924 |
Jerzy |
Zacharski |
|
Trzcianka |
Fabryka Nordica Trzcianka |
|
A |
|
925 |
Katarzyna |
Lewicz |
1998 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
926 |
Katarzyna |
Ładziejewska |
198419771984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
927 |
Aneta |
Krukowska |
1972 |
Poznań |
DWS - dla własnej satysfakcji |
NW 5 km |
A |
|
928 |
Beata |
Wojtaszyk |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
929 |
Kamil |
Łokietek |
|
Żerków |
|
|
A |
|
930 |
Szymon |
Zduńczyk |
1994 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn / Jestem od Romka |
bieg 5km |
A |
|
931 |
JERZY |
CHOLEWA |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
932 |
Ania |
Kaźmierczak |
1987 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
933 |
Jarosław |
Stecko |
1962 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
934 |
Anna |
Mikuła |
|
Poznań |
|
|
A |
|
935 |
Katarzyna |
Zawiślak |
1976 |
Miękowo |
Unilever team |
NW 5 km |
A |
|
936 |
Olga |
Grzankowska |
1999 |
Złotniki |
|
bieg 5km |
A |
|
937 |
Aleksandra |
Wnuk |
1998 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
938 |
Maciek |
Drapiński |
2002 |
Dębienko |
|
NW 5 km |
A |
|
939 |
NASTASJA |
Wojnowska-Grzyb |
1990 |
Poznań, WIELKOPOLSKIE |
nastasja grzyb |
bieg 10km |
A |
|
940 |
Dawid |
Kaniewski |
1992 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
941 |
Dariusz |
Bielawiak |
1981 |
Oborniki |
64-600 |
bieg 10km |
A |
|
942 |
Jakub |
Niedośpiał |
2004 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
943 |
Małgorzata |
Szabelska |
|
Mosina |
|
|
A |
|
944 |
Ola |
Marciniak |
1995 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
945 |
Anna |
Mierzwicka |
1974 |
Toruń |
|
bieg 10km |
A |
|
946 |
Sebastian |
Oszmałek |
1990 |
Sieraków |
|
bieg 10km |
A |
|
947 |
Mariusz |
Balcerek |
1986 |
Stęszew |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
948 |
Dorota |
Doberschutz |
2004 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
949 |
Karolina |
Staśkowiak |
1986 |
Opalenica |
|
bieg 5km |
A |
|
950 |
DARIA |
Kasztarynda |
1988 |
Chodzież |
CHTR |
bieg 10km |
A |
|
951 |
Renata |
Madalińska |
1973 |
Mosina |
Ona I On |
bieg 10km |
A |
|
952 |
Karolina |
Buzinska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
953 |
Jakub |
Szmania |
2001 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
954 |
Grzegorz |
Kowalski |
1992 |
Kalisz |
|
bieg 10km |
A |
|
955 |
Daria |
Łukasiewicz |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
956 |
Rafał |
Łęszczak |
1985 |
Kaźmierz |
|
bieg 10km |
A |
|
957 |
Zofia |
Krawczyk |
1991 |
Rokietnica |
|
bieg 5km |
A |
|
958 |
Jacek |
Melon |
|
Jastrowie |
Run Goku Team |
|
A |
|
959 |
Martyna |
Przybylak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
960 |
Marcin |
Kolasiński |
1997 |
Owińska |
|
bieg 5km |
A |
|
961 |
Bartosz |
Kaiser |
1978 |
Plewiska |
ESSA Klub |
bieg 10km |
A |
|
962 |
Kamil |
Pazik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
963 |
Monika |
Pieczyńska |
1978 |
Koziegłowy |
|
NW 5 km |
A |
|
964 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
965 |
Marcelina |
Cież |
1994 |
Warszawa |
Góroholicy |
bieg 10km |
A |
|
966 |
Szymon |
Kłosowski |
1992 |
Gortatowo |
|
bieg 10km |
A |
|
967 |
Monika |
Gmerek |
1993 |
Naoachanie |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
968 |
Dorota |
Bartosiewicz |
1984 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
969 |
Karolina |
Uske |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
970 |
Marcin |
Janowski |
1979 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
971 |
Dorota |
Bartosiewicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
972 |
Agata |
Begier |
1991 |
Suchy las |
|
bieg 5km |
A |
|
973 |
Szymon |
Szcześniak |
|
