Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Pakiet
1 karolina adamek 1989 Poznań Toporek bieg 4,3 km A
2 Dawid Adamiak 1996 Śrem bieg 10km A
3 Monika Adamkiewicz 1975 Konin WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
4 Izabela Adamska 1977 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
5 Artur Adamski 1973 Wągrowiec Rowerażka & Roweraż Nordic Walking 4,3km B
6 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama bieg 4,3 km A
7 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 4,3 km A
8 Kamil Andrzejczak 1989 Poznań bieg 4,3 km B
9 Monika Antkowiak 1987 Rakownia Murowana Goślina -Szalone bieg 4,3 km A
10 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 4,3 km A
11 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko bieg 10km B
12 Sławomir Antoniak 1962 Poznań TICON bieg 4,3 km A
13 Aleksandra Araszkiewicz 1985 Poznań Klub Sportowy Lamia Reno bieg 10km A
14 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
15 Paweł Aszyk 1984 Poznań bieg 10km A
16 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 Nordic Walking 4,3km A
17 Mikołaj Babiak 1962 Poznań bieg 4,3 km A
18 Arleta Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec bieg 4,3 km A
19 Agnieszka Bączyk 1979 Kórnik bieg 10km A
20 Karolina Baczyk 1985 poznan bieg 4,3 km A
21 Dorota Baczyńska 1968 Wapno bieg 4,3 km A
22 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km A
23 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk amator - niezrzeszony bieg 4,3 km A
24 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań bieg 10km B
25 Jakub Bajer 1971 Suchy Las Hot Librarians bieg 4,3 km A
26 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners bieg 10km A
27 Kinga Bąk 1983 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
28 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 4,3 km A
29 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
30 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork TKKFWODNIK Więcbork bieg 10km A
31 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Huragan Strzeszyn bieg 10km A
32 Renata Balcerzak 1966 Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
33 Artur Banach 1975 Poznan osoba indywidualna bieg 10km A
34 Aleksandra Banak 1989 Leszno bieg 4,3 km A
35 Anna Banaszczyk 1963 Kaźmierz bieg 4,3 km A
36 Tadeusz Banaszczyk 1998 Skierniewice bieg 4,3 km B
37 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz GROOBAS TEAM bieg 10km A
38 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 bieg 4,3 km B
39 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania bieg 4,3 km A
40 Agnieszka Barczykowska 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
41 Grzegorz Barczykowski 1975 Poznań bieg 10km A
42 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 10km B
43 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 4,3 km B
44 Joanna Bartkowiak 1978 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km B
45 Ewa Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu Nordic Walking 4,3km A
46 Artur Bartkowiak 1994 Ruchocice bieg 10km A
47 Adrian Bartkowiak 1979 Poznań Arena Ruchu bieg 4,3 km A
48 Łukasz Bartkowiak 1994 Środa Wielkopolska bieg 10km B
49 Krzysztof Bartkowiak 1997 Poznań bieg 10km A
50 Anna Bartkowiak 1980 Ostroróg bieg 10km B
51 Estera Bartol 1974 Piła Policja bieg 10km A
52 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
53 Daniel Bartosik 1981 Leszno Drużyna Szpiku bieg 10km A
54 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 bieg 4,3 km A
55 Mateusz Baumgart 1991 Swarzedz Night Runers bieg 10km A
56 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 10km A
57 Daria Bednarczyk 1976 Poznań bieg 10km B
58 Justyna Bednarek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
59 Marcin Bednarek 1985 Poznań Biegam żeby jeść więcej ciastków bieg 10km A
60 Bartosz Bednarkiewicz 1976 suchy las bieg 10km A
61 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A
62 Renata Bednarska 1976 Wągrowiec WATAHA bieg 4,3 km B
63 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
64 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo bieg 10km A
65 Joanna Będźmierowska 1987 Swarzędz bieg 10km A
66 Michał Będźmierowski 1986 Swarzędz bieg 10km A
67 Arkadiusz Bernaczyk 1994 Poznań bieg 10km A
68 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
69 Monika Biała 1975 Poznań bieg 10km A
70 Joanna Białek-Opas 1984 Kamionki bieg 4,3 km A
71 Lucyna Białkowska 1973 Komorowo bieg 10km A
72 Ewa Białkowska 1971 Środa Wielkopolska Super Grupa Nordic Walking Nordic Walking 4,3km A
73 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 4,3 km B
74 kazimierz biczyc 1949 poznan bieg 10km A
75 DARIUSZ BIEGANEK 1973 PRZEMĘT Nordic Walking 4,3km A
76 Dawid Biernat 1986 Gostyń bieg 10km B
77 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
78 Kamil Bilicki 1991 Poznań bieg 4,3 km A
79 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 4,3 km A
80 Tomasz Bilski 1975 Nekla Active Nekla bieg 10km A
81 Hubert Bilski 1989 Damasławek bieg 10km B
82 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 4,3 km A
83 Zuzanna Binda 1994 Poznan bieg 4,3 km B
84 Magdalena Binkowska 1984 Poznan bieg 4,3 km A
85 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 4,3 km A
86 Katarzyna Bittner 1981 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
87 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
88 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
89 Beata Bojek 1976 Rydzyna Zakwasy Team bieg 10km A
90 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
91 MONIKA BORKA 1979 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
92 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
93 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km B
94 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10km A
95 Marian Borowczyk 1950 Poznań KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
96 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
97 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 4,3 km B
98 Anita Brdys 1986 Kiekrz bieg 10km A
99 Agnieszka Brodzińska 1990 Nowy Tomyśl bieg 10km A
100 STANISŁAW BRÓZDZIŃSKI 1990 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km B
101 Miki Brudnicki 1983 Rokietnica bieg 10km A
102 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
103 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo Drużyna Szpiku /Henrik Team bieg 10km A
104 Jaub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz bieg 4,3 km A
105 Justyna Brycka 1979 Poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
106 Izabela Brzęczek 1971 Leszno bieg 4,3 km B
107 Anna Brzezińska 1983 Poznań bieg 10km A
108 Anna Bubacz 1983 Gniezno Mamy biegamy bieg 4,3 km A
109 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 4,3 km A
110 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz bieg 4,3 km B
