Lista startowa - III LISEWSKI BIEG JASZCZURCZY

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Gmina Lisewo Opłata
1 Filip Adamczyk 2000 Kornatowo Tak
2 Kamil Adamczyk 1986 Lisewo OSP Lisewo Tak
3 Monika Adamczyk 1984 Lisewo Tak
4 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz Nie
5 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega Nie
6 Anna Arseniuk 1981 Górsk k/Torunia T. S. Opatrunki Toruń Nie
7 Piotr Augustynowicz 1977 Ciechocinek brak Nie
8 Sławomir Bączkowski 1980 Nowa Wieś Nie
9 Tomasz Banach 1985 Grudziądz Nie
10 Adam Banaszak 1970 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Nie
11 Przemysław Banaszek 1993 Lisewo Tak
12 Paweł Barczak 1980 Krobia ANIRO RUN TEAM Nie
13 Przemysław Bednarczyk 1983 Grudziądz Daje radę Nie
14 Piotr Białka 1971 Gniewkowo Nie
15 Ewa Białobłocka 1961 Rypin Nie
16 Marek Białobłocki 1985 Rypin Rypin Nie
17 Jacek Białobłocki 1961 Rypin Nie
18 Adam Bielec 1989 Skępe Drużyn Szpiku Nie
19 Sebastian Biestek 1976 Wąbrzeźno miastoaktywni.pl Nie
20 ANNA Blachowska 1999 Karnkowo GKS FABIANKI Nie
21 waldemar blachowski 1981 chełmno Nie
22 Zbigniew Blachowski 1962 Lipno GKS FABIANKI Nie
23 Wacław Bogdan 1969 toruń Nie
24 Tomasz Bojakowski 1971 Toruń Nie
25 MIROSŁAW BOJKE 1973 CHEŁMNO Nie
26 Piotr Boniecki 1971 Czarne Błoto KM TRUCHCIK ŁUBIANKA Nie
27 Anna Borawska 1977 Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie Nie
28 Katarzyna Brózda 1979 Brzozie Nie
29 Sylwia Brzezinska-Haffke 1976 Cekcyn Nie
30 Przemysław Brzóskiewicz 1982 Lisewo Tak
31 Bartlomiej Brzykcy 1975 Cierpice Nie
32 Wiesław Budziak 1958 Chełmża Nie
33 Dawid Butrym 1977 Totuń DIVI Nie
34 Józef Chmurzyński 1968 Krobia T.S. OPATRUNKI TORUŃ Nie
35 Monika Chodukiewicz 2001 Kwidzyn Gerke Fight Team Nie
36 Damian Chojnicki 1997 Głogowo Nie
37 Cecylia Chrzanowska 1959 Lisewo Tak
38 Konrad Chupka 2000 Lipno GKS FABIANKI Nie
39 Alicja Ciechowska 1971 Lisewo Tak
40 Marta Cieplińska 1989 Toruń Nie
41 Tomasz Ciesielski 1988 Toruń kujawsko-pomorskie.pl Nie
42 Rafał Czechowski 1981 Grudziądz Nieskończoność Nie
43 Rafał Czeszewski 1979 Toruń ANIRO RUN TEAM Nie
44 Karolina Dąbrowska 1982 Toruń kujawsko-pomorskie.pl Nie
45 Paulina Dąbrowska 1995 Grudziądz Nie
46 Kamila Dąbrowska 1998 Grudziądz amator - niezrzeszona Nie
47 Paweł Dąbrowski 1994 Grudziądz Nie
48 Mariusz Dądelski 1978 Toruń Nie
49 Mariusz Danielewski 1982 Rzęczkowo Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy Nie
50 Marcin Daniszewski 2000 Lisewo Tak
51 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys Nie
52 Tomasz Dejewski 1984 Nowa Wieś NW Run Nie
53 Grzegorz Deptuła 1979 Osielsko VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy Nie
54 Rafał Dobek 1985 Grubno - Nie
55 Emilia Dobruchowska 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Nie
56 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA Nie
57 Ewa Drawert 1977 Łubki Nie
58 Zbigniew Dul 1984 Wąbrzeźno miastoaktywni.pl Nie
59 Adam Dyczko 1967 Brąchnowo Nie
60 Andżelika Dzięgiel 1989 Toruń GKS FABIANKI Nie
61 Andrzej DZIEŁAK 1969 Toruń Nie
62 Edmund DŁONIAK 1945 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Nie
63 Łukasz Filip 1985 Grudziądz Nieskończoność Nie
