Lista startowa - IV Bieg Mikołajkowy Poznań 2017 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań zubiro A
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Pod topolą A
3 Tatianka Andrzejewska 2006 Konin Sp 4 Konin A
4 Igor Andrzejewski 2007 Poznań ZSzOS nr 3 A
5 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa 13 A
6 Anita Antkowiak 2015 Poznań B
7 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A
8 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
9 Piotr Bajerski 2013 Złotniki A
10 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Poznań A
11 WERONIKA BĄK 2006 KOŚCIAN A
12 Zofia Balcer 2008 Łopuchowo Sp 14 Poznań A
13 Aleks Balcer 2005 Poznań Sp 14 Poznań A
14 Franciszek Balcer 2013 Łopuchowo Przedszkole 119 Poznań A
15 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A
16 Wojciech Barczykowski 2003 Lubraniec A
17 Lena Barecka 2010 Luboń B
18 Kacper Bartczak 2011 Poznań B
19 Jędrzej Bartkowiak 2007 Tarnowo Podgórne B
20 Dagmara Bartkowiak 2005 Tarnowo Podgórne B
21 Bartosz Bartniczak 2011 Przeźmierowo Victoria Wysogotowo A
22 Jagna Bednarkiewicz 2012 Suchy Las A
23 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
24 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska B
25 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
26 Adam Biegalski 2014 Poznań A
27 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
28 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
29 Jakub Bilski 2004 nekla team Chwałki A
30 Eryk Bilski 2008 Nekla team Chwałki A
31 Mateusz Binkowski 2004 Luboń A
32 Jakub Binkowski 2010 Poznań A
33 Olaf Binkowski 2012 Poznań A
34 Weronika Blimka 2007 słupca mks mos słupca A
35 Kinga Bobecka 2008 Poznań SP 1 Poznań A
36 Zofia Bochnak 2011 Lusowo B
37 Kalina Bojarska 2013 Poznań A
38 Kornelia Borka 2002 Wolsztyn A
39 Agata Borkowska 2008 Wągrowiec WATAHA B
40 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec WATAHA B
41 Jakub Borowczyk 2005 Poznań B
42 Filip Borowczyk 2009 Poznań B
43 Tymoteusz Borowiak 2012 Poznań A
44 Franciszek Borowiak 2012 Poznań A
45 Oliwia Brodecka 2005 Poznań A
46 Maria Brychcy 2008 Poznań A
47 Jan Brychcy 2013 Poznań A
48 Maria Budziak 2007 Krzyszkowo B
49 Zofia Budziak 2003 Krzyszkowo B
50 Agnieszka Bury 2007 Środa Wielkopolska B
51 Tomasz Bury 2007 Bydgoszcz A
52 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
53 Szymon Bzdak 2010 Robakowo A
54 Julia Błaszczyk 2010 Nowe Skalmierzyce A
55 Filip Błaszczyk 2013 Nowe Skalmierzyce A
56 Marika Błesnowska 2007 Śmigiel B
57 Antoni Cammarano 2003 Dopiewo PROJEKT TIK?TAK! A
58 Jagoda Cegielska 2003 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec B
59 Kajetan Chełchowski 2014 Poznań B
60 Adam Chmielewski 2004 Luboń A
61 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
62 Nikola Chojnacka 2007 Słupca MOSiR Słupca A
63 OLIWIA CHOJNACKA 2009 KALISZ SKAZANI SKARSZEW B
64 NATALIA CHOJNACKA 2002 KALISZ SKAZANI SKARSZEW B
65 Kornel Cholewczyński 2011 Złotkowo Suchary Suchy Las B
66 Łukasz Cholewczyński 2002 Murowana Goślina B
67 Emilka Chomiak 2006 Koziegłowy UKS GROT KOZIEGŁOWY A
68 Adrianna Chorłowska 2009 Poznań B
69 Krzysztof Chorłowski 2012 Poznań B
70 Tosia Chuda 2013 Poznań A
71 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ A
72 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