111 Łukasz Buda 1990 Blizanów bieg 4,3 km B
112 Ewa Buda 1992 Blizanów bieg 4,3 km B
113 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZsers bieg 10km A
114 Agnieszka Budziak 1977 Krzyszkowo bieg 4,3 km B
115 Katarzyna Budziak 1985 Lusówko bieg 4,3 km B
116 Adam Budzyła 1980 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
117 Ewelina Burnicka 1991 Poznań bieg 4,3 km B
118 Agnieszka Bursiak 1976 Poznań After Party Team bieg 4,3 km A
119 Marianna Bursiak 2001 Poznań bieg 4,3 km A
120 Roman Bury 1972 Karski bieg 10km A
121 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz bieg 10km A
122 Tomasz Buśko 1980 Swarzędz Swarzędz bieg 10km A
123 Katarzyna Buśko 1988 Kaźmierz KASIA BIEGA :) bieg 10km A
124 Piotr Buszta 1989 Poznań bieg 4,3 km A
125 Agnieszka Buszta 1992 Poznań bieg 4,3 km A
126 BORYS BYKOWSKI 1982 poznań bieg 10km B
127 Szymon Bytniewski 1991 Gowarzewo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu/Unia Swarzędz bieg 10km B
128 Katarzyna Błaszak 1971 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
129 Artur Błaszak 1970 Poznań TBT Nordic Walking 4,3km A
130 ROBERT BŁASZAK 1973 Koziegłowy TBT&BEZ SPINY bieg 4,3 km A
131 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
132 Adam Błaszczyk 1994 Jarocin bieg 10km B
133 KATARZYNA BŁASZCZYK 1970 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ Nordic Walking 4,3km B
134 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce bieg 4,3 km A
135 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 4,3 km A
136 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km B
137 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
138 Anna Capelik 1985 Poznań OLX Group bieg 10km B
139 Luca Casadio 1992 Poznan bieg 10km B
140 Maria Cebernik 1984 Lwówek Phoenix contact wielkopolska bieg 10km A
141 Lucyna Cegielska 1972 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
142 Joanna Celuch 1996 Poznań bieg 10km A
143 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners bieg 10km A
144 Tomasz Chasiński 1986 Komorniki bieg 4,3 km A
145 KRYSTYNA CHĘCIŃSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
146 Iwona Chmielarczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km A
147 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
148 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners bieg 10km A
149 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 4,3 km A
150 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz bieg 10km A
151 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
152 Magdalena Cierpiałkowska 1974 Poznań Zukajo bieg 10km A
153 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno Kulb Biegacza Zawał bieg 10km A
154 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER Nordic Walking 4,3km A
155 Sebastian Ciesielski 1979 Poznań Kibole w biegu / Pakieciarze Team bieg 10km A
156 Ewelina Cieśla 1986 Dębno bieg 4,3 km A
157 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec #zawszewpałę bieg 10km A
158 tomasz ciok 1983 poznań #DrużynaM bieg 10km A
159 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki bieg 10km A
160 Anna Ćwiklińska 1977 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
161 Marta Cybal 1990 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
162 Elżbieta Cybulska 1983 Koło Drużyna Marzeń bieg 4,3 km A
163 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
164 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
165 Wioletta Cyganik 1965 Trzcianka ZASAPANI Nordic Walking 4,3km A
166 Paweł Czajka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
167 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km A
168 Bożena Czaprańska 1960 Sieraków bieg 4,3 km A
169 Katarzyna Czarnecka 1983 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
170 Basia Czarnecka 1976 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
171 Bartek Czarnecki 1978 Poznań MUAY Runnig Team bieg 10km A
172 Agnieszka Czeczko 1983 Kaźmierz bieg 10km A
173 Malwina Czekalska 1991 Jaksice Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
174 Dominika Czermak 1991 Poznań bieg 10km B
175 Sandra Czerniak 1988 Poznań bieg 10km A
176 Adam Czerniejewicz 1988 Suchy Las bieg 4,3 km A
177 Natalia Czerwiec 1997 Mogilno bieg 10km A
178 ARLETA CZERWIŃSKA 1959 CZERWONAK #Drużyna M bieg 10km A
179 Agnieszka Czerwińska 1982 Krotoszyn Night Runers bieg 10km A
180 Alicja Czerwińska 1985 Lusowo bieg 4,3 km A
181 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 4,3 km A
182 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A
183 KINGA DĄBROWSKA 1978 CHOBIENICE bieg 4,3 km A
184 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega bieg 10km A
185 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan Kościan Team bieg 10km A
186 Dobrawa Dachtera - Janiuk 1983 Poznań - bieg 10km A
187 Izabela Dachtera-Walędziak 1975 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
188 Bartosz Dahlke 1984 Poznań Team BartDee bieg 10km A
189 Joanna Daleszyńska 1986 Poznań bieg 10km A
190 Kadisha Danielak 1992 Poznan bieg 10km B
191 Joanna Danielczak 1982 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
192 Łukasz Danielczak 1992 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
193 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
194 Monika Defitowska 1991 Września bieg 10km A
195 Marcin Defitowski 1995 Września bieg 10km A
196 Kamil Degórski 1990 Poznań Grupa OLX bieg 10km B
197 Przemysław Deigsler 1974 Poznań bieg 10km B
198 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 4,3 km A
199 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 4,3 km A
200 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las bieg 10km A
201 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno Osiem bieg 10km B
202 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
203 Wojciech Dolata 1993 Poznań bieg 10km A
204 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 4,3 km A
205 Małgorzata Dolna 1992 Góreczki bieg 10km A
206 Krzysztof Dolny 1979 Poznań bieg 10km B
207 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A
208 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 10km A
209 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
210 Sławomir Dopierała 1976 Iwno bieg 10km B
211 Maciej Dorna 1992 Tarnowo Podgórne bieg 4,3 km A
212 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
213 Roman Dreger 1956 Wagrowiec LZS Wiatrowo bieg 10km A
214 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 4,3 km A
215 Barbara Drewnowska 1972 Trzcianka zaSAPA:ni Nordic Walking 4,3km A
216 Adrian Drews 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec bieg 4,3 km A
217 Izabela Drost 1983 Poznań bieg 4,3 km A
218 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
219 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies bieg 4,3 km B
220 Mateusz Drzazgowski 2000 Nowa Wieś bieg 4,3 km B
221 Artur dubert 1979 poznan bieg 10km A
