
1976 |
Miękowo |
Unilever team |
NW 5 km |
A |
|
310 |
Lidia |
Serówka |
1972 |
Piła |
Kijomaniacy Chodzież |
NW 5 km |
B |
|
311 |
Mariusz |
Krzak |
1966 |
Chyby |
Tarnowo Podgórne Biega |
bieg 10km |
A |
|
312 |
Adrian |
Kalisz |
1985 |
Kórnik |
Wolf Team |
bieg 10km |
B |
|
313 |
Daria |
Łukasiewicz |
2000 |
Koziegłowy |
Adidas Runners Poznań |
bieg 10km |
A |
|
314 |
patrycja |
Klonowska |
1983 |
potrzanowo |
Sport Team Skoki |
bieg 5km |
A |
|
315 |
kinga |
kubiatowicz |
1980 |
Potrzanowo |
ruukki |
bieg 5km |
A |
|
316 |
Bogumiła |
Andrzejak |
|
Suchy Las |
ruukki |
|
A |
|
317 |
Bogumiła |
Andrzejak |
1969 |
Suchy Las |
ruukki |
bieg 10km |
A |
|
318 |
Alina |
Galbas |
|
Rokietnica |
ruukki |
|
B |
|
319 |
Rafał |
Szpiler |
1983 |
Skórzewo |
GO!PCSS |
bieg 5km |
B |
|
320 |
Tomasz Michał |
Roszkowski |
198619861986 |
Warszawa |
Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów |
bieg 10km |
B |
|
321 |
EWELINA |
WALISZEWSKA |
1977 |
Ostrów Wlkp. |
Zeelandia Team |
bieg 5km |
A |
|
322 |
Daniel |
Waliszewski |
1976 |
Ostrów Wlkp. |
Zeelandia Team |
bieg 10km |
A |
|
323 |
Barbara |
Mikołajczak |
1976 |
Poznań |
Zeelandia Team |
bieg 10km |
A |
|