73 Lena Cichocka 2011 Komorniki B
74 Kaja Ciesielska 2010 Śmigiel B
75 Daniel Cieślik 2005 Wągrowiec POW B
76 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
77 Kaja Czeczko 2012 Kaźmierz A
78 Zuzanna Czeczko 2010 Kaźmierz A
79 Jan Czerwiński 2009 Lusowo A
80 Jakub Czerwiński 2011 Lusowo A
81 Grzegorz Daniel 2011 Poznań ZSZ Pijarów A
82 Agata Daniel 2014 Poznań Sportowa Akademia Smyka A
83 Maja Danielczak 2006 Poznań A
84 Lena Danielczak 2008 Poznań PROJEKT TIK?TAK! A
85 Kacper Daros 2014 Stare Oborzyska B
86 Oliver Dembiński 2008 Poznań B
87 Igor Dojs 2012 POZNAŃ B
88 Zofia Dolata 2011 Poznań Byle do lata B
89 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata B
90 Zofia Dolska 2012 Przeźmierowo A
91 Franciszek Dolski 2011 Przeźmierowo A
92 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
93 Oskar Domański 2011 Poznań B
94 Oliwier Domański 2011 Poznań B
95 Igor Kacper Dopierała 2010 Iwno B
96 Zuzanna Doroba 2006 Międzychód B
97 Franciszek Dorożała 2009 Poznań Klub Sobieski A
98 Jan Dorożała 2013 Poznań A
99 Ignacy Drews 2013 Poznań A
100 Stanisław Drost 2011 Poznań B
101 Amelia Drożdżyńska 2013 Poznań Bieg dla Filipa B
102 Maja Dura 2006 Szamotuły Drużyna Szpiku B
103 Maja Durczewska 2012 Poniec A
104 Maria Duval 2011 Poznań B
105 Vincent Duval 2013 Poznań B
106 Mateusz Dziergwa 2008 Tulce B
107 Milan Dzitkowski 2015 Gowarzewo A
108 Aleksander Dzitkowski 2013 Gowarzewo A
109 Agata Fąka 2006 Gębice KB Gmina Czarnków B
110 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWLąd POZNAŃ A
111 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWLąd POZNAŃ A
112 Tymoteusz Fejfer 2014 Poznań B
113 Piotr Fiachowski 2008 Pleszew A
114 Viktoria Fietz 2011 Obrzycko A
115 Zuzanna Filut 2006 Poznań A
116 Szymon Filut 2011 Poznań A
117 ADAM FLORKOWSKI 2008 WOLSZTYN A
118 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team A
119 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A
120 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A
121 Dawid Frąckowiak 2016 Poznań Jeżyce Biegają A
122 Robert Frankowski 2011 Poznań A
123 Roksanka Gąbka 2011 Międzychód 2X-TEAM B
124 Julia Gaca 2008 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań A
125 Maria Gajb 2008 Poznań Sp nr 14 B
126 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
127 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina SP 2 Murowana Goślina A
128 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań B
129 KAJETAN Gomulec 2008 ROGOŹNO B
130 Kornelia Gorczyńska 2007 Kościan A
131 Adam Górczyński 2007 śrem A
132 Kacper Górczyński 2010 śrem A
133 Kinga Górka 2007 Poznań B
134 Wojtek Gorski 2013 Mlodzikowo A kuku A
135 Paweł Goryczka 2010 Poznań Team Herbalife B
136 Nadia Gołdych 2006 Słupca MOSiR Słupca A
137 Nikola Grabowska 2005 Słupca A
138 Gabriela Grądecka 2006 POZNAŃ B
139 Zosia Greberska 2006 Szczytniki StruśKardio B
140 Ola Greberska 2009 Szczytniki StruśKardio B
141 Wikuś-Pikuś Grochalski 2014 Poznań A
142 Maja Grudniak 2013 Poznań - A
143 Adam Grudniak 2009 Poznań UKS Smoki A
144 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
145 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
146 AMELIA GRZESIK 2011 Mosina A
147 Julia Grześko 2010 Kościan B