222 Tomasz Duchnowski 1988 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 10km A
223 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 4,3 km A
224 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin xxx bieg 10km A
225 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team bieg 10km A
226 Weronika Dudzińska 1981 Dąbrówka bieg 4,3 km A
227 RAFAŁ DULEWICZ 1976 Końskie PASAT bieg 4,3 km B
228 Agnieszka Dunkowska 1981 Lipno bieg 10km A
229 Dominik Dunkowski 1981 Lipno bieg 10km A
230 Jarek Dura 1972 Szamotuły DT4YOU bieg 10km A
231 Daria Durczewska 1988 Poniec bieg 4,3 km A
232 Małgorzata Dutkiewicz 1971 Mrowino bieg 4,3 km A
233 Kamila Duval 1975 Poznań bieg 4,3 km B
234 Aleksandra Dworska 1994 Poznań bieg 4,3 km A
235 Andrzej Dylewski 1961 Poznań bieg 10km A
236 Marta Dymek 1983 Poznań KB Intrex Poznań bieg 4,3 km B
237 Przemysław Dysarz 1981 Poznań bieg 10km A
238 Anna Dysarz 1979 Poznań Nordic Walking 4,3km A
239 Agnieszka Dziamska 1990 Krzeszkowice bieg 4,3 km A
240 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 4,3 km A
241 Julita Dziedzic 1986 Poznań Drużyna od serca bieg 4,3 km A
242 Magdalena Dziergwa 1983 Tulce bieg 4,3 km B
243 Witold Dzitkowski 1985 Gowarzewo bieg 10km A
244 LUIZA DZIUBA 1987 KROTOSZYN KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 4,3 km A
245 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 4,3 km A
246 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_ bieg 4,3 km A
247 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
248 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km A
249 Agata Eliasz-Kaczmarek 1980 Suchy Las bieg 10km A
250 Filip Ellmann 1989 Poznań Pijanego Mistrza Styl bieg 10km A
251 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
252 Jonathan Facer 1966 Oborniki bieg 10km A
253 Sylwia Fajkowska 1978 Poznań bieg 4,3 km A
254 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km A
255 Monika Fąka 1976 Gębice KB Gmina Czarnków bieg 4,3 km B
256 Yasamin Farbod 1992 Poznan bieg 10km B
257 Jakub Faron 1982 Oborniki Just4Fun bieg 10km B
258 Emilia Fechner 1995 Międzychód bieg 10km A
259 Ewa Felkel 1973 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
260 Szymon Fenikowski 1976 Kórnik Świerczewo Run bieg 10km A
261 Violetta Fietz 1967 Obrzycko Nordic Walking 4,3km A
262 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
263 Julia Fliegner 1985 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
264 Agnieszka Flis 1987 Plewiska bieg 4,3 km A
265 MONIKA FLORKOWSKA 1974 WOLSZTYN Nordic Walking 4,3km A
266 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
267 natalia frąckowiak 1984 śremn baksterzy bieg 4,3 km A
268 Justyna Framska 1976 Zatom Stary bieg 10km A
269 magdalena frankowicz 1983 poznań bieg 10km A
270 Łukasz Frankowski 1984 Poznań bieg 10km A
271 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
272 Elżbieta Frątczak 1969 Poznań Drużyna od serca Nordic Walking 4,3km A
273 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
274 Łukasz Fryska 1985 Poznań Finder Polska Team bieg 10km A
275 Tadeusz Gaca 1963 Poznań bieg 10km A
276 robert gadziński 1975 krosno bieg 10km A
277 Monika Gagolewicz-Wilk 1977 Kiekrz bieg 4,3 km A
278 Andrzej Galasiński 1963 Luboń Grupa Sigmeo bieg 10km A
279 Nancy Garcia 1989 poznan bieg 10km B
280 Halina Garniewicz 1938 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
281 Paweł Garniewicz 1961 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA Nordic Walking 4,3km A
282 Paulina Gatner 1991 Serock LUKS Serock bieg 4,3 km A
283 Adam Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
284 Szymon Gatner 1983 Poznań bieg 4,3 km A
285 Martyna Gatner 1985 Poznań bieg 4,3 km A
286 Małgorzata Gatner 1982 Poznań bieg 4,3 km A
287 Agnieszka Gaweł-Wróbel 1980 Miękowo bieg 4,3 km B
288 Joanna Gawrońska 1990 Niechanowo bieg 4,3 km A
289 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
290 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań Drużyna od serca bieg 10km A
291 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 4,3 km A
292 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 4,3 km B
293 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
294 Anna Gendera 1976 Poznań bieg 4,3 km A
295 Ewa Gendera 1971 Poznań Drużyna od serca... Nordic Walking 4,3km A
296 Jakub Geppert 1984 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A
297 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno K3 bieg 10km A
298 Jarosław Giel 1986 Nowy Tomyśl bieg 10km A
299 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 10km B
300 Dagmara Gierasińska 1997 Pobiedziska AZS UAM Poznań bieg 10km A
301 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO bieg 10km A
302 Krzysztof Gierłowski 1979 Poznań Siła Marzeń bieg 10km B
303 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
304 Piotr Gizelski 1969 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
305 Marcia Glapa 1991 Poznań bieg 10km A
306 MICHAŁ GLAPA 1980 RAKONIEWICE Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
307 Magdalena Glapiak 1984 Poznań bieg 10km A
308 Marta Gloger 1977 Poznań Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
309 Michał Gmerek 1989 ZALESIE Biegacze Jarocin bieg 10km A
310 Maciej Gnusowski 1974 poznań KB ILOVEZIEMEK bieg 10km A
311 grzegorz gola 1971 markowo bieg 10km A
312 Ilona Golańska 1985 Zalasewo bieg 4,3 km A
313 Evita Golik 1982 Gowarzewo bieg 10km A
314 Krzysiek Golik 1977 Gowarzewo bieg 10km A
315 Łukasz Gomółka 1983 Poznań bieg 10km A
316 Grzegorz Gomulec 1973 ROGOŹNO bieg 4,3 km A
317 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 10km A
318 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 10km A
319 Aldona Górna 1978 Śrem bieg 10km B
320 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
321 Izabela Górska - Machyńska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
322 Damian Górski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
323 Piotr Goryczka 1970 Poznań Team Herbalife bieg 10km B
324 Agnieszka Goryczka 1980 Poznań Team Herbalife bieg 4,3 km B
325 Anna GOstomczyk 1967 POZNAŃ bieg 10km A
326 Agnieszka Gozdur 1978 Stobno o co tu biega ? bieg 10km A
327 Joanna Gozdur 1979 Poznań O co tu biega? bieg 4,3 km A
328 Joanna Goździerska 1989 Baranowo bieg 4,3 km A
329 Filip Goździewicz 1991 Poznań Filip&Paula Team bieg 10km A
330 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 4,3 km A
331 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km A
332 Agata Grabowska 1997 Mogilno bieg 10km A
333 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg 10km A
334 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
335 Łukasz Grajcar 1983 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
336 Magdalena Grajcar 1986 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
337 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
