Lista startowa - I Bieg Przełajowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 iwo Aleksandrowicz 2009 niekanin
2 Smyk Bartosz 2002 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
3 Jakub Biernat 2003 Gorzów Wielkopolski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OYAMA w Drawsku Pom.
4 Michał Biernat 2002 Szczecin KOS BnO Szczecin
5 Alicja Borek 2007 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
6 Kornelia Duda 2009 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
7 JAKUB DWORKIEWICZ 2009 DRAWSKO POMORSKIE Zet Gold Team
8 Joanna Felińska 2005 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
9 Hieronim Fiederowicz 2003 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
10 Tymon Frąckowiak 2007 Szczecin KOS BnO Szczecin
11 Wiktoria Natalia Gigoń 2004 Drawsko Pomorskie
12 Aleksandra Gilewska 2009 Szczecin KOS BnO Szczecin
13 Magdalena Gloc 2009 Drawsko Pomorskie
14 Mateusz Gradek 2007 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
15 Zuzanna Gradek 2003 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
16 Martyna Grądzka 2008 Drawsko Pomorskie
17 Mateusz Grzegorczyk 2002 Szczecin KOS BnO Szczecin
18 Maja Hejłasz 2008 Drawsko Pomorskie
19 Nadia Hofman 2006 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
20 Gabriela Kasicka 2004 Drawsko Pomorskie
21 Kornelia Kasicka 2009 Drawsko Pomorskie
22 JAS KAZIMIERSKI 2009 drawsko pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
23 Natan Kiliszek 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
24 Jakub Kondys 2002 Szczecin KOS BnO Szczecin
25 Piotr Kotkowiak 2004 Szczecin KOS BnO Szczecin
26 Bartosz Kotkowiak 2006 Szczecin KOS BnO Szczecin
27 ALEKSANDRA KOWALSKA 2002 SZCZECIN BUSHIDO-MORUS SZCZECIN
28 Filip Kozak 2007 Drawsko Pomorskie MKS DRAWA
29 Mateusz Kula 2003 Szczecin KOS BnO Szczecin
30 Maja Kula 2007 Szczecin KOS BnO Szczecin
31 Olaf Kwiatkowski 2005 Szczecin KOS BnO Szczecin
32 Martyna Liszewska 2006 Drawsko Pomorskie Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OYAMA w Drawsku Pom.
33 Wiktoria Makuch 2006 Drawsko Pomorskie
34 Weronika Matyja 2007 Szczecin KOS BnO Szczecin
35 WALO MICHAŁ 2009 DRAWSKO POMORSKIE
36 Magdalena Miłaszewicz 2007 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
37 Igor Nadkierniczny 2007 Węgorzyno
38 Hania Noga 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
39 Lena Orłowska 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
40 Leon Orłowski 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
41 Maciej Osak 2003 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
42 Mateusz Osiński 2009 Drawsko pom
43 Wiktoria Pachuć 2006 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
44 Leon Pawłowski 2005 Szczecin KOS BnO Szczecin
45 Hanna Przeszłowska 2003 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
46 Alicja Romanowska 2009 Szczecin KOS BnO Szczecin
47 Oliwia Rudzińska 2009 Białogard
48 Patryk Rudziński 2007 Białogard
49 HANNA SKWIROWSKA 2009 DRAWSKO POMORSKIE
50 Hubert Sporny 2007 Szczecin KOS BnO Szczecin
51 Paulina Szczurko 2005 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
52 Zuzanna Szmagaj 2008 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
53 Przemysław Szymański 2003 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
54 Adam Tylka 2009 Drawsko Pomorskie Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OYAMA w Drawsku Pom.
55 Dominika Tylka 2006 Drawsko Pomorskie Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OYAMA w Drawsku Pom.
56 Jonasz Udycz 2004 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
57 Aneta Urban 2004 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
58 Jakub Urbanski 2007 Szczecin Ina Stradzewi
59 Dominika Welc 2009 Szczecin KOS BnO Szczecin
60 Maksymilian Werens 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
61 DOMINIK WICHOWSKI 2005 DRAWSKO POM Zet Gold Team Drawsko Pomorskie
62 Hanna Wiśniewska 2006 Złocieniec Alifitness Złocieniec
63 Marta Wiśniewska 2008 Złocieniec Alifitness Złocieniec
64 Nikola Wiśniewska 2008 Drawsko Pomorskie
65 Szymon Wyrzykowski 2002 Drawsko Pomorskie
66 Jakub Wyrzykowski 2008 Drawsko Pomorskie
67 Bartłomiej Zaremba 2009 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
68 Mateusz Zdanowicz 2003 Koszalin
69 Jakub Zgutka 2005 Szczecin Bodaikan
70 Szymon Zieliński 2008 Białogard UKS UNIA Białogard