148 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań Szkoła Podstawowa 80 A
149 Szymon Grześkowiak 2012 Poznań Przedszkole 67 A
150 Gabriela Grzybek 2012 Poznan B
151 Nataniel Gwóźdź 2014 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA B
152 Krzysztof Hadrych 2008 Luboń B
153 OLA HAMPEL 2009 Poznań A
154 Magdalena Haufa 2009 Poznań B
155 Weronika Hofman 2007 Poznań A
156 Szymon Horbik 2012 Leszno A
157 Marcel Hołderny 2008 Poznań Poznań B
158 Stanisław Hubner 2011 Nowe Jastrzębsko B
159 NIKOLA HUDZIŃSKA 2006 STRZAŁKOWO MOS Słupca A
160 Gabrysia Illmann 2009 Poznan A
161 Kacper Jajeśnica 2007 Poznań PROJEKT TIK?TAK! A
162 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań JARMUDKA B
163 Aleksandra Jasinska 2003 Poznan FORMATIQ RUN A
164 Marek Jasinski 2007 Poznan FORMATIQ RUN A
165 Kacper Jęch 2005 Złotniki A
166 Kinfa JEDWABNA 2011 Luboń Sp5 Luboń A
167 Maciej JEDWABNY 2008 Luboń A
168 Łukasz Jessa 2006 Poznań B
169 Tomek Job 2011 Złotniki A
170 Ania Job 2005 Złotniki A
171 Marcin Jóźwiak 2005 Poznań B
172 Ignacy Jurasz 2011 Poznań Płetwal Poznań B
173 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A
174 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn A
175 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn SP 7 Leszno A
176 Tadeusz Kaatz 2014 Poznań B
177 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A
178 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań A
179 Kornelia Kaczmarek 2009 Konin WYBITE JEDYNKI A
180 Jagna Kaczmarek 2013 Baranowo A
181 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań SP Zakonu Pijarów A
182 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań SP Zakonu Pijarów A
183 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań A
184 Maja Kaczor 2010 Poznań B
185 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużuna Szpiku A
186 Nikola Kalecka 2008 Ostrowite mks mos słupca A
187 Patrycia Kalecka 2006 Ostrowite mks mos słupca A
188 Wiktor Kamiński 2004 Wągrowiec POW B
189 Mikołaj Kamza 2008 Poznań A
190 Anastazja Kamza 2005 Poznań A
191 Matylda Karlak 2012 Śrem B
192 Kajetan Kasprzak 2008 Międzychód B
193 Oliwier Kasprzak 2009 Międzychód B
194 Samanta Kasprzak 2004 Międzychód B
195 Zuzanna Kawala 2008 Poznań B
196 Eryk Kawala 2006 Poznań B
197 Tomasz Kawicki 2012 Luboń A
198 Emil Kawicki 2008 Luboń A
199 Emil Kawicki 2008 Luboń Sp2 Luboń A
200 Tomasz Kawicki 2012 Luboń A
201 Amelia Kazimierczak 2010 Poznań A
202 Michal Kazimierczak 2012 Poznań A
203 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań S.p. 89 A
204 Agata Kaźmierczak 2005 Poznań S.p.66 A
205 Maja Kałka 2012 Rawicz B
206 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
207 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
208 Julia Klepacka 2011 Zawonia A
209 Mateusz Klich 2011 Murowana Goślina Przedszkole Leśne Skrzaty A
210 Eliza Komorowska 2014 Wiry B
211 Jakub Konarczak 2005 Poznań B
212 Maja Kopańska 2002 Poznań A
213 Karol Kopczyk 2010 Poznań A
214 Kaja Kopczyk 2012 Poznań A
215 Zosia Kotlińska 2008 Poznań Sp14 A
216 Hania Kotlińska 2013 Poznań PRZEDSZKOLE 127 A
217 Dominik Kotz 2013 Mościenica A
218 Jakub Kotz 2008 Mościenica A
219 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta A
220 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta A
221 Zuzanna Kowalewska 2006 Luboń SP 1 Luboń B
