1024 |
Mariusz |
Wiliński |
1983 |
Zalasewo |
Petarda |
bieg 10km |
A |
|
1025 |
Katarzyna |
Pasieka |
1984 |
Poznań |
RKL KUSY Rokietnica |
bieg 5km |
A |
|
1026 |
Przemo |
Murmillo |
1979 |
Poznan |
PMPM |
bieg 5km |
A |
|
1027 |
Mateusz |
Szymczak |
1989 |
Poznań |
Pimp My Shoes |
bieg 5km |
A |
|
1028 |
Mateusz |
Szymczak |
|
Poznań |
Pimp My Shoes |
|
A |
|
1029 |
Łukasz |
Michałowski |
1983 |
Poznań |
AWF Poznań |
bieg 5km |
A |
|
1030 |
Krzysztof |
Madaliński |
1972 |
Mosina |
Ona i On |
bieg 10km |
A |
|
1031 |
Renata |
Madalińska |
1973 |
Mosina |
Ona I On |
bieg 10km |
A |
|
1032 |
Michał |
Prętnicki |
1980 |
Poznań |
Drużyna Stasia |
bieg 10km |
A |
|
1033 |
Szymon |
Zduńczyk |
1994 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn / Jestem od Romka |
bieg 5km |
A |
|
1034 |
Joanna |
Dubert |
1983 |
Kostrzyn |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
1035 |
Aleksandra |
Lorent-Kowalik |
1982 |
Tulce |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
1036 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
1037 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
1985 |
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
bieg 5km |
A |
|
1038 |
Jarek |
Jackowiak |
1961 |
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
bieg 5km |
A |
|
1039 |
Jarek |
Jackowiak |
|
Poznań |
gRUNwald Team Poznań |
|
A |
|
1040 |
Dariusz |
Sienniak |
|
Skórzewo |
Kangur Skórzewo |
|
B |
|
1041 |
Dariusz |
Sienniak |
1969 |
Skórzewo |
Kangur Skórzewo |
bieg 5km |
B |
|
1042 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
1043 |
MATEUSZ |
WOŹNIAK |
2006 |
BARANOWO |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
1044 |
KUBA |
CHOCZAJ |
2006 |
DĄBROWA |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
1045 |
Piotr |
Kubiak |
1982 |
Jastrowie |
Precon Polska |
bieg 10km |
A |
|
1046 |
Mariusz |
Brotkiewicz |
1973 |
Poznań |
SKS |
NW 5 km |
A |
|
1047 |
Barbara |
Dworzyńska |
|
Poznań |
Dworki Team |
|
A |
|
1048 |
Sebastian |
Dworzyński |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
1049 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
1050 |
Ewa |
Gendera |
1971 |
Poznań |
Drużyna Od Serca |
NW 5 km |
A |
|
1051 |
Julka |
Dziedzic |
1986 |
Poznań |
Drużyna Od Serca |
bieg 5km |
A |
|
1052 |
Remigiusz |
Kujawiński |
1991 |
Poznań |
SIGMEN |
bieg 10km |
A |
|
1053 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
1054 |
Przemysław |
Zbytniewski |
1984 |
Błażejewo |
Magna Team |
bieg 5km |
A |
|
1055 |
Adriana |
Nowicka |
19921992 |
Jarocin |
Biegacze Jarocin |
bieg 10km |
A |
|
1056 |
Wojciech |
Oczkoś |
1982 |
Lusówko |
Rakieta Poznań |
bieg 5km |
A |
|
1057 |
Zosia |
Oczkoś |
2007 |
Lusówko |
Rakieta Poznań |
bieg 5km |
A |
|
1058 |
Aleksander |
Utrajczak |
1947 |
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
NW 5 km |
A |
|
1059 |
FELICJA |
WRĄBEL |
1955 |
Swarzędz |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
NW 5 km |
A |
|
1060 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
1061 |
Marek |
Kopacz |
1957 |
Szydłowo |
Byskawica |
bieg 5km |
B |
|
1062 |
Elżbieta |
Kopacz |
1959 |
Szydłowo |
Błyskawica |
NW 5 km |
B |
|
1063 |
Janusz |
Janowski |
1983 |
Wierzonka |
biegam sam |
bieg 5km |
A |
|
1064 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
1065 |
Rafał |
Dulewicz |
1976 |
Końskie |
PASAT KOŃSKIE |
bieg 5km |
B |
|
1066 |
Michał |
Starzyński |
1986 |
Poznań |
ESKAPADY |
bieg 5km |
A |
|
1067 |
Aleksandra |
Błażewicz |
1993 |
Sopot |
Szpitale Pomorskie |
bieg 10km |
A |
|
1068 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
1069 |
Tomasz |
Małecki |
1977 |
Nekla |
Active Nekla Jestem od Romka |
bieg 10km |
A |
|
1070 |
Dariusz |
Sapko |
1979 |
Komorniki |
Komornicka Grupa Biegowa |
bieg 5km |
A |
|
1071 |
Michał |
Kuśnierz |
1983 |
Piła |
BiegamBoLubię - to nie klub:) |
bieg 5km |
A |
|
1072 |
Marek |
Salachna |
1977 |
Rogoźno |
Dso |
bieg 10km |
A |
|
1073 |
Karol |
Wyrwa |
1994 |
Kielczewo |
Biała Kenia |
bieg 5km |
A |
|
1074 |
Tomasz |
Lipski |
1982 |
Dąbrowa Górnicza |
Saint-Gobain Squad |
bieg 5km |
A |
|
1075 |
Krzysztof |
