Lista startowa - „Bieg bez Granic“ - „Lauf ohne Grenzen”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karolina Alchimowicz 1995 Sulechów
2 Piotr Andrejczuk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
3 Ela Andrzejczak 1967 Debno Akcja Motywacja
4 Wojciech Antolik 1954 Łódź RYSIOTEAM
5 Manfred Appenheimer 1954 Frankfurt (Oder) Frankfurt! Oder?
6 Martin Augsten 1973 Berlin
7 Vadim Avetikian 1991 Słubice
8 Krzysztof Babij 1981 Kostrzyn nad Odrą Invest in the West PL
9 Waldemar Baer 1962 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA
10 Paweł Bajran 1979 Nowa Sól KB SPOCENI NOWA SÓL
11 Darren Baker 1985 Cybinka
12 Grzegorz Banaszkiewicz 1985 Gozdnica
13 Sean Band 1990 Kirton
14 Patryk Baran 1994 Białcz Vesolovski Biega Team
15 Andreas Baranowska 1967 Kleinmachnow Gotorun
16 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM
17 Agata Bardzik 2000 Murowana Goślina HERNIK TEAM
18 Tobias Barkschat 1991 Cottbus WSV 21
19 Iwona Batóg 1981 Dębno Akcja Motywacja
20 Andreas Bauer 1964 Berlin ESV Lok Potsdam
21 Uwe Baumgart 1977 Berlin
22 Martyna Baumgart 1985 Berlin
23 Rafael Będzichowski 1991 Słubice
24 Nico Bellin 1989 Frankfurt (Oder)
25 Frank Berg 1960 Frankfurt Oder FRC
26 Frank Berghausen 1957 Frankfurt Oder AOK Laufklub
27 René Bertel 1976 Frankfurt (Oder) SC Frankfurt (Oder)
28 Andre Beutler 1988 storkow AOK Laufklub
29 Klaus Birnbaum 1944 Frankfurt(Oder) Blau-Weiß FFO
30 Lisa Blum 1995 Frankfurt Oder
31 Katrin Blume 1976 Frankfurt (Oder) FiveClub
32 Tom Blume 2002 Frankfurtb (Oder) FiveClub
33 Jarosław Boczkowski 1973 Świebodzin ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
34 Karsten Bohlig 1972 Müllrose Bohlig-Lauf-Team
35 Michael BOHNKE 1977 Berlin Laufklub Berlin
36 Thoralf Bölicke 1970 Frankfurt (Oder) Bremsklötze
37 Łukasz Borkowski 1993 Słubice
38 Rafał Borowiak 1983 Słubice Jokś Team
39 Andreas Bös 1967 Potsdam AOK Laufklub
40 Peter Brauner 1957 Frankfurt(oder) MSV Tripoint Ffo
41 Piotr Broniewski 1987 Słubice
42 Rene Butt 1977 Brieskow- Finkenheerd
43 ELŻBIETA CAL 1970 ŚWIEBODZIN Swiebodzinska grupa biegowa
44 PIOTR CAL 1969 ŚWIEBODZIN Swiebodzinska grupa biegowa
45 Bartosz Chełkowski 1989 Sieraków Osiedle Rozalin w Lusówku
46 Longina Cholewinska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM
47 Wojciech Cholewinski 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM
48 Jakub Cieślak 1982 Rzepin ZDROWE!
49 Łukasz Cieślak 1979 Ośno Lubuskie
50 Krzysztof Cieślak 1984 Rzepin UltraFAZA.pl
51 Anne-Katrin Clemens 1964 Frankfurt (ODER) Holzinger Laufgruppe
52 Przemek Cukiernik 1982 Zielona Góra Harpagan ZG
53 Remigiusz Cypel 1983 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza
54 DARIUSZ CZARNECKI 1974 LUBNIEWICE
55 Krzysztof Czosnowski 1978 Gryfino KB HERMES GRYFINO
56 Schrobitz Dana 1973 Frankfurt oder
57 Paola Dellepiane 1973 Aschheim
58 Karsten Diesel 1970 Frankfurt (Oder)
59 Jörg Dölling 1960 Niedergörsdorf Ron-Hill Berlin
60 Peter Drimal 1979 Berlin Laufklub Berlin