222 Pola Kowalewska 2007 Poznań B
223 Franciszek Kowalewski 2009 Luboń SP 1 Luboń B
224 Jakub Kowalewski 2011 Poznań B
225 Hanna Kowalińska 2011 Krosno A
226 Natalia Kowalska 2007 Lusówko SP Lusówko A
227 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań A
228 Jakub Kowalski 2010 Lusówko SP Lusówko A
229 Tymoteusz Kowalski 2012 Swarzędz A
230 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids B
231 Marika Koziel 2010 Poznań A
232 Oskar Kozłowski 2015 Baranowo HANSA-FLEX A
233 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica B
234 Tomek Kranc 2008 Poznań Dzika Drużyna A
235 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A
236 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A
237 Filip Krzesaj 2006 Suchy Las A
238 Lilka Krzyśka 2015 Dopiewiec B
239 Miłosz Krzyżanowski 2007 Kostrzyn A
240 Maksymilian Krzyżanowski 2005 Kostrzyn A
241 Aleksandra Kubiak 2007 Każmierz A
242 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B
243 Laura Kudlińska Finger 2014 Poznań Night Runners Kids A
244 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A
245 Celina Kuik 2005 Poznan A
246 Jan Kujawa 2010 Koziegłowy B
247 Wiktoria Kulowska 2006 Luboń A
248 Julian Kulowski 2003 Luboń A
249 Amelia Kurdyk 2012 Poznań A
250 Michalina Kuszyńska 2007 Słupca mks mos słupca A
251 Oliwia Kwiek 2008 Poznań A
252 Mikołaj Lechniak 2012 Luboń B
253 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
254 Julia Lenartowicz 2007 DĄBRÓWKA Szkoła Podstawowa 26 A
255 Maksymilian Lenartowicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 26 A
256 Wiktoria Leporowska 2008 Poznan A
257 Adam Lesiński 2014 Gniezno A
258 Adam Liczak 2004 Oborniki B
259 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
260 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
261 Jan Lipiński 2005 Kiekrz A
262 Witold Lipiński 2007 Kiekrz A
263 Kajetan Lubczyński 2013 Bydgoszcz B
264 Emilia Lubońska 2009 Poznań A
265 Paweł Luboński 2006 Poznań A
266 Szymon Ludera 2006 Swarzędz B
267 Wiktoria Ludwiczak 2009 Napachanie A
268 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki B
269 BARTOSZ MACHOWICZ 2015 LUBOŃ A
270 DOMINIK MACHOWICZ 2012 LUBOŃ Przedszkole A
271 Zofia Machyńska 2013 Poznań B
272 Jan Machyński 2013 Poznań B
273 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań A
274 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań A
275 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica A
276 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica A
277 Igor Maćkowiak 2011 Poznań A
278 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
279 Miłosz Majchrzak 2006 Dolsk A
280 Olga Majchrzak 2007 Poznań B
281 Marcel Majewski 2011 Poznań A
282 Adam Majkowski 2006 Poznań B
283 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz B
284 Tymoteusz Malecki 2005 Czarnków B
285 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają A
286 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
287 Lena Mańkowska 2012 Komorniki A
288 Zoja Marcinkiewicz 2013 Rakowo A
289 Liliana Marcinkiewicz 2015 Rakowo A
290 Amelia Marcinkowska 2009 Poznan A
291 Weronika Marcinkowska 2011 Poznań www.no10.pl B
292 Julia Marcinkowska 2004 Poznań www.no10.pl B
293 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