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
|
A |
|
974 |
Mateusz |
Szymczak |
1989 |
Poznań |
Pimp My Shoes |
bieg 5km |
A |
|
975 |
Alina |
Łuczak |
1995 |
Poznań |
Team Jeżyce |
bieg 5km |
A |
|
976 |
Piotr |
Werbliński |
1964 |
Ceradz Kościelny |
|
NW 5 km |
A |
|
977 |
Patryk |
Bobecki |
|
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego/Witkowo Biega |
|
A |
|
978 |
Piotr |
Pinkowski |
1978 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
979 |
Bogumiła |
Silska |
|
Luboń |
|
|
A |
|
980 |
Anna |
Cybul |
1988 |
Luboń |
|
bieg 10km |
A |
|
981 |
Sandra |
Sobocka |
1994 |
Krzycko Małe |
|
bieg 10km |
A |
|
982 |
Marzenka |
Nowak |
1996 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
983 |
Błażej |
Knap |
|
Poznań |
|
|
A |
|
984 |
Artur |
Kędzierski |
1982 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
985 |
Sebastian |
Juś |
1996 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
986 |
Dawid |
Grzybowski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
987 |
Aniela |
Kurzel |
1968 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
988 |
Waldek |
Krzyżosiak |
1982 |
Pępowo |
|
bieg 5km |
A |
|
989 |
Małgosia |
Rachuta |
|
Kórnik |
Ekipa Parkun Kórnik |
|
A |
|
990 |
Weronika |
Maliczak |
1999 |
Kunowice |
|
bieg 5km |
A |
|
991 |
Kasjan |
Wiśniewski |
1993 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
|
992 |
Paweł |
Janicki |
|
Poznań |
|
|
A |
|
993 |
Bartek |
Poechota |
1993 |
Rakoniewice |
#SqooraTraining |
bieg 10km |
A |
|
994 |
Ewa |
Kozioł-Brączkowska |
1975 |
Miękowo |
- |
NW 5 km |
A |
|
995 |
Agata |
Wenc-Czarkowska |
1984 |
Zakrzewo |
|
bieg 5km |
A |
|
996 |
Michał |
Garbarek |
1983 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
997 |
Lidia |
Ryś |
|
Kórnik |
|
|
A |
|
998 |
Anna |
Rzepska |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
999 |
Krystian |
Kroma |
1979 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
1000 |
Lidia |
Kotońska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
1001 |
Tomek |
Drapiński |
1970 |
Dębienko |
|
NW 5 km |
A |
|
1002 |
Paulina |
Springer-Kaniewska |
1992 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
1003 |
MAGDALENA |
STACHOWIAK |
197019701978 |
KONARZEWO |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
1004 |
Alicja |
Piosik |
1998 |
Bolewice |
|
NW 5 km |
A |
|
1005 |
Mateusz |
Hurysz |
|
Poznań |
Biegacz z Poznania - República Dominicana |
|
A |
|
1006 |
Karolina |
Kurzyk |
1979 |
Luboń |
|
bieg 10km |
A |
|
1007 |
Michał |
Bagiński |
1986 |
Zielona Góra |
|
bieg 5km |
A |
|
1008 |
Filip |
Stańczyk |
1992 |
Leszno |
|
bieg 5km |
A |
|
1009 |
Jarosław |
Tomczak |
1968 |
Stęszew |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
1010 |
Zbyszek |
Markulak |
|
Żary |
CFZ |
|
A |
|
1011 |
Adam |
Warchoł |
199719971997 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1012 |
Joanna |
Gieniusz-Langer |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
1013 |
Marek |
Salachna |
1977 |
Rogoźno |
Dso |
bieg 10km |
A |
|
1014 |
Zuzanna |
Bielecka |
|
Warszawa |
K.S. Victoria Potęgowo |
|
A |
|
1015 |
Katarzyna |
Skowrońska |
196119611961 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
1016 |
Tomasz |
Górecki |
1968 |
CZAPURY |
|
bieg 5km |
A |
|
1017 |
Barbara |
Zacharska |
|
Trzcianka |
Fabryka Nodrica Trzcinka |
|
A |
|
1018 |
Angelika |
Rychlik |
1993 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
1019 |
Michał |
Rudziński |
1986 |
Wągrowiec |
|
bieg 10km |
A |
|
1020 |
Karolina |
Fojut-Janicka |
1986 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
1021 |
Magdalena |
Podbylska |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
1022 |
Marlena |
Wawrzyniak |
|
Żerków |
|
|
A |
|
1023 |
Marek |
Olkiewicz |
1957 |
Poznań |
Niezrzeszony |
bieg 5km |
A |
|