61 Melanie Drunk 1990 Frankfurt (Oder) IHP
62 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz
63 Paweł Dziedzic 1987 Cybinka KP PSP SŁUBICE
64 Esther Eberhardt 1970 Siehdichum
65 Jana Enders 1973 Frankfurt BSG DR
66 Nicole Ewert 1983 Frankfurt Oder
67 Ewa Felkel 1973 Poznań Piątkowo na Biegowo
68 Roman Fita 1954 Kożuchów Bez Klubu
69 Daniel Förster 1971 Frankfurt (Oder)
70 Roman Frahnow 1977 Berlin DC/DC Runners Frankfurt (Oder)
71 Sławomir Franczak 1977 Pamięcin
72 Paulina Franke 2002 Frankfurt (Oder) SV Preußen Frankfurt (Oder)
73 Helmut Fritsche 1963 Berlin Lauftreff am Brandenburger Tor
74 Victoria Fritzsche 1988 Beeskow AOK Laufklub
75 Oliver Willi Fröhlich 1985 Frankfurt (Oder)
76 Sabine Fröhlich 1963 Gründau AOK Laufklub
77 Marcel Fron 1984 Berlin Berlin Runners
78 Johannes Gabbert 1988 Frankfurt (Oder) OSV Holzinger Frankfurt (Oder)
79 Julia Gantzlin 1989 Berlin
80 Nico Gärtner 1977 Frankfurt (Oder) DC/DC Runners Frankfurt (Oder)
81 Damian Gasiewicz 1992 Słubice
82 Anna Gasiewicz 1967 Słubice
83 Roman Gasiewicz 1965 Słubice
84 Barbara Gaweł 1979 Mieszkowice
85 Laura Gebauer 1990 Cottbus Team Saucony
86 Anna Gehrke 1978 Strausberg
87 Guido Gehrke 1972 Strausberg
88 Carry-Joe Gerlach 1997 Pohlitz
89 Christin Gleich 1988 Berlin AOK Laufklub
90 Christina Gorgas 1967 Berlin
91 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA
92 Tomasz Gradowski 1986 Słubice
93 Krzysztof Gredka 1972 ośno Lubuskie Lemming team
94 Klaudia Gredka 1998 ośno Lubuskie Lemming team
95 Mario Grunow 1963 Dubrow
96 Małgorzata Grunt 1980 Berlin DZIKIE DZIKI GORZÓW
97 Agnieszka Grzegorczyk 1975 Kunowice CZAS APOKALIPSY
98 Mateusz Grzeszkowski 1985 Berlin
99 Christoph Guhl 1991 Frankfurt (Oder)
100 Adriana Gutierrez Valdes 1980 Bad Belzig
101 Łukasz Habas 1984 Słubice JPtech
102 Marko Haff 1970 Frankfurt(Oder)
103 Fabian Hagedorn 1992 Berlin
104 Hannes Hähnel 1986 Frankfurt (Oder) DC/DC Runners Frankfurt (Oder)
105 Małgorzata Halla 1977 Gorzów
106 Antje B. Hayn 1963 Berlin
107 Ulf Heidenreich 1974 Frankfurt Oder
108 Peter Heinze 1964 Frankfurt (Oder) RFV Alt-Zeschdorf
109 KAROL HELAK 1973 Krzyż Wlkp KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
110 Marko Henkel 1967 Eisenhüttenstadt CommuniGate Frankfurt Oder
111 Sven Hertelt 1983 Blankenfelde BSC Preußen 07
112 Gerald Hesse 1965 Frankfurt (Oder) TTC Frankfurt (Oder)
113 Michael Hirschmann 1982 Frankfurt/Oder
114 Madlen Hirschmann 1980 Frankfurt (ODer) CommuniGate Frankfurt Oder
115 Dennis Hirth 1987 Berlin AOK Laufklub
116 Nicole HOBE 1979 Frankfurt (Oder) CommuniGate Frankfurt Oder
117 Lisa Hoffmann 1988 Frankfurt/Oder
118 Bernd Hoffmann 1965 Berlin FFO roadrunner
119 Antje Hoffmann 1970 Frankfurt (Oder)
120 Schrobitz Holger 1971 Frankfurt Oder
121 Kornelia Hryniewicz 1994 Słubice
122 Barbara Hubko 1979 Słubice HM-Soft
123 Marek Hubko 1974 Słubice Triathlon Serwis
124 Bernardeta Huszcza 1979 Dębno Akcja Motywacja
125 Marcin Iwaszkiewicz 1980 Słubice
126 tomasz jach 1984 brzozowiec
127 andrzej jach 1957 gorzów wlkp.