294 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Ks Lipno Stęszew A
295 Oliwia Mariak 2004 Wągrowiec POW B
296 Kuba Matusiak 2011 Krosno B
297 Szymon Matusiak 2013 Krosno B
298 Gabriela Matuszczak 2003 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo B
299 Szymon Matuszek 2012 Pawłowice PKS - Pawłowicki Klub Sportowy A
300 Marcin Matuszek 2009 Pawłowice PKS - Pawłowicki Klub Sportowy A
301 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
302 Ignacy Męczykowski 2014 Poznań A
303 Konrad Michalak 2008 Poznań biegam bo lubię B
304 Brygida Michalska 2014 Koziegłowy Fast & Fun B
305 Tymoteusz Michalski 2013 Koziegłowy Fast & Fun B
306 Helena Michałowska 2011 Poznań Michałkie Team A
307 Jadwiga Michałowska 2013 Poznań Michałki Team A
308 Mikolaj Mielcarz 2011 Koźmin Wlkp. GOS Koźmin Wlkp. A
309 Kacper Mielczarek 2007 Poznań Pogromcy singletraków A
310 Lena Mierzwa 2011 Poznań A
311 Paweł Mikołajczak 2006 Poznań KW04 A
312 Natalia Mikołajczak 2005 Poznań SP 89 A
313 Bartosz Mikołajczak 2009 Poznań SP 89 A
314 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko Przedszkole A
315 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
316 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
317 Adam Mikuła 2011 Poznań Przedszkole nr 29 im. Plastusia A
318 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań A
319 Marcel Miszczuk 2009 Szczytniki B
320 Filip Miszczuk 2013 Szczytniki B
321 Miłosława Miszkowicz 2009 Poznań B
322 Kacper Mitura 2012 Komorniki B
323 Aleksander Molenda 2016 Poznań BIEGAM BO LUBIĘ ;) A
324 Maja Molenda 2009 Poznań BIEGAM BO LUBIĘ ;) A
325 Tola Morawska 2003 Puszczykowo A
326 Nina Morawska 2007 Puszczykowo A
327 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
328 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
329 Jan Mytko 2007 Poznań A
330 Bartosz Nadobnik 2005 Każmierz ORLIK KAŹMIERZ B
331 Julia Najdek 2011 Oborniki B
332 Antoni Najdek 2008 Oborniki B
333 Adam Najdek 2005 Oborniki B
334 Adam Naraziński 2011 Luboń A
335 Julia Naskręt 2009 Kościan A
336 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
337 KAROLINA NICZYPORUK 2005 POZNAŃ A
338 PRZEMYSŁAW NICZYPORUK 2009 POZNAŃ A
339 Ksenia Niedzielska 2012 Sady A
340 Łucja Nitecka 2013 Poznań B
341 Julia Nowaczyk 2003 Poznań Gimnazjum 63 A
342 Maja Nowak 2008 Szczytniki SP 14 A
343 ANASTAZJA NOWAK 2012 Poznań A
344 OLIWIA NOWAK 2015 Poznań A
345 Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp14 A
346 Michał Nowak 2009 Poznan SL Olimpia Ponań A
347 Wiktoria Nowicka 2009 Poznan A
348 Nikola Nowicka 2014 Poznan A
349 Franek Nowicki 2012 Luboń A
350 Oliwier Nowicki 2013 Poznań Przedszkole Raz Dwa Trzy B
351 Norbert Obst 2005 Koziegłowy B
352 Julietta Ogórkiewicz 2004 Kłecko B
353 Karol Okraska 2008 Skierniewice B
354 Julia Okraska 2004 Skierniewice B
355 Kamil Okupniak 2015 Poznań A
356 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
357 Maksymilian Oliwiecki 2014 Poznań B
358 Oliwia Olkiewicz 2004 Słupca MOS Słupca B
359 Antek Opala 2013 Zielona Gora B
360 Antoni Opas 2008 Kamionki B
361 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
362 Karolina Orzechowska 2014 Poznań A
363 Konrad Orzechowski 2008 Poznań A
364 Norbert Orzechowski 2005 Poznań A
365 Maja Orłowicz 2010 Dąbrówka A
366 Kacper Pach 2007 Poznań B