64 Łukasz FLOREK 1984 Grupa Nie
65 Jarosław Frączyk 1976 Toruń Parkrun Toruń Nie
66 Marta Franckowska 1990 Świecie Wkurw Team Nie
67 Marcin Gabryelski 1982 Włocławek Anwil Team Włocławek Nie
68 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Nie
69 Marcin Gierach 1977 Niemcz TriSpace Nie
70 Błażej Gilewski 1981 Lisewo miastoaktywni.pl Tak
71 grzegorz gola 1971 markowo Nie
72 Zbigniew Górczyński 1989 Włocławek GKS FABIANKI Nie
73 Piotr Góreczny 1978 Lisewo Tak
74 Maciej Górny 1979 Grupa PACKMAN TEAM Nie
75 Janusz Gołębiewski 1961 Rogóźno Pręczowianka Nie
76 Maciej Gołębiowski 1988 Włocławek GKS FABIANKI Nie
77 sławomir grabowiecki 1959 świecie Nie
78 Dariusz Grajkowski 1975 Chełmża Triathlon Team Ciesielski Nie
79 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo Nie
80 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start Nie
81 Rafał Gregorczyk 1981 Grudziądz Nie
82 Grzegorz Groskop 1991 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
83 Bartosz Gumiński 1986 Tuchola Nie
84 Jolanta Gurna 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Nie
85 Krzysztof Głuszek 1975 Toruń kujawsko-pomorskie.pl Nie
86 Dawid Hachaj 1981 Lisewo Agroturystyka Arkadia Tak
87 Jerzy Hołda 1951 Stolno Niezrzeszony Nie
88 Patryk Hołtyn 1988 Radziejów TKKF Kolejarz Bydgoszcz Nie
89 Jarosław Jabłoński 1975 Ciechocinek Ciechocinek Biega Nie
90 Magdalena Jagodzińska 1990 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Nie
91 Mateusz Jagodziński 1990 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie Nie
92 Marcin Janiak 1981 Grudziądz Nieskończoność Nie
93 Przemysław Janiszewski 1982 Świecie The Runners Świecie Nie
94 Łukasz Jankowski 1989 Lisewo Tak
95 Sławomir Jankowski 1992 Lisewo Tak
96 Piotr Janowski 1964 Chełmno TKKF Chełmno Nie
97 Adam Janowski 1969 Lisewo TKKF Chełmno Tak
98 Joanna Jarząb 1979 Płużnica Nie
99 sławomir Jasiniewski 1969 Świecie Niezrzeszony Nie
100 Marek Jaworski 1959 Toruń Niezrzeszony Nie
101 Bartosz Jaworski 1974 Lisewo Tak
102 Piotr Jetter 1971 Fabianki UKS Nie
103 Edyta Jeżewska 1993 Stolno Nie
104 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno Nie
105 Magdalena Jeziorska 1995 Chełmno Nie
106 Ewa Jurecka 1965 Jabłonowo Pomorskie Parkrun Toruń Nie
107 Sebastian Kaczerzewski 1983 Wąbrzeźno Nie
108 SEWERYN KACZMARCZYK 1981 Kowalewo Pomorskie ANIRO RUN TEAM Nie
109 Daniel Kaczmarczyk 1975 Grębocin ANIRO RUN TEAM Nie
110 Anna Kaczorowska 1981 Toruń Parkrun Toruń Nie
111 Magdalena Kamińska 2000 Lisewo Tak
112 Anna Kamińska 1990 Lisewo Tak
113 Paweł Kamiński 1978 Wybudowanie Michałowo DRWĘCA Brodnica Nie
114 stefan kaminski 1947 toruń torec-toruń Nie
115 Maciej Kannenberg 1994 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
116 Olga Karczewska 1991 Grudziądz YOUCO Nie
117 Krzysztof Kasprzewski 1975 Mały Rudnik Nie
118 PIOTR KASPRZYK 1969 TORUŃ Nie
119 Patryk Kierzkowski 1994 Grudziądz POLSKA Nie
120 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa Nie
121 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Idealnie Niedoskonali Nie
122 KRZYSZTOF KMIECIAK 1983 Krąplewice Nie
123 Robert Kmieciak 1981 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ Nie
