724 |
OLA |
ZIEMNIEWSKA |
2006 |
Kaźmierz |
GUMISIE |
bieg 5km |
A |
|
725 |
Sławomir |
Urbaniak |
|
Ślesin |
BRAK |
|
A |
|
726 |
Łukasz |
Olszak |
1982 |
Śrem |
Joteł Instalacje |
bieg 5km |
A |
|
727 |
Magdalena |
Łuczak |
1971 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
728 |
Krzysztof |
Orczykowski |
2002 |
Gniezno |
Dziki |
bieg 10km |
A |
|
729 |
Tomasz |
Stachowiak |
1978 |
Konarzewo |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
730 |
Monika |
Szał |
|
Pobiedziska |
Walka Kostrzyn |
|
A |
|
731 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
732 |
Katarzyna |
Zawiślak |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
733 |
Sebastian |
Torchala |
1977 |
Kobylnica |
Mistrzowski Trening |
bieg 5km |
A |
|
734 |
Daniel |
Staszewski |
|
Poznań |
|
|
A |
|
735 |
Renata |
Balcerzak |
1966 |
Kiekrz |
|
NW 5 km |
A |
|
736 |
Sławomir |
Kóska |
1978 |
Czempiń |
ChampionMan Team |
bieg 10km |
A |
|
737 |
Lesicka |
Elżbieta |
|
Bytyń, Kaźmierz, Szamotulski, WIELK |
Ciacha i Czapy |
|
A |
|
738 |
Ewelina |
Kita |
1986 |
Luboń |
|
bieg 5km |
A |
|
739 |
Robert |
Kowalak |
1984 |
Kostrzyn |
Marsz po Zdrowie/Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
740 |
Michał Hubert |
Bilski |
|
Poznań |
M&M |
|
A |
|
741 |
Zuzanna |
Różalska |
1995 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
742 |
Mateusz |
Werbliński |
1993 |
Plewiska |
|
NW 5 km |
A |
|
743 |
SYLWIA |
WOJTKOWIAK |
|
Śrem |
Strefa Walki Śremski Sport |
|
A |
|
744 |
Mirosław |
Glapiak |
1985 |
Siekierki Wielkie |
|
bieg 5km |
A |
|
745 |
adrian |
libera |
1983 |
poznan |
|
bieg 10km |
A |
|
746 |
Asia |
Kołodziejczak |
|
Sochaczew |
|
|
A |
|
747 |
Milena |
Dembik |
1975 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
748 |
MAGDALENA |
DUDZIŃSKA |
1982 |
POZNAŃ |
ZIELONI |
bieg 5km |
A |
|
749 |
Marcin |
Jakubiak |
1985 |
Trzemeszno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
bieg 5km |
A |
|
750 |
Piotr |
Draber |
1991 |
Poznań |
Biegacze Celebryci |
bieg 10km |
A |
|
751 |
Michał |
Osóbka |
|
Strzelce Opolskie |
|
|
A |
|
752 |
Agata |
Miśkowiec |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
753 |
Magdalena |
Wilkowska |
1978 |
Złotniki |
|
NW 5 km |
A |
|
754 |
Violetta |
Królik |
1982 |
Dopiewo |
DRUŻYNA SZPIKU |
bieg 5km |
A |
|
755 |
Monika |
Dziembowska |
|
Swarzędz |
Parkrun Jezioro Swarzędzkie |
|
A |
|
756 |
Małgorzata |
Skowrońska |
198919891989 |
Dopiewiec |
|
NW 5 km |
A |
|
757 |
Michał |
Paluczek |
1976 |
Grzebienisko |
Fitness Buk |
bieg 5km |
A |
|
758 |
Tadeusz |
Berger |
|
Poznań |
Marsz Po Zdrowie Poznań |
|
A |
|
759 |
Krzysztof |
Grzesiak |
1994 |
Poznań |
S.P.O.K.O. |
bieg 10km |
A |
|
760 |
Aldona |
Jenerowicz |
1971 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
761 |
Monika |
Kupczak |
1995 |
Buk |
BIEGIEMWLAS |
bieg 5km |
A |
|
762 |
Łukasz |
Podbylski |
1976 |
Luboń |
Zmęczeni na starcie Dobiegniew |
bieg 10km |
A |
|
763 |
Iryna |
Struhova |
|
Poznan |
|
|
A |
|
764 |
Joanna |
Antoszek |
2005 |
MIĘDZYRZECZ |
TEAM ANTOSZEK |
NW 5 km |
A |
|
765 |
Jarek |
Grobelny |
1970 |
Gniezno |
Gniezno |
bieg 5km |
A |
|
766 |
Anna |
Sternal |
|
Grodzisk Wielkopolski |
|
|
A |
|
767 |
Milena |
John |
1982 |
Poznań |
Piłaci z Kałaibów |
bieg 10km |
A |
|
768 |
Jolanta |
Cholewka |
1956 |
Kostrzyn |
Walka Kostrzyn |
NW 5 km |
A |
|
769 |
Kamil |
Sobkowiak |
|
Chodzież |
|
|
A |
|
770 |
Tomasz |
Glowacki |
1980 |
Poznań |
KJ C&M |
bieg 10km |
A |
|
771 |
Piotr |
Fórmanek |
1997 |
Poznań |
7Pro Siódmiak Team |
bieg 5km |
A |
|
772 |
Joanna |
Żurawska |
1981 |
Mosina |
|