367 Szymon Pacybulenko 2012 Stobno A
368 Julita Padła 2006 Luboń Lucky LUZers A
369 Agata Pajak 2011 Skórzewo A
370 Mateusz Pajak 2014 Skórzewo A
371 Jan Panas 2012 Poznan A
372 Jakub Pąpka 2009 Wojnowice A
373 Marcin Pąpka 2010 Wojnowice A
374 Mateusz Paszkowski 2005 Poznań A
375 Sylwia Pawela 2007 Lądek MOS Słupca A
376 Julia Pawlicka 2014 Poznań B
377 Kamil PĘCHORZEWSKI 2012 Poznań B
378 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
379 Lilianna Piechocka 2011 Kaźmierz Kaźmierz B
380 JULIA PIECHOCKA 2005 ROGOŹNO B
381 Alex Pietrzak 2007 Poznań B
382 Wojciech Pilc 2007 Poznań Dres i Laczki A
383 Kalina Pioterek 2014 Błażejewo B
384 Tymon Pioterek 2011 Błażejewo B
385 Agata Plucińska 2009 Poznań A
386 Jadwiga Pluta 2007 Złotniki A
387 Julia Polarok 2009 Poznan A
388 Patryk Polarok 2012 Poznan A
389 Iga Polarok 2014 Poznan A
390 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A
391 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
392 Adam Popiak 2010 Poznań A
393 Ignacy Połukord 2011 Poznań Respect Zang Sport B
394 Gabriel Praiss 2009 Poznań B
395 Martyna Przyborowska 2012 Promnice A
396 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
397 Bartosz Przybylski 2005 Poznań B
398 Filip Przybylski 2011 Poznań A
399 Piotr Przybylski 2013 Poznań A
400 Wiktoria Przybysz 2009 STĘSZEW SP Stęszew A
401 Filip Przybysz 2012 STĘSZEW Przedszkole Stęszew A
402 Marysia Przybysz 2007 Murowana Goślina B
403 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
404 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
405 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań B
406 Patrycja Rackowiak 2006 Lusowo B
407 Mateusz Ratka 2008 Luboń Stella Luboń B
408 Jakub Rębas 2003 Wągrowiec POW B
409 martyna rębas 2005 Komorniki B
410 Natalia Rębas 2005 Wągrowiec POW B
411 Julia Retelewska 2004 Poznań A
412 Stanisław Rogacki 2013 Poznan A
413 Oliwia Rogalska 2009 Dąbrówka A
414 Jan Rok 2012 Poznań A
415 ALICJA ROSIAK 2006 SŁUPCA MOS Słupca A
416 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS B
417 Marcin Rożek 2004 Budzyń A
418 Natan Rozmiarek 2014 Poznań Rozmiary A
419 Jan Rozmiarek 2016 Poznań Rozmiary A
420 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki RybaTeam A
421 Maksymilian Rybacki 2002 Szczytniki RybaTeam A
422 Mateusz Rybacki 2006 Szczytniki RybaTeam A
423 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo A
424 Michał Ryczak 2014 Poznań Michałek & Marta Team A
425 Lena Rzepa 2011 poznań A
426 Hanna Sadowy 2003 Suchy Las A
427 Carmen Ścisłowska 2005 Poznań A
428 Marianna Semkło 2012 Poznań A
429 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA B
430 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA B
431 Michalina Siejakowska 2003 oborniki P.OSZUKIWACZE S.TARTÓW OBORNIKI A
432 Izabela Siejek 2005 Skórzewo B
433 Igor Siejek 2015 Obrzycko B
434 GABRIEL SIEMIASZKO 2011 Poznań CSWLąd POZNAŃ A
435 BORYS SIENKIEWICZ 2011 PLEWISKA CSWLąd POZNAŃ A
436 Oliwia Sierakowska 2003 Wągrowiec POW B
437 Jakub Siódmiak 2008 Poznań Szkoła Podstawowa 36 A
438 Weronika Siódmiak 2004 Poznań Gimnazjum 63 A
439 Rafał Skiba 2006 Stęszew A
440 Oliwia Skiba 2009 Stęszew A
441 Piotr Skodkowski 2008 Poznań Szkoła Podstawowa nr 62 B
442 Pola Skrzydlewska 2013 Poznań B
443 Kacper Śliwiński 2009 Stęszew A
444 Jeremi Śliwiński 2011 Obrzycko A