124 Jakub Kochowicz 1983 Lisewo Tak
125 Mariusz Kopeć 1985 Wąbrzeźno Nie
126 Przemysław Kornet 1985 Toruń Nie
127 Tadeusz Kosiło 1961 Bydgoszcz RUNBUSTERS Nie
128 Marcin Kosiło 1984 Bydgoszcz RUNBUSTERS Nie
129 Paweł Kowal 1978 Lisewo Tak
130 Jarosław Kowalkowski 1976 Brodnica Jezus Chrystus Team Nie
131 Łukasz Kowalski 1985 Chełmża Triathlon Team Ciesielski Nie
132 Leszek KOZIOŁ 1975 BOGUSZYCE Nie
133 Mariusz Krause 1977 ŚWIECIE Nie
134 Krzysztof Kruszyński 1963 świecie Nie
135 Łukasz Kryger 1992 Nowa Chełmża Nie
136 Mariusz Kryske 1982 Białe Błota Spójnia Białe Błota Nie
137 Bartosz Kryske 1985 Białe błota Spójnia Białe Błota Nie
138 Ilona Krzysztyniak 1974 Chełmno Nie
139 Tomasz Krzysztyniak 1969 Chełmno Nie
140 Monika Kubacka 1979 Chełmno Nie
141 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo Nie
142 WIOLETTA KUCHCZYŃSKA 1984 CHEŁMNO Nie
143 Tomasz Kunicki 1982 Toruń Parkrun Toruń Nie
144 ANNA KUŹMA 1978 ŚWIECIE The Runners Świecie Nie
145 Beata Kwiatkowska 1977 Świecie The Runners Świecie Nie
146 Karol Kłodziński 1977 Torun kujawsko-pomorskie.pl Nie
147 Przemysław Lada 1984 Zalesie Stale Biegam - Nova Trading Nie
148 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Nie
149 marlena lewandowska 1973 Toruń KM TRUCHCIK ŁUBIANKA Nie
150 Radoslaw Lewandowski 1991 Lubicz Górny T.S. OPATRUNKI TORUŃ Nie
151 WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI 1954 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW Nie
152 Mateusz Lewandowski 1994 Lisewo Tak
153 Mirosław Lewandowski 1982 Złotniki Kujawskie Nie
154 Małgorzata Lipińska 1983 Toruń Nie
155 Artur Lipiński 1983 Toruń Nie
156 Janusz Lis 1963 Grudziądz TKKF Chełmno Nie
157 Mirosław Luzak 1961 Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz Nie
158 Magdalena Luzak 1991 Bydgoszcz Staff Bydgoszcz Triathlon Nie
159 Zbigniew Maciejewski 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Nie
160 Grzegorz Maczyński 1966 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz Nie
161 Karolina Madajczyk 1979 Chełmno Nie
162 Wiesław Majewski 1966 Ciechocinek AKPB MARMEL Nie
163 Tomasz MAJEWSKI 1974 UNISŁAW Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie Nie
164 Agata Malicka 1988 Toruń Parkrun Toruń Nie
165 Dawid Marchlewicz 1985 Wąbrzeźno Vambresia CWA Nie
166 Marta Marchlewska 1989 Wąbrzeźno Nie
167 Kamil Marchlewski 1983 Chełmno Nie
168 Dariusz Marciniak 1968 Wąbrzeźno miastoaktywni.pl Nie
169 Paweł Marcinkowski 1968 Grębocin Nie
170 Bogumiła Mazurkiewicz 1969 Unisław Nie
171 Andrzej Mazurowski 1979 Włocławek Orlen Running Team Nie
172 piotr mierzejewski 1974 grudziadz szybki Nie
173 Damian Mierzwa 1988 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
174 rafał mokrzycki 1975 inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo Nie
175 Marta Moskal 1996 Stolno Nie
176 MICHAŁ MRÓWKA 1984 GDAŃSK MAJATEAM Nie
177 Szymon Musiał 1987 Unisław Nie
178 Piotr Nadolny 1977 Toruń Nie
179 PIOTR NAWROT 1977 GRUDZIĄDZ Nie
180 Andrzej Neumann 1975 Bydgoszcz Wkurw Team Tak
181 Marek Nowakowski 1973 Warząchewka Polska / Włocławek Orlen Running Team Nie
182 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń Nie