bieg 5km |
A |
|
773 |
Julia |
Machura |
2006 |
Poznań |
OŚ AZS POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
774 |
Aneta |
Czyżewska |
1999 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
775 |
Jakub |
Michalski |
|
Wągrowiec |
|
|
A |
|
776 |
Sylwia |
Stelmaszyk |
1987 |
Chomęcice |
STĘSZEW TEAM |
NW 5 km |
A |
|
777 |
Aleksandra |
Woch |
1997 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
778 |
Marta |
Draber |
|
Poznań |
Biegacze Celebryci |
|
A |
|
779 |
Klaudia |
Hernik |
|
Poznań |
|
|
A |
|
780 |
Kinga |
Komorowska-Sobierajska |
1987 |
Manieczki |
|
bieg 5km |
A |
|
781 |
Izabella |
Kontowska |
|
Oborniki |
NORDIC TEAM OBORNIKI |
|
A |
|
782 |
Piotr |
Paterski |
1978 |
Poznań |
POZNAŃ |
bieg 10km |
A |
|
783 |
Krzysztof |
Kokot |
1974 |
Poznań |
Wilda Biega |
bieg 10km |
A |
|
784 |
Joanna |
Dabrowskac |
1974 |
Lednogóra |
„Dziki” |
bieg 10km |
A |
|
785 |
Krystyna |
Brązert |
1952 |
Poznan |
|
NW 5 km |
A |
|
786 |
Krzysztof |
Dopierała |
|
Przykona |
|
|
A |
|
787 |
Michał |
Kotarski |
1982 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
788 |
Milena |
Wolska |
1999 |
Żnin |
|
bieg 5km |
A |
|
789 |
Katarzyna |
Nowak |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
790 |
Joanna |
Kowalska |
1987 |
Komornik |
|
bieg 5km |
A |
|
791 |
Bartek |
Lewandowski |
1973 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
792 |
Piotr |
Fabiszewski |
|
POZNAŃ |
|
|
A |
|
793 |
Artur |
Banach |
1975 |
Kicin |
Invest House Plus sp.z.o.o Sp.K |
bieg 10km |
A |
|
794 |
Piotr |
Wójcicki |
1986 |
Gorzów Wielkopolski |
Wierzbicki Running Project |
bieg 10km |
A |
|
795 |
Tomasz |
Kwiatkowski |
1972 |
Międzyrzecz |
Studio Ruchu Międzyrzecz |
bieg 10km |
A |
|
796 |
Anita |
Łęc |
|
Pobiedziska |
|
|
A |
|
797 |
Karol |
Pretnicki |
1956 |
Poznan |
Nowe Serce |
NW 5 km |
A |
|
798 |
Paulina |
Dąbrowska |
1994 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
799 |
Tomasz |
Mantas |
|
Robakowo |
Drużyny Szpiku |
|
A |
|
800 |
HONORATA |
KARPOWICZ |
1978 |
Kowanówko |
|
bieg 5km |
A |
|
801 |
Justyna |
Piórewicz |
1988 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
802 |
Monika |
Modrzyńska |
1974 |
Przeźmierowo |
|
bieg 10km |
A |
|
803 |
Matteo |
Lombroni |
1997 |
Pavia |
|
bieg 10km |
A |
|
804 |
ALEKSANDER |
ADAMIAK |
|
Luboń |
|
|
A |
|
805 |
Wojciech |
Oczujda |
1990 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
806 |
Joanna |
Piasecka |
1983 |
Krosinko |
|
NW 5 km |
A |
|
807 |
Martyna |
Bruch |
|
Witkowo |
|
|
A |
|
808 |
Natalia |
Awedyk |
1986 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
809 |
Matylda |
Nawrocka |
199719971997 |
Poznań |
|
NW 5 km |
A |
|
810 |
Marek |
Kulinowski |
1983 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
811 |
Lucyna |
Piotrowska |
1979 |
Oborniki |
|
NW 5 km |
A |
|
812 |
Dominika |
Majchrowicz |
|
Poznań |
|
|
A |
|
813 |
Beata |
Grzybowska |
1987 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
814 |
Kinga |
Gawron |
1992 |
Dobieżyn |
|
bieg 5km |
A |
|
815 |
Honorata |
Zboralska |
|
Inowrocław |
|
|
A |
|
816 |
Martyna |
Gatner |
1985 |
Poznań |
LUKS serock |
bieg 10km |
A |
|
817 |
Jakub |
Krzysztoszek |
2007 |
Duszniki |
|
bieg 10km |
A |
|
818 |
Karolina |
Wróblewska |
1983 |
Poznań |
|
bieg 5km |
A |
|
819 |
Anna |
Krenc |
1982 |
Mrowino |
|
bieg 10km |
A |
|
820 |
Jolanta |
Małecka |
|
Miękowo |
|
|
A |
|
821 |
Tytus |
Adamczewski |
1983 |
Poznań |
|
bieg 10km |
A |
|
822 |
Nikodem |
Smolarkiewicz |
2005 |
Wronki |
|
bieg 5km |
A |
|
823 |
Wojciech |
Łoś |
1980 |
Poznań |
Kibole W Biegu |
bieg 10km |
A |
|