338 Szymon Gralczyk 1994 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
339 Karol Gramała 1993 DObieżyn bieg 4,3 km B
340 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 4,3 km A
341 Weronika Greberska 1978 Szczytniki StruśKardio bieg 10km A
342 DORITA GRĘDA 1994 Poznań #doritarun bieg 10km A
343 Agata Grobelska 1992 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
344 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
345 Marek Grobelski 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 4,3 km A
346 GRAŻYNA Grocholewska 1971 POZNAŃ bieg 4,3 km B
347 Tomasz Grocholewski 1970 Poznań bieg 4,3 km B
348 Kamila Grotowska 1983 Poznań bieg 10km A
349 Łukasz Gruchot 1984 ostrow wlkp bieg 10km A
350 Małgorzata Grudziak 1982 Poznań HANSA-FLEX bieg 4,3 km A
351 Ewa Grunwald 1989 Mieleszyn PDO biega bieg 10km A
352 Magdalena Grynaszko 1979 Swarzędz bieg 4,3 km A
353 Krzysztof Grys 1980 Poznań Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
354 Ewa Grzebiela 1984 Poznań bieg 10km A
355 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski Nordic Walking 4,3km B
356 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły bieg 10km A
357 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 4,3 km A
358 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina bieg 10km A
359 Paweł Grześkowiak 1981 Komorowo bieg 10km A
360 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
361 Anna Grześnik 1985 Plewiska Mama Jaśminki i Felusia bieg 4,3 km A
362 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec bieg 10km B
363 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las bieg 4,3 km B
364 Wiesław Grzywczak 1956 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
365 EWELINA GULAJEW 1986 POZNAŃ MATRIX bieg 4,3 km B
366 Bartosz Gurzęda 1989 Poznań bieg 10km A
367 Aleksander Guzik 1992 Poznań bieg 10km A
368 Piotr Głogowski 1973 Biedrusko Błękitny Staw bieg 10km A
369 TOMASZ GŁOWACKI 1980 Poznań bieg 10km B
370 Nailah Hafid 1985 poznan bieg 10km A
371 Marcin Hampel 1979 Poznań wkurw_team bieg 10km A
372 Dawid Handke 1983 Swarzedz bieg 10km A
373 Łukasz Harasimowicz 1992 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
374 Maciej Haremza 1984 Daszewice Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam bieg 4,3 km A
375 Agnieszka Häuser 1988 Poznań Nordic Walking 4,3km B
376 Joanna Hermann 1988 Poznań bieg 10km A
377 Marlena Hibner-Koza 1985 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km B
378 Szymon Hildebrandt 1986 Poznań bieg 10km A
379 Paweł Hoffman 1985 Poznań #DrużynaM bieg 10km A
380 Dominika Hofman 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km A
381 Marek Holajda 1982 Poznań bieg 10km B
382 Sylwia Horbik 1985 Leszno bieg 4,3 km A
383 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
384 Małgorzata Horiaczek 1952 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
385 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A
386 Natalia Horodenska 1990 Poznan bieg 4,3 km B
387 Aleksander Hołoga 1980 Poznań bieg 4,3 km A
388 piotr hudowicz 1992 poznań bieg 10km A
389 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 4,3 km A
390 Magdalena Humerska 1972 Nowa Sól bieg 4,3 km A
391 Jakub Hływa 1993 Piła bieg 10km A
392 Patryk Idkowiak 1989 Poznań bieg 10km A
393 Hanna Idzikowska 1957 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
394 Rozalia Ignerska 1982 Poznań bieg 10km A
395 Arkadiusz Illmann 1988 Poznań Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
396 Kinga Ilnicka-Borowczyk 1977 Poznań bieg 4,3 km B
397 Sofya Iskakova 1993 Poznań bieg 10km B
398 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
399 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 4,3 km A
400 Justyna Iwanowska 1985 POZNAŃ Nice Lady Fitness bieg 10km A
401 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
402 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
403 Mariusz Jagła 1989 Poznań bieg 10km A
404 Karolina Jajeśnica 1976 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
405 Jacek Jajeśnica 1975 Poznań PROJEKT TIK?TAK! bieg 4,3 km A
406 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows bieg 10km A
407 magdalena jakubowska 1973 Poznań bieg 10km A
408 Andrzej Jakubowski 1980 Kaźmierz bieg 4,3 km A
409 Rafał Jakubowski 1978 Gostyń Zakwasy Team bieg 10km A
410 Joanna Jamborska 1989 Pleszew Pryzmat Team bieg 10km B
411 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy biegamy bieg 4,3 km B
412 Liliana Janiak 1980 Poznań bieg 10km A
413 Marzena Janicka 1975 Biedrusko bieg 10km B
414 Mateusz Janicki 1988 Poznań bieg 4,3 km A
415 Krzysztof Janke 1982 Poznań bieg 4,3 km B
416 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
417 Magdalena Jankowska 1976 Poznań Bez spiny bieg 4,3 km A
418 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 4,3 km B
419 Barbara Jankowska 1975 Poznań KaxuPixu bieg 10km B
420 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 4,3 km A
421 Dawid Jankowski 1998 stęszew bieg 4,3 km A
422 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg 10km A
423 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 10km A
424 Paulina Janowicz 1986 Leszno bieg 4,3 km A
425 JANUSZ JANOWSKI 1983 wierzonka BIEGAM BO LUBIĘ ;) bieg 10km A
426 Monika Jaroszewska 1994 Lubraniec bieg 4,3 km A
427 Piotr Jaroszewski 1993 Lubraniec bieg 4,3 km A
428 Agnieszka Jasiczak 1991 Poznań bieg 10km A
429 DANIEL JASIEWICZ 1999 OBORNIKI bieg 4,3 km B
430 Łukasz Jasiewicz 1988 Poznań bieg 10km B
431 Natalia Jasinska 1971 Poznan FORMATIQ RUN Nordic Walking 4,3km A
432 Piotr Jasinski 1971 Poznan FORMATIQ RUN bieg 4,3 km A
433 Ewelina Jaśkowiak 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
434 Arkadiusz Jaskuła 1981 Poznań bieg 10km A
435 Marcin Jaźwiecki 1978 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
436 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań Posnania bieg 10km A
437 Małgorzata Jessa 1978 Poznań bieg 4,3 km B
438 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km B
439 monika józefczak 1980 mrowino bieg 4,3 km A
440 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1990 POZNAŃ bieg 4,3 km A
441 Edyta Józefowicz 1974 Koscian Kościan Team bieg 10km A
442 Janusz Judek 1982 Radzyny bieg 10km A
443 Edmundc Jurdziński 1941 Przeźmierowo UKS gimnazion suchy las Nordic Walking 4,3km A
444 Klaudia Kaczmarek 1996 Oborniki bieg 10km A
445 Krzysztof Kaczmarek 1984 Koziegłowy bieg 4,3 km A
446 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
447 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 4,3 km A
448 Piotr Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
449 Magdalena Kaczmarek 1984 Poznań bieg 10km A
450 łukasz kaczmarek 1973 poznań bieg 10km A
451 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem bieg 10km A
452 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa bieg 10km A
453 Agata Kaczorowska 1988 Poznań bieg 10km B
