724 |
Mateusz |
Jakubowski |
|
Poznań |
|
|
B |
|
725 |
Jacek |
Potok |
|
Tarnow |
|
|
A |
|
726 |
Karolina |
Sobczak |
|
zalasewo |
|
|
B |
|
727 |
Maja |
Przyszczypkowska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
728 |
Artur |
Jasiczak |
|
Dopiewo |
|
|
A |
|
729 |
Piotr |
Kusa |
1980 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
730 |
Renata |
Lewandowska |
1973 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
731 |
Karolina |
Kusa |
1982 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
732 |
Jarosław |
Stecko |
1962 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
733 |
Jacek |
Krajnik |
1969 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
734 |
Krzysztof |
Skiera |
1976 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
735 |
Marek |
Potrzebowski |
1983 |
Bydgoszcz |
Life Balance Place |
NW 5 km |
A |
|
736 |
Mikołaj |
Bórkowski |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
737 |
Sylwia |
Antkowiak |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
738 |
Michał |
Egler |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
739 |
Krzysztof |
Grabowski |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
740 |
Monika |
Kruszewska |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
741 |
Adam |
Zastrow |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
742 |
Mariusz |
Balcerek |
1986 |
Stęszew |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
743 |
Przemyslaw |
Grzywaczyk |
|
Luboń |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
744 |
Daria |
Łukasiewicz |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
745 |
Agnieszka |
Bączyk |
1979 |
Plewiska |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
746 |
Katarzyna |
Balcerek |
1988 |
Stęszew |
Maratończyk Poznań |
bieg 10km |
A |
|
747 |
Ola |
Bórkowska |
|
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
A |
|
748 |
Patryk |
Pawliński |
1998 |
Poznań |
IN-Software |
bieg 5km |
A |
|
749 |
Patryk |
Kornacki |
1995 |
Komorniki |
IN-Software |
bieg 5km |
A |
|
750 |
Adam |
Wiśniewski |
1999 |
Tulce |
Jestem od Romka |
bieg 5km |
A |
|
751 |
Józef |
Bednarski |
|
Poznań |
Night Runners |
|
A |
|
752 |
Marek |
Olkiewicz |
1957 |
Poznań |
Niezrzeszony |
bieg 5km |
A |
|
753 |
Ewa |
Kozioł-Brączkowska |
1975 |
Miękowo |
- |
NW 5 km |
A |
|
754 |
Bogumił |
Kostka |
1980 |
Krotoszyn |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
bieg 10km |
A |
|
755 |
Piotr |
Woźny |
1992 |
Krotoszyn |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
bieg 10km |
A |
|
756 |
Mariusz |
Adamczyk |
|
Gniezno |
Altom Gniezno |
|
A |
|
757 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
758 |
Kinga |
Juskowiak |
|
Poznań |
DRUŻYNA SZPIKU |
|
A |
|
759 |
Krzysztof |
Bruss |
1971 |
Zalasewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
NW 5 km |
A |
|
760 |
Krzysztof |
Królik |
1981 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 10km |
A |
|
761 |
Marcin |
Lehwark |
1978 |
Koziegłowy |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 10km |
A |
|
762 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
763 |
Marcin |
Lehwark |
|
Koziegłowy |
DRUŻYNA SZPIKU |
|
A |
|
764 |
Mariusz |
Wawrzyniak |
1994 |
Koźmin Wlkp |
WITKOWSKI RUNNING TEAM |
bieg 5km |
A |
|
765 |
Sebastian |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
Grodziski klub biegacza |
|
A |
|
766 |
Daniel |
Polowczyk |
1983 |
Jaraczewo |
BRAK |
bieg 5km |
A |
|
767 |
Barbara |
Walas-Gwizdała |
1953 |
Poznań |
BRAK |
bieg 10km |
B |
|
768 |
Andrzej |
Woźny |
1997 |
Kuślin |
BRAK |
bieg 5km |
A |
|
769 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
770 |
Magdalena |
Koszela |
1996 |
Poznań |
BRAK |
bieg 5km |
A |
|
771 |
MAŁGORZATA |
BARAŃSKA |
197519751975 |
POZNAŃ |
BRAK |
NW 5 km |
A |
|
772 |
Barbara |
Walas-Gwizdała |
|
Poznań |
BRAK |
|
A |
|
773 |
Hanna |
Dudzic |
1970 |
Witkowo |
Witkowo Biega |
bieg 5km |
A |
|
774 |
Agnieszka |
Miczynska |
1977 |
Witkowo |
Witkowo Biega |
