224 |
Natalia |
Nowak |
1993 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
225 |
Paula |
Niwińska |
|
Zalasewo |
|
|
A |
|
226 |
Piotr |
Jasiński |
1971 |
Poznań |
FORMATIQ RUN |
bieg 5km |
A |
|
227 |
MARIUSZ |
RUDZEWICZ |
|
Świnoujście |
|
|
A |
|
228 |
Joanna |
Mełnicka |
1972 |
Poznań (Poznań-Stare Miasto) |
nie dotyczy |
bieg 5km |
A |
|
229 |
Marcin |
Krawczyk |
1980 |
Zielona Gora |
Auctane |
bieg 5km |
A |
|
230 |
Marta |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
231 |
Anna |
Balcerzak |
1976 |
Warszawa |
|
NW 5 km |
A |
|
232 |
Marek |
Geisler |
|
Poznań |
OGNIOCHRON |
|
A |
|
233 |
Karol |
Dobrasiewicz |
1998 |
Mielno |
|
bieg 10km |
A |
|
234 |
Dawid |
Zdanowski |
1991 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 10km |
A |
|
235 |
Marcin |
Bilski |
1987 |
Poznań |
M&M |
bieg 5km |
A |
|
236 |
Karol |
Wyrwa |
1994 |
Kielczewo |
Biała Kenia |
bieg 5km |
A |
|
237 |
Mirosław |
Kubiak |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
238 |
Joanna |
Skowrońska |
198719871987 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
239 |
Jakub |
Stawowy |
1989 |
Krotoszyn |
|
bieg 10km |
A |
|
240 |
Dorota |
Ołowecka |
|
Wrocław |
Wrocław |
|
A |
|
241 |
Patrycja |
Kruczyńska |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
242 |
Paulina |
Porowska |
1984 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
243 |
Jacek |
Kaźmierczak |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
244 |
Mariusz |
Brotkiewicz |
1973 |
Poznań |
SKS |
NW 5 km |
A |
|
245 |
Paulina |
Fabiszewska |
|
Poznań |
|
|
A |
|
246 |
Claudio |
Muñoz |
1978 |
Komorniki |
|
bieg 5km |
A |
|
247 |
Magdalena |
Ostrowska |
1972 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
248 |
Dominika |
Kudlińska |
1979 |
Wysogotowo |
|
NW 5 km |
A |
|
249 |
Anna |
Niespodziana |
|
Rogoźno |
Rogoziński Klub Biegacza |
|
A |
|
250 |
Natalia |
Losiak |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
251 |
Aleksandra |
Lorent-Kowalik |
1982 |
Tulce |
Fajne Foczki |
NW 5 km |
A |
|
252 |
Michał |
Kuśmirek |
|
Kamionki |
|
|
A |
|
253 |
Monika |
Szcześniak |
1994 |
Swarzędz |
|
bieg 10km |
A |
|
254 |
Marcin |
Jezierski |
1986 |
Welna |
RPB |
bieg 10km |
A |
|
255 |
Damian |
Kwieciszewski |
1994 |
Poznań |
AECOM |
bieg 5km |
A |
|
256 |
Agata |
Jakubowska |
1997 |
Inowrocław |
|
bieg 10km |
A |
|
257 |
Weronika |
Haufa-Dworzyńska |
|
Miały |
Dworki Team |
|
A |
|
258 |
Iwona |
Marciniak |
1977 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
259 |
Małgorzata |
Markowska |
1975 |
Dąbrówka |
|
bieg 10km |
A |
|
260 |
Piotr |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
261 |
Natalia |
Rajewska |
1981 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
262 |
Kamil |
Andrzejczak |
1989 |
Poznan |
UKS |
bieg 5km |
A |
|
263 |
Paweł |
Flank |
|
Siechnice |
Władek Team |
|
A |
|
264 |
Joanna |
Miężał-Basińska |
1982 |
Poznań |
HOMAG Run Team |
bieg 10km |
A |
|
265 |
Szymon |
Szcześniak |
1990 |
Suchy Las |
SUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIE |
bieg 10km |
A |
|
266 |
Iwa |
Mruk |
1987 |
Koło |
Drużyna Marzeń |
NW 5 km |
A |
|
267 |
EDYTA |
NOWACZYNSKA |
1982 |
KARLOWICE |
|
bieg 5km |
A |
|
268 |
Renata |
Augustyn |
|
Kaźmierz |
Sportowy Kaźmierz |
|
A |
|
269 |
Bogumił |
Kostka |
1980 |
Krotoszyn |
KS KROTOSZ KROTOSZYN |
bieg 10km |
A |
|
270 |
Tomasz |
Wimmer |
1997 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 5km |
A |
|
271 |
Sebastian |
Ćmil |
|
Skórzewo |
|
|
A |
|
272 |
Mariusz |
Łoboda |
1953 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
273 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
274 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
275 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
276 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
277 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
278 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
279 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
280 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
281 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
282 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
283 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
284 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
285 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
286 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
287 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
288 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
289 |
Agnieszka |
Małecka |
|
Gadki |
|
|
A |
|
290 |
Elwira |
Remlein |
19871987 |
Nekla |
|
bieg 10km |
A |
|
291 |
Anna |
Dworzańska-Gul |
1984 |
Poznań |
DFDS Polska Running Team |
bieg 5km |
A |
|
292 |
Ewa |
Knaflewska |
1983 |
Dąbrówka |
|
bieg 5km |
A |
|
293 |
Patryk |
Jaśkowski |
|
Kościan |
|
|
A |
|
294 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
295 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
296 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
297 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
298 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
299 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
300 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
301 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
302 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
303 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
304 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
305 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
306 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
307 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
308 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
309 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
310 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
311 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
312 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
313 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
314 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
315 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
316 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
317 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
318 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
319 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
320 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
321 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
322 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
323 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|