445 Klaudia Smela 2010 Luboń B
446 Oliwia Smela 2012 Luboń B
447 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team A
448 Amelia Sobczak 2005 Oborniki A
449 Dawid Sobczak 2005 Oborniki A
450 Zuzia Sokołowska 2007 Poznań B
451 Kamil Sokołowski 2004 Poznań OŚ AZS POZNAŃ B
452 Zuzia Sokołowski 2007 Poznań B
453 Lena Sosińska 2011 Poznań A
454 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
455 Adam Sosiński 2015 Suchy Las A
456 Maria Sosnowska 2011 Poznań A
457 Ignacy Spelak 2009 Poznań B
458 Alicja Spelak 2012 Poznań B
459 Jakub Sroka 2010 Plewiska A
460 Anna Sroka 2012 Plewiska A
461 Klaudia Śron 2005 Złotniki A
462 Matylda Śron 2009 Złotniki A
463 Marcin Stachowiak 2005 Swarzędz A
464 Weronika Stachowiak 2008 Swarzędz A
465 Franek Stachowski 2012 Kamionki A
466 Nikodem Stachowski 2010 Kamionki A
467 Jakub Stachowski 2012 Poznań A
468 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki www.jakucjatrail.pl B
469 Maciej Staszak 2008 Złotniki www.jakucjatrail.pl B
470 Jagoda Strabel 2011 Śrem Zakątek Małych Odkrywców B
471 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
472 Kacper Strzelewicz 2009 Poznan B
473 Gabriela Strzeszyńska 2011 Rokietnica A
474 Maksymilian Stuczynski 2012 Plewiska B
475 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
476 Jan Styza 2008 Poznań B
477 Maksymilian Suchowski 2010 Oborniki SP 2 Oborniki B
478 Stanisław Suszczewicz 2006 Poznań B
479 Marianna Suszczewicz 2008 Poznań B
480 Maksymilian Suszek 2011 Poznań A
481 Wiktoria Suszek 2013 Poznan A
482 Anastazja Szałata 2013 Krotoszyn KB Czarne Wilki A
483 Gabriel Szałata 2015 Krotoszyn KB Czarne Wilki A
484 Aleksandra Szczecina 2017 Poznań A
485 Stanisław Szczecina 2010 Poznań A
486 Michal Szcześniak 2007 Radzicz B
487 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
488 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA B
489 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA B
490 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
491 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
492 Zofia Szymańska 2014 Wronczynek Mocarze B
493 Henryk Szymański 2016 Wronczynek Mocarze B
494 Stanisław Szymański 2013 Kostrzyn B
495 Bartosz Szymański 2014 Kostrzyn B
496 Dagna Szymczak 2013 Poznań B
497 Olga Szymczak 2016 Poznań B
498 Jan Szymoszyn 2005 Skrzynki A
499 Antonina Szymoszyn 2007 Skrzynki A
500 Piotr Szymoszyn 2011 Skrzynki A
501 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
502 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
503 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
504 Stanisław Słowiński 2006 Luboń A
505 Wiktoria Słupska 2003 Poznań B
506 Danuta Talarowska 2011 Plewiska B
507 Gracjana Tamulska 2009 Stare miasto WYBITE JEDYNKI B
508 Zofia Tarnowska 2013 Sady B
509 Mikołaj Tarnowski 2009 Sady B
510 Michalina Tietz 2008 Suchy Las A
511 alicja tomaszewska 2010 poznan Anakonda Poznań B
512 Antonina Tomaszewska 2010 Koło B
513 Jakub tomaszewski 2016 Poznań Anakonda Poznań A
514 Kacper Trociński 2003 Łódź RYSIOTEAM A
515 Teodor Trzaskowski 2006 Poznan Buciki GUCIO Team A
516 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
517 Melania Trzeciak 2014 Poznań A
518 Martyna Tyszkiewicz 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
519 Mateusz Uciński 2007 Oborniki A