bieg 5km |
A |
|
775 |
Joanna |
Przybylczak |
1981 |
Lusówko |
HERNIK TEAM |
bieg 5km |
B |
|
776 |
Magdalena |
Podbylska |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
777 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
778 |
Magdalena |
Długa |
|
Złotów |
TEAM TERMINATORun |
|
A |
|
779 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
780 |
Krzysztof |
Rzepa |
1979 |
Poznań |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
bieg 10km |
A |
|
781 |
Michał |
Dotka |
|
Granowo |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
|
A |
|
782 |
Piotr |
Święch |
1980 |
Błażejewo |
Biegacze z Przylesia |
bieg 5km |
A |
|
783 |
Wojciech |
Prysiażny |
1981 |
Luboń |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
784 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
785 |
Mirosław |
Kubiak |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
786 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
787 |
Kamil |
Andrzejczak |
1989 |
Poznan |
UKS |
bieg 5km |
A |
|
788 |
Dominika |
Woźna |
1992 |
Poznań |
UKS |
bieg 5km |
A |
|
789 |
Tomasz |
Wimmer |
1997 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
790 |
Marta |
Czajka |
1984 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
791 |
Piotr |
Paterski |
1978 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
792 |
Anna |
Kolasińska |
1983 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
793 |
Anna |
Kolasińska |
|
Poznań |
POZNAŃ |
|
A |
|
794 |
Grzegorz |
Czajka |
1985 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
795 |
Luka |
LUKS |
1979 |
Chodzież |
CHTR |
bieg 10km |
A |
|
796 |
DARIA |
Kasztarynda |
1988 |
Chodzież |
CHTR |
bieg 10km |
A |
|
797 |
Jarosław |
Borkowski |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
798 |
Monika |
Szmania |
1981 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
799 |
Radosław |
Dalke |
1978 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
NW 5 km |
A |
|
800 |
Katarzyna |
Cimoszko |
1980 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
801 |
AGNIESZKA |
Borkowska |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
802 |
Ania |
Kaźmierczak |
1987 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
803 |
Dorota |
Dalke |
1979 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
NW 5 km |
A |
|
804 |
Sławek |
Szmania |
1981 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
805 |
Piotr |
Dalke |
1983 |
Wągrowiec |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
806 |
Jakub |
Szmania |
2001 |
Margonin |
Wataha MKW team |
bieg 5km |
A |
|
807 |
Krzysztof |
jena |
1956 |
Pniewy |
team postep pniewy |
bieg 5km |
A |
|
808 |
Renata |
Augustyn |
|
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
809 |
Marta |
Kaczmarek |
1982 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 10km |
A |
|
810 |
Tomasz |
Kaczmarek |
1972 |
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
bieg 10km |
A |
|
811 |
Aleksander |
Augustyn |
|
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
812 |
AGA |
Kubacka |
|
Radzyny |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
813 |
Tomasz |
Wiklo |
1990 |
Poznan |
Kaizen |
bieg 10km |
A |
|
814 |
Beata |
Baron |
1960 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
NW 5 km |
A |
|
815 |
Irena |
Rupocińska |
1972 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
bieg 10km |
A |
|
816 |
Jola |
Henka |
1963 |
Poznań |
Neonówki Raszei |
NW 5 km |
A |
|
817 |
Marta |
Kotous |
1995 |
Swarzędz |
Neonówki Raszei |
bieg 5km |
A |
|
818 |
ADAM |
RADKE |
1984 |
POZnań |
PIA FRANOWO |
bieg 10km |
A |
|
819 |
Pola |
Kowalewska |
2007 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
820 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
821 |
Joanna |
Mełnicka |
1972 |
Poznań (Poznań-Stare Miasto) |
nie dotyczy |
bieg 5km |
A |
|
822 |
Marcin |
Waś |
1983 |
Poznań |
:D |
bieg 10km |
A |
|
823 |
Anna |
Antoszek |
1978 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|