183 Mateusz Nowiński 1986 Grudziądz Nie
184 Piotr Nowosielski 1973 Sztum LKS Zantyr Sztum Nie
185 Marta Ochab 1988 Płużnica Otwock Biega Nie
186 Mariusz Ochociński 1973 Włocławek Klub Biegacza Zazamcze Nie
187 Arkadiusz Olechowicz 1986 Grudziądz Olki Nie
188 Alicja Olechowicz 1988 Grudziądz Olki Nie
189 Tomasz Olender 1988 Grudziądz EnduhubRunningTeam Nie
190 Jurek Olkowski 1953 Świecie The Runners Świecie Nie
191 EWA OLSZEWSKA 1979 GNIEWKOWO T.G. Sokół Gniewkowo Nie
192 RAFAŁ OLSZEWSKI 1981 GNIEWKOWO T.G. Sokół Gniewkowo Nie
193 HANNA ORŁOWSKA 1972 CHEŁMNO Nie
194 Bogdan Oskwarek 1970 Dębowa Łąka Nie
195 Michał Ostrowski 1980 Otwock Otwock Biega Nie
196 Krzysztof Pacuszka 1976 Toruń Łubudubu Nie
197 JAROSŁAW PANASIUK 1970 chełmno Nie
198 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica Nie
199 Dariusz Pawlicki 1989 Wąbrzeźno Nie
200 Mateusz Pieniążek 1990 Lisewo Tak
201 Anna Pilarska 1967 Toruń Klub Jeździecki Młyńska Struga Nie
202 Marek Pilarski 1963 Toruń Nie
203 Katarzyna Pilecka 1979 Lisewo Tak
204 Rafał Pokora 1970 Szpetal Górny GKS FABIANKI Nie
205 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK Nie
206 karol posadzy 1973 Gniewkowo szary lis Nie
207 Tomasz Projs 1965 Łubianka KM TRUCHCIK ŁUBIANKA Nie
208 Adam Prusakiewicz 1986 Toruń Nie
209 Michał Puchała 1973 Józefkowo miastoaktywni.pl Nie
210 Małgorzata Płatek 1983 Lisewo Tak
211 Tomasz Płatek 1976 Lisewo Tak
212 Marcin Rakoczy 1990 Gdynia ITEN - The Home of Champions Nie
213 Marzena Raniszewska 1978 Grudziądz PACKMAN TEAM Nie
214 Rafał Ratowski 1975 toruń Parkrun Toruń Nie
215 Krzysztof Retecki 1974 Ostromecko Bogmar/Presto Ostromecko Nie
216 Andrzej Rogiewicz 1993 Grudziądz PACKMAN TEAM Nie
217 Katarzyna Ruminska 1987 Grudziądz Nie
218 Łukasz Sadecki 1982 Łubianka Nie
219 Kacper Sadowski 2001 Kikół GKS FABIANKI Nie
220 Piotr Sawicki 1973 Chełmża brak klubu Nie
221 Dariusz Siemieniecki 1974 Toruń Nie
222 Arkadiusz Sikut 1974 Toruń 12 WOG Nie
223 Paweł Śliwiński 1982 Lipno GKS FABIANKI Nie
224 Piotr Leszek Ślósarek 1956 Toruń Nie
225 Rafał Smoczyński 1978 Salno Nie
226 Wojciech Sowa 1976 Unisław KM TRUCHCIK ŁUBIANK Nie
227 Paweł Sowiński 1982 Gdynia Nie
228 MICHAŁ SOŁECKI 1980 TORUŃ ANIRO RUN TEAM Nie
229 KAROLINA SOŁOBODOWSKA 1981 GRUDZIĄDZ Nie
230 Krzysztof Spych 1969 Świecie Nie
231 małgorzata stanecka 1976 skierniewice parkrun skierniewice Nie
232 marcin stanecki 1976 skierniewice parkrunskierniewice Nie
233 Elżbieta Stawarska 1977 Toruń Nie
234 Ilona M. Stec 1986 Kwidzyn Nie
235 Katarzyna Stefaniak 1977 Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Nie
236 Danuta Stolarska 1957 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek Nie
237 Janusz Stolarski 1955 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek Nie
238 Piotr Strzelecki 1979 Chełmża Triathlon Team Ciesielski Nie
239 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek Nie
240 Wojciech Świderek 1982 Toruń Zespół Szkół w Dobrzejewicach Nie
241 RAFAŁ ŚWIERCZYŃSKI 1975 Rypin KB LECH RYPIN Nie
242 Stanisław Szarmach 1952 Gródek Nie
243 Kacper Szarmach 1989 Gródek Biegaj z WSL Nie
244 beata szatkowska 1974 unisław Nie