520 Korcia Urbanek 2012 Poznań A
521 Tomek Waloszczyk 2010 Poznań A
522 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
523 Kacper Waraczewski 2009 Poznan A
524 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
525 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
526 Wojtek Wawrzkowicz 2011 Poznań B
527 Mateusz Wawrzkowicz 2013 Poznań B
528 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno B
529 Marcelina Wawrzyniak 2002 Oborniki B
530 Zuzanna Wawrzyniak 2006 TULCE A
531 Bartosz Weil 2007 Wągrowiec POW B
532 Kamila Weil 2005 Wągrowiec POW A
533 Kamila Weil 2005 Wągrowiec POW B
534 mateusz wejman 2010 swarzędz A
535 Martynka Wenclewska 2007 Poznań sp 67 Poznań A
536 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
537 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
538 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska Drużyna Szpiku A
539 Patryk Winkel 2008 Poznań B
540 Andrzej Winsztal 2009 Luboń SP 1 Luboń B
541 Mirosław Wiśniewski 2012 Poznań Przedszkole Leonardo B
542 Natalia Witczak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań A
543 Adam Witczak 2015 Poznań Przedszkole nr 121 A
544 Joanna Wojciechowska 2012 Gniezno A
545 Liliana Wojtaszyk 2014 Rokietnica B
546 Wiktoria Wojtczak 2013 Jerka B
547 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Pod topolą A
548 Barłomiej Wolak 2012 Boruja Kościelna B
549 Tosia Wolak 2011 POZNAŃ Drużyna TAJ A
550 Marcel Wower 2009 Poznań A
551 Weronika Woźniak 2009 Poznań SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 A
552 Martyna Woźniak 2008 Biedrusko B
553 Wojciech Woźniak 2011 Poznań PRZEDSZKOLE 127 A
554 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
555 Hubert Wróbel 2004 Grodzisk Wlkp. A
556 Helenka Wróbel 2013 Miękowo B
557 Jurek Wróbel 2013 Mękowo B
558 Zuzanna WROCHNA 2010 DĄBRÓWKA Szkoła Podstawowa w Dąbrówce A
559 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki Poznań A
560 Wiktor Wylegała 2013 Poznań A
561 Ola Wziątek 2009 Przeźmierowo A
562 Kuba Wziatek 2005 Przeźmierowo A
563 Marcel Włodarczyk 2014 Plewiska A
564 Oliwia Włodarczyk 2008 Plewiska A
565 Ryszard Antoni Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań B
566 Gabriela Zając 2014 Poznań B
567 Anna Zakrzewska 2004 Poznań A
568 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań A
569 Sebastian Zandecki 2013 Poznań A
570 Gabriela Zaparta 2006 lądek MOS Słupca A
571 Wojciech Zaparty 2011 Lądek A
572 Kacper Zaparty 2002 Lądek A
573 Ignacy Zapotoczny 2012 Świdnica B
574 Antoni Zapotoczny 2014 Świdnica B
575 antoni zborowski 2005 poznan B
576 Marysia Zbytniewska 2015 Skórzewo B
577 Jagna Zdanowska 2014 Kobylniki enduhub.com A
578 Julia Zielonka 2009 Poznań Poznań A
579 Amelka Zowczak 2011 Poznań B
580 Franciszek Żurawski 2007 Poznań KS Wojownik Judo B
581 Adam Zwierzyński 2011 Stęszew A
582 Jakub Zwierzyński 2013 Stęszew A
583 Amelka zydorowicz 2007 Poznań A
584 Kacper Zygart 2007 Wągrowiec pokomen A
585 Piotr Łabenda 2005 Rokietnica A
586 Leon Łabuziński 2014 Poznań A
587 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
588 Borys Łoza 2011 Poznan A
589 Ola Łoza 2014 Poznań A
590 Aleksander Łuczak 2003 Wągrowiec POW B
591 Jagoda Łukaszczyk 2013 Poznań 4Fiter A
592 Nikola Łukaszewska 2008 Gniezno UKS Gniezno Biega B