454 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
455 Bartosz Kaiiser 1978 plewiska Winter is coming bieg 10km A
456 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km B
457 Iga Kąkolewska 1996 Parkowa 8 bieg 10km B
458 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 10km A
459 Michał Kalinowski 1985 Poznań bieg 10km A
460 Dorota Kaliszuk 1993 Poznań bieg 4,3 km A
461 Justyna Kamińska 1994 Skoki Dziku i Spółka bieg 10km A
462 Halina Kamińska-Marciniak 1955 Poznań Nordic Walking 4,3km B
463 Cezary Kamiński 1986 Poznań bieg 10km B
464 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
465 Paulina Kania 1981 Luboń bieg 10km A
466 AGNIESZKA KANIECKA 1979 Plewiska Biegowe ADHD bieg 10km A
467 Katarzyna Karaś 1976 Międzychód bieg 10km B
468 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
469 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo bieg 10km A
470 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km B
471 Anna Karnaś 1987 Poznań bieg 10km A
472 PAWEŁ KAROLCZAK 1974 Poznań bieg 10km A
473 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 4,3 km B
474 Izabela Kasprowiak 1991 Poznań bieg 4,3 km A
475 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
476 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 4,3 km A
477 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 4,3 km A
478 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy Open bieg 4,3 km A
479 Adam Kasprzak 1990 Pudliszki bieg 10km A
480 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 4,3 km A
481 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań UKS Dąb Suchy Las Nordic Walking 4,3km A
482 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bieg 10km B
483 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
484 DARIA KASZTARYNDA 1988 CHODZIEŻ bieg 10km A
485 Agata Kaszub 1967 Dopiewo bieg 4,3 km A
486 Karolina Kawczyn 1981 Poznań Nordic Walking 4,3km A
487 Dariusz Kawicki 1980 Poznań Night Runners bieg 10km A
488 Julita Kazimierczak 1983 Poznań bieg 10km A
489 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań bieg 10km A
490 pawel kazimierz 1980 poznan Bieg dla Filipa bieg 10km A
491 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 4,3 km A
492 Mikołaj Kaźmierczak 1981 Poznań CSWLąd bieg 10km A
493 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km B
494 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
495 Bożena Kałka 1988 Rawicz bieg 4,3 km B
496 Marcin Kałka 1984 Rawicz bieg 10km B
497 Karolina Kałkowska 1973 Poznań DYRRTY Sparrows bieg 4,3 km A
498 Magdalena Kałos 1985 Poznań bieg 10km B
499 Magdalana Kałużna 1965 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
500 Waldemar Kałużny 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
501 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 10km A
502 Artur Kędzierski 1982 Poznań bieg 10km A
503 Anita Kędziora 1976 Poznań Strefa Komfortu bieg 10km A
504 Marcin Kędziora 1978 Baranowo Generacja fitness bieg 10km A
505 Betina Kele-Bajerska 1981 Złotniki bieg 10km A
506 Anna Kien 1977 Poznań bieg 10km A
507 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A
508 Mateusz Kierzkowski 1995 Września bieg 10km A
509 Katarzyna Kiś-Świeca 1983 Warszawa bieg 10km A
510 Martyna Kistowska 1984 Swarzędz bieg 4,3 km A
511 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 4,3 km B
512 Joanna Klak 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
513 Waldemar Klauze 1989 Poznań bieg 10km A
514 Łukasz Kleinschmidt 1981 Wierzenica MIŁOSZ TEAM bieg 10km A
515 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 4,3 km A
516 Leszek Klimaszyk 1962 Złotniki Ferrodo Computer bieg 10km A
517 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki Nordic Walking 4,3km A
518 Samira Klimek 1983 Poznań biegam bo lubię bieg 4,3 km B
519 Alina Kluk 1991 poznan bieg 10km B
520 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
521 Jolanta Knop 1991 Nowy Tomyśl bieg 10km A
522 Patrycja Knop 1988 Poznań bieg 10km A
523 Adam Kobiałka 1978 Poznań bieg 10km A
524 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
525 Przemysław Kocik 1988 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 4,3 km A
526 Michał Kokoszanek 1977 Poznań bieg 10km A
527 Jaś Kolanowski 1984 Poznań bieg 10km A
528 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 4,3 km A
529 Krystyna Kolinska 1980 Poznań bieg 4,3 km A
530 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 4,3 km A
531 Natalia Komorowska 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
532 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
533 Joanna Konieczna 1981 Kaźmierz bieg 4,3 km A
534 Radosław Konieczny 1974 Poznań IGEL DIVERS bieg 4,3 km A
535 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
536 Kamil Kopczyński 1979 Poznań HAWE Telekom bieg 10km A
537 Kate Koperska 1982 Rokietnica bieg 10km A
538 Mariusz Korbas 1976 Sady KB Zawał bieg 10km A
539 Mariola Korbas 1980 Sady bieg 10km A
540 Tomasz Korcewicz 1979 PALĘDZIE Kiszona Kapusta bieg 10km A
541 Ilona Korda 1989 Poznań bieg 4,3 km A
542 Anna Korek 1988 Poznań bieg 10km A
543 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
544 Elżbieta Kornacka 1964 Chocz bieg 4,3 km B
545 Kamila Korytowska 1988 Sompolno BEBS Sport Club bieg 10km B
546 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega Nordic Walking 4,3km A
547 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 10km A
548 Mariusz Kościelny 1988 Witaszyce Biegacze Jarocin bieg 10km A
549 Beata Kosicka 1968 Rokietnica bieg 4,3 km A
550 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica Nordic Walking 4,3km A
551 Tomasz Kosiński 1985 Poznań Lewa Strona Korytarza bieg 4,3 km A
552 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
553 jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
554 Paweł Kotecki 1984 Poznań Iłówiec Team bieg 4,3 km A
555 Paweł Kotecki 1992 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
556 Krzysztof Kotz 1980 Mościenica Nubijscy Wojownicy bieg 10km A
557 Dawid Kowalczyk 1989 Ponin Fit4Life bieg 10km A
558 Łukasz Kowalczyk 1987 Kościan Fit4Life bieg 10km A
559 Marta Kowalewska 1988 Środa Wlkp. bieg 10km A
560 Krzysztof Kowaliński 1983 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
561 Albin Kowaliński 1956 Poznań Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! bieg 10km A
562 Magdalena Kowalska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
563 Patrycja Kowalska 1994 Słupsk bieg 4,3 km A
564 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
565 Bartosz Kowalski 1981 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
566 Piotr Kowalski 1997 Kutno bieg 4,3 km A
567 Iza Kownacka 1972 Śrem Nordic Walking 4,3km B
568 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy bieg 4,3 km A
569 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy bieg 4,3 km A
570 RENATA KOZANECKA 1975 Poznań CITYZE_POZNAŃ bieg 4,3 km B
