Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
2 Izabela Adamska 1977 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
3 Artur Adamski 1973 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
4 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km B
5 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
6 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 Nordic Walking 4,3km A
7 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
8 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
9 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
10 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
11 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners bieg 10km A
12 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
13 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
14 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Huragan Strzeszyn bieg 10km A
15 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
16 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
17 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
18 Mateusz Baumgart 1991 Swarzedz Night Runers bieg 10km A
19 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
20 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
21 Renata Bednarska 1976 Wągrowiec WATAHA bieg 4,3 km B
22 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
23 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
24 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
25 Michał Będźmierowski 1986 Swarzędz bieg 10km A
26 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
27 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 4,3 km A
28 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
29 Magdalena Binkowska 1984 Poznan bieg 4,3 km A
30 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
31 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
32 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
33 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
34 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
35 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
36 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
37 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
38 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
39 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
40 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
41 Tomasz Buśko 1980 Swarzędz Swarzędz bieg 10km A
42 ROBERT BŁASZAK 1973 Koziegłowy TBT&BEZ SPINY bieg 4,3 km A
43 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
44 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
45 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
46 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
47 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
48 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
49 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
50 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
51 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners bieg 10km A
52 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 4,3 km A
53 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
54 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
55 Magdalena Cierpiałkowska 1974 Poznań Zukajo bieg 10km A
56 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
57 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
58 tomasz ciok 1983 poznań #DrużynaM bieg 10km A
59 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
60 Marta Cybal 1990 Poznań Kroku23 Running Team bieg 4,3 km A
61 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
62 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
63 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
64 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
65 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
66 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
67 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
68 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
69 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
70 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
71 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
72 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
73 Wojciech Dolata 1993 Poznań bieg 10km A
74 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
75 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
76 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
77 Mateusz Drzazgowski 2000 Nowa Wieś bieg 4,3 km B
78 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team bieg 10km A
79 Kamila Duval 1975 Poznań bieg 4,3 km B
80 Magdalena Dziergwa 1983 Tulce bieg 4,3 km B
81 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
82 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
83 Monika Fąka 1976 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km B
84 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km A
85 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
86 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
87 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
88 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
89 Tadeusz Gaca 1963 Poznań bieg 10km A
90 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
91 Małgorzata Gatner 1982 Poznań bieg 4,3 km A
92 Paulina Gatner 1991 Serock LUKS Serock bieg 4,3 km A
93 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
94 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
95 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
96 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno K3 bieg 10km A
97 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 10km B
98 Michał Gmerek 1989 ZALESIE Biegacze Jarocin bieg 10km A
99 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
100 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A