Lista startowa - I Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Katarzyna Aleksandrowicz 1983 niekanin
2 Patryk Aleksandrowicz 1978 niekanin
3 TOMASZ ANDRYSIAK 1970 Szczecin BUSHIDO-MORUS SZCZECIN
4 Magdalena Baczulis 1977 Szczecin KOS BnO Szczecin
5 Dominik Balcer 1992 Drawsko Pomorskie
6 Paulina Balcer 1993 Drawsko Pomorskie
7 Justyna Balińska 1991 Drawsko Pomorskie
8 Karol Baliński 1988 Drawsko pomorskie
9 Mirela Bany 1988 Drawsko Pomorskie
10 Krzysztof Baran 1985 Złocieniec
11 Beata Białoskórska 1972 Węgorzyno
12 Elżbieta Biernat 1977 Gorzów Wielkopolski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy OYAMA w Drawsku Pom.
13 Sebastian Boeme 1982 Frankfurt
14 Monika BOREK 1979 Złocieniec UKS Traper Złocieniec
15 Krzysztof BOREK 1979 Złocieniec UKS Traper Złocieniec
16 Monika Borkowska 1991 Stargard OSIR Stargard
17 Andrzej Borkowski 1989 Stargard
18 Andrzej Borodyn 1976 Szczecin Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
19 Lesław Bosiacki 1959 Złocieniec
20 Eugeniusz Buczyński 1976 Białogard JW 1696 Złocieniec
21 Paweł Chojnacki 1990 Złocieniec Ali Fitness Klub
22 Tomasz Choroba 1986 Drawsko Pomorskie
23 Patrycja Chrubczyńska 2000 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
24 Marcin Chwin 1986 Stargard
25 Marcin Ciećwierski 1987 Drawsko Pomorskie
26 Adam Cieśliński 1974 Warszawa
27 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM
28 Łukasz Czajkowski 1992 Szczecin
29 Paulina Czarnecka 1998 Czaplinek
30 Adrian Czech 1992 Wałcz
31 Jarosław Dębski 1985 Złocieniec
32 Małgorzata Deja 1978 Węgorzyno
33 mariola DEJNAK 1959 gryfice
34 Leonid Derevianchenko 1995 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
35 Monika Dobrzaniecka 1975 Węgorzyno
36 Joanna Dokowska 1991 Szczecin Husaria Race Team
37 DOMINIKA DOLEŻAN 1983 DRAWSKO POMORSKIE
38 Sławomir Domagała 1978 Brzeżno KORYUKAN ŚWIDWIN
39 Bartosz Drobczyński 1982 Szczecin Puszczyk Bukowy
40 Jacek Dziurdz 1979 Drawsko Pomorskie
41 Joanna Dziurdz 1983 Drawsko Pomorskie
42 Martyna Ekiert 1996 Drawsko Pomorskie Husaria Race Team
43 Izabela Frontczak 1987 Szczecinek Husaria Race Team
44 Sebastian Gajda 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
45 Piotr Gasiorowski 1972 Drawsko pom Amatorka zdr
46 Daria Glowacka 1986 Drawsko Pomorskie Zdrrun
47 Rafał Gralicki 1987 Szwecja
48 Justyna Gruszka 1978 Węgorzyno
49 Jan Gryckiewicz 2001 Drawsko Pomorskie
50 Justyna Handke 1987 Szczecin Husaria Race Team
51 renata hałas 1969 szczecin Szybciej nie mogę
52 Katarzyna Hejłasz 1980 Drawsko Pomorskie
53 Dominik Hudecki 1986 Szczecin
54 KAROLINA IRCHA 1976 Szczecin BUSHIDO-MORUS SZCZECIN
55 BARTOSZ JADCZYK 1974 DOBRA BUSHIDO-MORUS SZCZECIN
56 Wojciech Jakubowski 1995 Stargard Fight Academy Stargard
57 Emilia Jankowska 1986 Drawsko Pomorskie
58 Grzegorz Janus 1986 Kołobrzeg Gold Team/Rams Training House
59 Anna Jarmolowicz-Pieróg 1974 Wiewiecko
60 Paweł Jaworski 1989 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
61 Łukasz Jurkowski 1986 Złocieniec Ali Fitness Klub
62 Piotr Kacianowski 1990 Złocieniec JW 1696 Złocieniec
63 Artur Kaczyński 1985 Drawsko Pomorskie
64 Ewelina Kamińska 1986 Choszczno
65 Marcin Karow 1993 Drawsko Pomorskie
66 Marta Kasicka 1977 Drawsko Pomorskie
67 Małgorzata Kasprzak 1984 Białogard
68 Marta Kawczyńska 1984 Wałcz
69 Damian Kawczyński 1982 Wałcz
70 Joanna Kędzia 1987 Kołobrzeg
71 Adrianna klimczak 1995 szczecin dam radę
72 PIOTR KOWALSKI 1965 Szczecin BUSHIDO-MORUS SZCZECIN
73 Marta Kozak 1982 Drawsko Pomorskie
74 Wojciech Krakos 1986 Dołgie
75 Damian Kruczkowski 1986 Złocieniec JW 1696 Złocieniec
76 Marcin Krzanowski 1980 Białogard MarcinBiega
77 Dawid Kuna 1989 Wałcz Wałecka Ściema
78 Izabela Kurowska 1978 Berkanowo FitOska
79 Justyna Kuzio 1980 Czaplinek
80 Daniel Kwietniewski 1979 Koszalin
81 Katarzyna Lewandowska 1976 Węgorzyno
82 Kacper Liszewski 2000 Drawsko Pomorskie
83 Dariusz Lubera 1965 Koszalin
84 Katarzyna Maciejewska 1999 ZŁOCIENIEC UKS Traper Złocieniec
85 Artur Majewski 1977 Kalisz Pomorski RunMors Kalisz Pomorski/Nadleśnictwo Mirosławiec
86 Katarzyna Marcinkowska 1988 Czaplinek
87 Karolina Martyniak 1987 Szczecin
88 Klaudia Maślanka 1992 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
89 Aleksandra Mazan 1995 Szczecin UKS Traper Złocieniec
90 Bartłomiej Mazan 1992 Szczecin KOS BnO Szczecin
91 Damian Mazur 1991 Drawsko Pomorskie
92 Karol Mazur 1980 Zarańsko
93 Anna Mazur 1980 Zarańsko
94 Grzegorz Michowski 2000 Złocieniec Ali Fitness Klub
95 Lucyna Migalska Stankiewicz 1980 Gryfice
96 Mateusz Mizgała 1991 Stargard 12 BZ
97 Justyna Nadkierniczna 1983 Węgorzyno
98 Krzysztof Nadkierniczny 1978 Węgorzyno
99 Marcin Nadkierniczny 1984 Węgorzyno
100 Michał Niedźwiedź 1988 Węgorzyno