571 Krystyna Koziara 1957 Poznań bieg 10km A
572 Magdalena Koziel 1986 Poznań bieg 4,3 km A
573 Przemo Kózka 1973 Skórzewo Drużyna Wilka bieg 4,3 km A
574 Karolina Kozłowska 1988 Poznań HANSA-FLEX bieg 10km A
575 Małgorzata Kołacka 1993 Poznań OŚ AZS POZNAŃ/Sportopedica bieg 10km B
576 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
577 Agnieszka Kołodziejczyk 1982 Poznań bieg 4,3 km A
578 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
579 Robert Krajewski 1979 Poznan 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań bieg 10km B
580 Paweł Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
581 Katarzyna Krasin 1986 Poznań Kasia i Paweł Team bieg 10km A
582 Ewelina Kraus 1981 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg 10km B
583 Maja Krause 1980 Złotniki bieg 10km A
584 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10km A
585 Piotr Krawiec 1971 Biskupice bieg 10km A
586 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 10km A
587 Bart Krist 1987 Poznan Drużyna Jezusa bieg 10km A
588 Monika Krokowska 1988 Luboń Kroku23 Running Team bieg 4,3 km A
589 Łukasz Krokowski 1985 Luboń 23 Luboń Team bieg 10km A
590 Ewa Król 1988 Poznań bieg 4,3 km A
591 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia bieg 4,3 km A
592 Krzysztof Królczyk 1985 Poznań bieg 10km B
593 Krystian Króliczak 1995 Buk bieg 10km A
594 Bożena Krolikowska 1975 Poznan Nordic Walking 4,3km B
595 Paweł Kromski 1967 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
596 Marzena Kruczkowska 1985 Poznań bieg 10km A
597 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 4,3 km A
598 Arleta Kruszka 1964 POznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km B
599 Jakub Krych 1976 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
600 Krzysztof Krylle 1977 Kościan KOŚCIAN TAM bieg 10km A
601 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Teraz Tulce bieg 4,3 km B
602 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
603 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań bieg 4,3 km B
604 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań bieg 10km A
605 Krzysztof Krzesaj 1971 Suchy Las bieg 10km A
606 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań bieg 10km A
607 Łukasz Krzyśka 1985 Dopiewiec bieg 10km B
608 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 4,3 km B
609 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 10km A
610 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A
611 Irena Kubacka 1989 Antonin BEBS Sport Club bieg 10km A
612 Sandra Kubiak 2000 Kiszkowo bieg 4,3 km A
613 Henryka Kubiak 1973 Każmierz bieg 4,3 km A
614 Roksana Kubiak 1989 Golina Night Runners bieg 4,3 km A
615 Danka Kubiak 1973 Kiszkowo bieg 4,3 km A
616 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team bieg 10km A
617 Sławomir Kucz 1973 Lwòwek Amator bieg 10km A
618 Grzegorz Kuczmaja 1988 Chodecz Kroku23 Running Team bieg 10km A
619 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz Nordic Walking 4,3km A
620 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A
621 Alina Kudlińska 1967 Gruszczyn bieg 4,3 km A
622 Sebastian Kujawa 1979 Koziegłowy #OwocBiega bieg 10km B
623 Karolina Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 4,3 km A
624 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
625 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań Nordic Walking 4,3km B
626 AGNIESZKA KUNC 1974 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 10km B
627 Marta Kurek 1997 Poznań ESC R.A.C.E. bieg 10km B
628 Joanna Kurek 1978 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
629 Jakub Kurowski 2000 Wągrowiec POW bieg 4,3 km B
630 BEATA KURYŁO 1972 Pyszczyn/gm.Gniezno Night Runners Gniezno bieg 4,3 km A
631 Karolina Kurzyk 1979 Luboń bieg 10km A
632 Dagmara Kuś 1984 Jarocin Biegacze Jaricin bieg 4,3 km A
633 Emilia Kuśnierczak 1987 Śmigiel bieg 4,3 km A
634 Dominika Kuster 1998 Poznań bieg 10km A
635 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
636 Weronika Kutek 1992 poznań bieg 4,3 km B
637 Krzysztof Kwacz 1976 Poznań On The Move bieg 10km A
638 MARIUSZ KWAŚNIEWSKI 1987 STARGARD bieg 10km B
639 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A
640 Krystyna Kwiatkowska 1995 Kościan bieg 10km B
641 Waldemar Kwiatkowski 1965 Kościan bieg 10km A
642 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A
643 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 10km A
644 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice bieg 10km A
645 Marcin Kłoczko 1986 Poznań bieg 10km A
646 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A
647 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec bieg 4,3 km B
648 Jean-Marie Lallouet 1975 Poznań bieg 10km B
649 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A
650 Mikołaj Lasek 1985 Czmoń Pan Wuefista/ Muay Running Team bieg 10km A
651 Karolina Lechowska 1978 Skórzewo kobietybiegaja.pl bieg 10km A
652 Justyna Leciejewska 1993 Poznań bieg 4,3 km A
653 Ewa Lecka 1987 Poznan bieg 4,3 km A
654 Ariel Lecky 1992 Poznań bieg 10km B
655 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A
656 Michał Lekarczyk 1983 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
657 Piotr Lepczynski 1987 Poznan bieg 4,3 km A
658 Anetta Leporowska 1978 Poznan bieg 4,3 km A
659 Karolina Lesińska 1977 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO Nordic Walking 4,3km A
660 Michał Leśniak 1984 Poznań www.NRGBOX.pl bieg 10km A
661 Adam Leszynski 1992 Wysogotowo Baltazary bieg 4,3 km A
662 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo bieg 10km A
663 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan Dzika Drużyna bieg 4,3 km A
664 Adrian Libera 1983 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
665 Katarzyna Liberek 1975 Tarnowo Podgórne Itelligence sp. z o. o. bieg 10km A
666 Agnieszka Liczak 1975 Oborniki bieg 4,3 km B
667 Piotr Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
668 Martyna Ligęza 1974 Poznań bieg 10km B
669 Jacek Lipiński 1975 Kiekrz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
670 Leszek Lipiński 1970 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
671 Monika Lipowicz 1991 Kozieglowy bieg 10km A
672 Karina Lisiak 1990 kostrzyn wlkp bieg 4,3 km A
673 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU bieg 4,3 km A
674 Beata Lisiecka 1986 Poznań Nordic Walking 4,3km A
675 Piotr Lisiewicz 1983 Poznań Czopy bieg 10km A
676 Szymon Lochyński 1978 Kamionki bieg 10km B
677 Dominik Lorenc 1989 Oborniki bieg 4,3 km B
678 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 4,3 km B
679 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań Nordic Walking 4,3km A
680 EWELINA LUBAWA 1976 ROGOŹNO bieg 10km B
681 Henryk Lubawy 1959 Poznań Nordic Walking 4,3km A
682 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM bieg 4,3 km A