245 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza Nie
246 Mateusz Szczodrowski 1986 Sosnówka Nie
247 Rafał Szczutkowski 1982 Chełmno Straż Pożarna Chełmno Nie
248 Ewa Szmechtig-Gauden 1973 Toruń 12 WOG Toruń Nie
249 Bartosz Szpręglewski 1989 Lisewo Tak
250 Piotr Sztolcman 1990 Włocławek GKS FABIANKI Nie
251 Mariusz Sztuczka 1964 Rypin Nie
252 Maciej Sztuczka 1999 Rypin Nie
253 Anna Szumska 1979 Chełmno Nie
254 Karina Szymańska-Wiśniewska 1975 Wąbrzeżno Wąbrzeżno Nie
255 Joanna Szymczak 1986 Chełmno Nie
256 Barbara Szymczak 1954 Chełmno Nie
257 PIOTR TOMASIK 1986 TORUŃ Nie
258 Maciej Tomaszewski 1988 Torun Nie
259 Sylwia Trykowska 1973 Chełmno Nie
260 Mariusz Trzciński 1980 Włocławek GKS FABIANKI Nie
261 Franciszek Trzciński 1965 Chełmno TKKF Kolejarz Bydgoszcz Nie
262 Marta Tshisense 1969 Warszawa Cała Twoja Nie
263 Marek Tuchalski 1955 Rypin KB LECH RYPIN Nie
264 Szymon Turno 1974 Unisław Turbo Team Nie
265 Anna Turno 1977 Unisław Turbo Team Nie
266 Maciej Tybhszewski 1996 Toruń Marmel Toruń Nie
267 Janusz Tybuszewski 1957 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ Nie
268 Karin van Tol 1959 Świecie The Runners Świecie Nie
269 Rob vanTol 1957 Swiecie The Runners Świecie Nie
270 Klaudiusz Walendziak 1975 Świecie PACKMAN TEAM Nie
271 Ryszard Warchoł 1967 Świecie Nie
272 Emila Weiland 1977 Unisław Nie
273 Paweł Weisbrot 1989 Świecie Herobox Świecie Nie
274 MARIUSZ WĘSIORA 1969 DRZYCIM biegam bo chcę☺ Nie
275 Adrian Wesołowski 1990 Lniano Nie
276 Zofia Wielińska 1958 Gdańsk niezrzeszona Nie
277 Jacek Wieliński 1956 Gdańsk GRUPA LOTOS Nie
278 Jarosław Wierski 1972 Lipniki kujawsko-pomorskie.pl Nie
279 Bartosz Wiligalski 1989 Pigża KM TRUCHCIK ŁUBIANKA Nie
280 Łukasz Winiarski 1985 Toruń Wojskowa Ochrona Przeciwpożarowa Nie
281 Grzegorz Winiarski 1979 Świecie The Runners Świecie Nie
282 Katarzyna Wisniewska 1977 Rypin KB LECH RYPIN Nie
283 Laura Wiśniewska 1996 Lisewo Tak
284 Piotr Wiśniewski 1981 Płomiany GKS FABIANKI Nie
285 Dariusz Wiśniewski 1965 Toruń Nie
286 Jakub Wisniewski 1998 Rypin KB LECH RYPIN Nie
287 Ireneusz Wiśniewski 1975 Wąbrzeźno KP PSP Wąbrzeźno Nie
288 OLA WITCZAK 1977 Włocławek GKS FABIANKI Nie
289 Kamila Witkowska 1989 Chełmża Nie
290 Sebastian Wojciechowski 1976 Szlachta Nie
291 marcin wojciechowski 1988 płuznica Nie
292 Jakub Wrotek 2000 Toruń WROTKI RUN TEAM Nie
293 Artur Wrotek 1969 Toruń WROTKI RUN TEAM Nie
294 Piotr Wysocki 1986 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie Nie
295 BEATA ZABOROWSKA 1970 DRZYCIM biegam bo lubię Nie
296 Bartłomiej Zawiasiński 1991 Unisław Unisław Biega Nie
297 Klaudia Zielińska 1994 Papowo Biskupie Nie
298 Sebastian Zieliński 1980 Toruń Nie
299 Roman Zieliński 1954 Toruń Niezrzeszony Nie
300 Wiktoria Zimecka 1999 Lubanie Nie
301 Marek Ziobro 1982 Chełmno Nie
302 Mariusz Ziółkowski 1983 Świecie PACKMAN TEAM Nie
303 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo ZGUBIŁEM SPONSORA Nie
304 Michał Zurel 1979 Rypin KB LECH RYPIN Nie
305 Tomasz Zygnarowski 1978 Wąbrzeźno miastoaktywni.pl Nie
306 Anna Łańska 1978 Chełmża Nie
307 Marian Łazarski 1981 Działowo Nie
308 Teresa Łepek 1993 Płużnica Nie
309 Małgorzata Łepek 1979 Płużnica Nie