Grzeszczak |
1994 |
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
bieg 5km |
B |
|
1076 |
Krzysztof |
Nieznalski |
|
Poznań |
TORPOL RUNING TEAM |
|
B |
|
1077 |
Danuta |
Postek |
1963 |
Poznań |
Zielone Groszki |
NW 5 km |
A |
|
1078 |
Jakub |
Stach |
1994 |
Wiry |
Zobocz głupca... |
bieg 5km |
A |
|
1079 |
Tomasz |
Ryczak |
1985 |
Poznań |
Marta&Michał Team |
bieg 10km |
A |
|
1080 |
Artur |
Jasiczak |
1990 |
Dopiewo |
Mosina |
bieg 10km |
A |
|
1081 |
Krzysztof |
Kaczmarek |
1984 |
Grodzisk Wlkp |
BIMBERTEAM |
bieg 10km |
A |
|
1082 |
Arkadiusz |
Woźniak |
1995 |
Poznań |
KB SPOKO |
bieg 5km |
A |
|
1083 |
Paweł |
Jazikowski |
1972 |
Poznań |
PJ TECH |
bieg 10km |
A |
|
1084 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
1085 |
Marta |
Marciniak |
1983 |
Rogierówko |
Chyże Kuny |
bieg 5km |
A |
|
1086 |
Anna |
Gawęcka |
1985 |
Poznań |
Bukowski Klub Biegowy |
bieg 5km |
A |
|
1087 |
Marta |
Wojciechowska |
1988 |
Mosina |
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Anna Wojciechowska |
bieg 10km |
A |
|
1088 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
1089 |
Marcin |
Krawczyk |
1980 |
Zielona Gora |
Auctane |
bieg 5km |
A |
|
1090 |
Paulina |
Musiał |
|
Paterek |
--- |
|
A |
|
1091 |
Jakub |
Myszczyński |
1993 |
Skwierzyna |
--- |
bieg 10km |
A |
|
1092 |
Jakub |
Myszczyński |
|
Skwierzyna |
--- |
|
A |
|
1093 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
1094 |
Szymon |
Szcześniak |
|
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
|
A |
|
1095 |
Anna |
Hynek |
1963 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
NW 5 km |
A |
|
1096 |
Anna |
Hynek |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Bytyń-Las |
|
A |
|
1097 |
Elżbieta |
Lesicka |
1984 |
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELKOPOLS |
Osoba Prywatna |
bieg 5km |
A |
|
1098 |
Mikołaj |
Łukanowski |
1983 |
Poznań |
Imperial |
bieg 5km |
A |
|
1099 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
1100 |
Zbigniew |
Filipiak |
1969 |
Środa Wielkopolska |
Środa Wielkopolska |
bieg 10km |
A |
|
1101 |
Łukasz |
Borowiak |
1983 |
Grodzisk Wielkopolski |
Bimber Team |
bieg 10km |
A |
|
1102 |
Kinga |
Nadrowska |
1991 |
Poznan |
Oliwia team |
bieg 5km |
A |
|
1103 |
Rafał |
Paczkowski |
1982 |
Poznań |
Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega |
bieg 10km |
A |
|
1104 |
Rafał |
Paczkowski |
|
Poznań |
Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega |
|
A |
|
1105 |
Michał |
Markiewicz |
1994 |
Poznań |
Team Jeżyce |
bieg 5km |
A |
|
1106 |
Alina |
Łuczak |
1995 |
Poznań |
Team Jeżyce |
bieg 5km |
A |
|
1107 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1108 |
Jacek |
Prusak |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
1109 |
Elżbieta |
Tomaszyk |
1986 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
1110 |
Adam |
Warchoł |
199719971997 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1111 |
Paweł |
Gul |
1985 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1112 |
Dawid |
Zdanowski |
1991 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
1113 |
Monika |
Paszke |
1994 |
Poznan |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1114 |
Paulina |
Biniek |
199119911991 |
Luboń |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1115 |
Francois |
Meurice |
1983 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
1116 |
Magdalena |
Wierzba |
1997 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1117 |
Hubert |
Zdunek |
1993 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1118 |
MONIKA |
BRZOSKA |
1974 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
NW 5 km |
A |
|
1119 |
Piotr |
Mikołajek |
2000 |
Świebodzin |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
1120 |
Jan |
Ferenc |
1996 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1121 |
Konrad |
Tarka |
1986 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
1122 |
Martyna |
Wierzba |
19941994 |
Lubon |
DFDS Polska Running Team |
NW 5 km |
A |
|
1123 |
Agnieszka |
Faszcza |
199119911991 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|