683 Kasia Ludwiczak-Olszewska 1982 Kamionki bieg 10km A
684 Joanna Lulka 1972 Poznań bieg 4,3 km A
685 Agnieszka Lulka-Pawlak 1987 Poznań bieg 10km B
686 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km B
687 Paweł Machnicki 1976 Poznań bieg 10km A
688 Bartosz Machonski 1974 Poznań Zabawki HitCena.pl bieg 10km A
689 Marcin Machyński 1980 Poznań bieg 10km B
690 Michał Maciejewski 1977 Poznań Supersportowy TEAM bieg 4,3 km A
691 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 4,3 km A
692 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne Nordic Walking 4,3km A
693 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
694 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 4,3 km A
695 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań bieg 10km A
696 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
697 Mateusz Maćkowiak 1993 Kościan Drużyna Szpiku bieg 4,3 km A
698 Michał Maćkowiak 1989 Piła Night Runners bieg 10km A
699 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 4,3 km A
700 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 4,3 km A
701 Maria Maik 1989 Poznań bieg 4,3 km B
702 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 10km A
703 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 4,3 km A
704 Izabela Majchrowicz 1961 Poznań Klub Ludzi AKtywnych Sportowo Szpot Swarzędz bieg 10km A
705 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
706 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km B
707 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy bieg 4,3 km A
708 Ewa Majchrzak 1975 Dolsk bieg 4,3 km A
709 Mikołaj Majchrzak 2000 Dolsk bieg 4,3 km A
710 Anna Majerowicz 1981 Poznań bieg 4,3 km B
711 IWONA MAJEWSKA 1962 ZŁOTNIKI bieg 4,3 km A
712 Krzysztof Majewski 1980 Poznań Itelligence sp. z o. o. bieg 4,3 km A
713 Anna MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 4,3 km B
714 Lena Maksymenko 1993 Poznan bieg 10km B
715 Mateusz Makuch 1988 Bydgoszcz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
716 Patryk Maligranda 1978 Dąbrówka HugoBobik bieg 10km A
717 Basia Malińska 1976 Poznań bieg 4,3 km B
718 Marek Maliński 1976 Poznań bieg 4,3 km B
719 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 4,3 km B
720 Joanna Mamys 1976 Poznań bieg 10km A
721 Magdalena Mańczak 1979 Poznań bieg 4,3 km B
722 Rafał Mandziak 1979 Poznań bieg 4,3 km A
723 Grzegorz Maniak 1983 Wrocław bieg 10km B
724 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo bieg 4,3 km B
725 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 10km A
726 Andrzej Mankowski 1965 Oborniki Wlkp bieg 4,3 km A
727 Piotr Marciniak 1965 MILICZ MAIDEN MILICZ bieg 10km B
728 Łukasz Marciniak 1982 Jarocin 16. jarociński batalion remontu lotnisk bieg 10km A
729 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegaj bieg 10km A
730 Andrzej Marcinkowski 1972 Kicin bieg 10km A
731 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
732 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km A
733 Mateusz Marek 1985 STRYKOWO Kevin sam w Nowym Yorku bieg 10km A
734 Eryk Mariankowski 1994 Poznań bieg 10km A
735 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań Kobiety Biegają bieg 10km B
736 Agnieszka Marszałek 1987 Poznań bieg 10km A
737 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
738 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 10km A
739 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 4,3 km A
740 Ania Matusiak 1980 Krosno bieg 4,3 km B
741 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
742 Krystian Matuszczak 2000 Środa Wielkopolska Biegowe ADHD bieg 10km A
743 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 4,3 km A
744 Lidia Matuszek 1976 Poznań AutoPoBabci bieg 4,3 km A
745 Piotr Matuszek 1976 Poznań AutoPoBabci bieg 4,3 km A
746 Oskar Matuszewski 1991 Poznań bieg 10km B
747 Konrad Matuszewski 1962 Poznań KM bieg 10km A
748 Gracja-Maria Matylla 1992 Poznań bieg 10km A
749 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Samotny Wilk bieg 10km B
750 Nina Matysiak 2000 Przeźmierowo ZSE bieg 10km A
751 RAFAŁ MATYSIAK 1972 SIERAKÓW Biegacze PMI bieg 10km A
752 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu bieg 10km A
753 Iwona Matysiak 1955 Tarnowo Podgórne #5 Minut Dystansu Nordic Walking 4,3km A
754 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI bieg 4,3 km A
755 Dariusz Mazur 1967 Poznań Vulkaneria67 bieg 10km A
756 Joanna Mazur-Łuczak 1978 Poznań bieg 4,3 km A
757 Hanna Mazurkiewicz 1971 Grodzisk Wlkp. bieg 10km A
758 Sylwia Małachowska-Zgoła 1973 Komorowo Nordic Walking 4,3km A
759 Magdalena Małecka 1972 Czarnków bieg 4,3 km B
760 Urszula Małecka 1998 Czarnków bieg 4,3 km A
761 Szymon Małecki 1971 Czarnków bieg 4,3 km A
762 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 10km A
763 Ireneusz Męczykowski 1980 Poznań gRUNwal team Poznań bieg 10km A
764 Artur Medel 1984 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km B
765 Paulina Mendowska 1997 Poznań bieg 4,3 km A
766 Anna Mensfeld 1985 Poznań Concordia Runners Team bieg 4,3 km A
767 Sławomir Miazga 1983 Zaparcin Drinking Team Rakoniewice bieg 10km A
768 Janina Miazga 1958 Zaparcin Nordic Walking 4,3km A
769 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
770 Karolina Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy bieg 10km A
771 Marcin Michalak 1986 Poznań brak klubu bieg 10km A
772 Agnieszka Michalska 1980 Poznań bieg 10km A
773 Olga Michalska 1989 Poznań KB Intrex Poznań bieg 10km B
774 Roman Michalski 1973 Poznań KB.Carasco bieg 10km A
775 Mikołaj Michalski 1977 Poznań bieg 10km A
776 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN bieg 10km A
777 Anna Michałowska 1986 Poznań bieg 10km A
778 Małgorzata Michocka 1970 Poznań bieg 4,3 km B
779 Barbara Miękisiak 1982 Poznań # DRUŻYNA M bieg 10km A
780 Łukasz MIELCAREK 1986 krotoszyn bieg 10km A
781 Piotr Mielczarek 1979 Poznań Pogromcy singletraków bieg 10km A
782 Patrycja Mika 1988 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
783 Rafał Mikołajczak 1976 Poznań 1 RWT SP bieg 4,3 km A
784 Mariusz Mikołajczak 1971 Poznań KW04 bieg 4,3 km A
785 Marta Mikołajczyk 1984 Poznań bieg 10km A
786 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 10km A
787 Weronika Milanowska 1981 Potasze Nordic Walking 4,3km A
788 Marek Milanowski 1976 Potasze bieg 4,3 km A
789 Agata Milińska 1980 Kostrzyn bieg 4,3 km A
790 Arkadiusz Miliński 1971 Kostrzyn Nordic Walking 4,3km A
791 Kinga Mirecka 1984 Poznań bieg 4,3 km A
792 Paulina Misiek 1982 Poznań bieg 4,3 km A
793 Magdalena Misiorna 1964 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
794 Michał Misiorny 1962 Baranowo HANSA-FLEX bieg 10km A
795 Andrzej Miszczuk 1980 Poznań bieg 10km A
796 Jacek Mituta 1978 Połajewo bieg 10km A
797 Marcin Mizera 1984 Poznań McK bieg 10km B
798 Marek Mocek 1998 Granowo Danflor Team bieg 10km A
799 Maciej Modrzejewski 1972 Luboń bieg 4,3 km A
800 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
801 Olga Morawska 1975 Puszczykowo bieg 4,3 km A
802 Rafał Mossakowski 1993 Poznan Netguru bieg 10km A
803 Jakub Mozolewski 1987 Poznań bieg 10km A
804 Piotr Mroczkowski 1990 Poznań Maszeruj albo giń! bieg 10km A
805 Karol Mroczkowski 1985 Lutogniew ks krotosz krotoszyn bieg 10km A
806 Agnieszka Mroskowiak - Wylegała 1975 Poznań Nordic Walking 4,3km A
807 Jolanta Mrotek 1992 Poznań bieg 4,3 km A
808 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska Respect Zang Sport bieg 10km A
809 Joanna Mróz 1975 Poznań UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
810 Paweł Mroziński 1965 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań bieg 10km A
811 Iwona Mrugalska 1981 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
812 Dariusz Mrugalski 1979 Poznań Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS bieg 10km A
813 MARIOLA MULKOWSKA 1956 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS Nordic Walking 4,3km A
814 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 10km B
815 Rafał Musiał 1988 Poznań bieg 10km A
816 Anna Mytko 1967 Poznań bieg 4,3 km A
817 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko bieg 10km A
818 Magdalena Młynarczyk-Błaszczyk 1977 Stęszew bieg 4,3 km A
819 Zuzanna Nadobnik 1997 Kaźmierz bieg 10km B
820 Beata Nadobnik 1972 Kaźmierz Wuef Club Decathlon Swadzim bieg 10km B
821 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A
822 Irena Najdek 1971 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
823 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 4,3 km B
824 Karolina Napieralska 1982 Poznań Hator bieg 4,3 km A
825 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz Hator bieg 10km A
826 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska Pro366 bieg 4,3 km A
827 Krzysztof Niciejewski 1975 Swarzędz Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
828 Natalia Niedziela 1990 Pleszew bieg 4,3 km A
829 Anna Niedzielska 1983 Wiry bieg 10km B
830 Monika Niedzielska 1979 Sady bieg 4,3 km A
831 Agnieszka NiewczasiStefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
832 Przemysław Nowacki 1984 Swarzędz Drużyna Rezerwistów bieg 10km A
833 Damian Nowacki 1987 Poznań bieg 10km A
834 Weronika Nowaczyk 1985 Poznań bieg 10km A
835 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
836 Michał Nowak 1989 Nowy Tomyśl Dirty Sparrows bieg 10km A
837 Sylwia Nowak 1996 Kazimierz Biskupi Brygada Żółwi bieg 4,3 km A
838 MARIUSZ NOWAK 1983 Poznań bieg 10km A
839 Arkadiusz Nowak 1999 Poznań bieg 10km A
840 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
841 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 4,3 km A
842 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 4,3 km B
843 Sylweriusz Nowak 1972 Wronki bieg 10km B
844 Szymon Nowak 1972 Kościelna Wieś Lost Sheeps bieg 10km B
845 Mariusz Nowak 1967 Dąbrówka bieg 10km B
846 Justyna Nowak 1975 Poznań Szpital św. Wojciecha bieg 10km A
847 Katarzyna Nowak 1989 Śmigiel bieg 10km A
848 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI bieg 10km A
849 Agata Nowak 1983 Poznań bieg 10km A
850 Mateusz Nowak 1997 Rudniki bieg 4,3 km B
851 Maciej Nowak 1974 Poznań bieg 10km A
852 Łukasz Nowak 1983 Bydgoszcz Virtual Runner Club bieg 10km A
853 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Stasiu Team Nordic Walking 4,3km A
854 Agnieszka Nowakowska 1994 Kostrzyn JUMPERS bieg 4,3 km A
855 Danuta Nowakowska 1957 Poznań Nordic Walking 4,3km A
856 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Stasiu Team bieg 10km A
857 Robert Nowakowski 1973 Poznań GARDA DESIGN bieg 10km A
858 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie Nordic Walking 4,3km A
859 Michal Nowakowski 1989 Zakrzewo Husaria Race Team bieg 10km B
860 Błażej Nowakowski 1979 Poznań bieg 4,3 km A
861 Agnieszka Nowicka 1976 Krzyszkowo Kierska Rodzina Kijków Nordic Walking 4,3km A
862 Aldona Nowicka 1972 Poznań Rupotki bieg 10km A
863 Agnieszka Nowicka 1987 Oborniki bieg 4,3 km B
864 Karolina Nowinowska 1982 Poznań MUAY Runnig Team bieg 4,3 km A
865 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 4,3 km B
866 Maciej Ogórkiewicz 1976 Poznań bieg 10km A
867 danuta okraska 1971 skierniewice bieg 4,3 km B
868 Zbigniew Okraska 1974 Skierniewice bieg 4,3 km B
869 Weronika Okraska 1998 Skierniewice bieg 4,3 km B
870 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń ZS Rosko Nordic Walking 4,3km A
871 Grzegorz Okupski 2001 Kargowa bieg 4,3 km B
872 Krzysztof Okupski 1995 Kargowa bieg 10km B
873 Karolina Olasinska 1990 Poznan bieg 4,3 km A
874 Monika Olechowska 1982 Poznań 1982 bieg 10km A
875 Daniel Olejniczak 1984 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 4,3 km A
876 Karolina Olejniczak 1981 Gniezno PDO biega bieg 10km A
877 Paweł Olejniczak 1969 Poznań bieg 10km B
878 ROBERT OLEJNICZAK 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 4,3 km B
879 Dominika Olejniczak 1992 Poznań Marsz Po Zdrowie Nordic Walking 4,3km A
880 Damian Olejniczak 1981 POznań SPP Team bieg 10km A
881 Krzysztof Olejnik 1988 Tarnowo Podgórne Baltazary bieg 10km A
882 Marcin Oleś 1982 Swarzędz bieg 10km B
883 Jakub Oliwiecki 1980 Poznań bieg 10km B
884 Izabela Olszewska 1982 Oborniki Mamy biegamy bieg 4,3 km A
885 AGATA OLZACKA 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
886 Adam Omieczyński 1986 Nowe Kramsko bieg 10km A
887 Maciej Opala 1983 Zielona Gora bieg 10km B
888 Ewelina Opala 1985 Zielona Gora bieg 4,3 km B
889 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 4,3 km A
890 Kasia Orzałkiewicz 1981 Poznań bieg 10km A
891 Anita Orzechowska 1985 Zlotniki mycha Nordic Walking 4,3km A
892 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących Nordic Walking 4,3km A
893 Marta Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
894 Piotr Orłowicz 1984 Dąbrówka bieg 4,3 km A
895 Magdalena Osińska 1987 Poznań bieg 4,3 km A
896 Damian Osmański 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
897 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 4,3 km A
898 Agnieszka Otto 1975 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg 4,3 km A
899 Sławomir Otto 1965 Poznań Night Runners Poznań bieg 10km B
900 Monika Owczarczak 1984 Poznań Night Runers bieg 10km A
901 Anita Owsiana 1987 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
902 Krzysztof Owsiany 1983 Oporówko GemuStudio.com bieg 10km B
903 Magdalena Padła 1983 Luboń Lucky LUZers bieg 4,3 km A
904 Monika Pająk 1982 Skórzewo Mamy-Biegamy bieg 10km A
905 Dariusz Pajchrowski 1986 Przeźmierowo bieg 10km A
906 Katarzyna Pakulska 1985 Warszawa DC Puśkówka Tośkówka United bieg 4,3 km A
907 Dorota Pakulska 1963 Poznań DC Puśkówka Tośkówka Nikodem United bieg 10km A
908 Jolanta Paluch 1964 Oborniki Nordic Walking 4,3km A
909 Agata Paluszek 1982 Kazimierz Biskupi bieg 4,3 km B
910 R