128 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą KKB Kostrzyn nad odrą
129 Solveig Jacobs 1986 Frankfurt oder CommuniGate Frankfurt Oder
130 Sebastian Jaeke 1974 Frankfurt (Oder)
131 Torsten Jahn 1972 Falkensee
132 Bartosz Jasiniak 1982 Słubice
133 Benjamin Johne 1983 Frankfurt (Oder)
134 Grzegorz Jokś 1983 Dębno Jokś Team
135 Monika Jokś 1984 Dębno Jokś Team
136 Olga Juchniewicz 1983 Słubice
137 Juliane Jung 1981 Frankfurt (Oder) DC/DC Runners Frankfurt (Oder)
138 KRZYSZTOF KACZMAREK 1970 Grodzisk Wlkp Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD
139 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
140 Magdalena Kakietek 1983 Słubice
141 Piotr Kardaś 1980 Głogów
142 Reinhardt Kathleen 1972 Eberswalde AOK Laufclub
143 Aleksandra Kazubowska 1978 Gorzów Wlkp BBL Gorzów Wlkp
144 Karol Kęcik 1988 Kowalów Wojownicy Wódy
145 Zbigniew Kegel 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo
146 Małgorzata Kęska-Pląsek 1976 Police Lovelasy
147 Christian Kiele 1980 Neuzelle MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
148 Robert Kiewra 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskiei
149 Julia Klauder 1989 Fürstenwalde/Spree Eberswalder Adler
150 Denny Klauder 1982 Fürstenwalde/Spree Eberswalder Adler
151 Rafał Klaus 1962 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów
152 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Pionier Witnica
153 Karina Kluge 1972 Berlin
154 Carlotta-Gloria Klupsch 2001 Frankfurt (Oder) SV Preußen Frankfurt (Oder)
155 Carola Klupsch 1966 Frankfurt (Oder) Läuferteam
156 KRZYSZTOF KOCHAN 1969 MIĘDZYRZECZ K.B.PIAST MIĘDZYRZECZ
157 Janett König 1984 Groß Lindow OSV HOLZINGER FFO.
158 Małgorzata Konopka 1984 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA / CZAS APOKALIPSY
159 Agnieszka Konopka 1976 Kunowice CZAS APOKALIPSY
160 Katarzyna Korbanek 1984 Gorzów Wlkp.
161 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp.
162 Dariusz Kos 1981 Slubice
163 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega
164 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega
165 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin Drużyna Szpiku
166 Darek Kosiorek 1967 Pniewy amator - niezrzeszony
167 Dominik Kossiński 1997 Słubice IT Słubice
168 Waldemar Kossiński 1971 Słubice IT Słubice
169 Edward Kot 1966 Trzemeszno Lubuski 17 WBZ Miedzyrzecz
170 Tomasz Kowalczuk 1978 Żagań BBL Żagań PSP Żary
171 Kamila Kowalczyk 1992 Lemierzyce Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego
172 Łukasz Kowalski 1983 Słubice jptech-maszyny.pl
173 Adam Kowalski 1981 Międzyrzecz
174 Darek Kołosowski 1968 Świecko
175 Detlef Krafczyk 1962 Berlin Gotorun
176 Sebastian Krajewski 1977 Gorzów Wlkp
177 Piotr Krawczyk 1989 GOSCIESZOWICE
178 Jacek Krawczyk 1988 Słubice
179 Heike Krüger 1966 Berlin AOK Laufklub
180 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
181 Dominik Kryca 1982 Wędrzyn KB Piast Międzyrzecz
182 Joanna Krystkowiak 1993 berlin
183 Michał Krystkowiak 1987 Słubice
184 Radosław Krzesiński 1977 Świebodzin BBL Świebodzin
185 Ilona Krzyżaniak 1977 Poznań Piątkowo na Biegowo
186 Marta Kubacka 1983 Gorzów Wielkopolski .
187 Urszula Kubisa 1972 Kunowice
188 Anna Kucharska 1982 Debno Akcja Motywacja
189 Piotr Kucharski 1969 Glinik gm. Deszczno Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!
190 Edward Kulikowski 1962 Słubice
191 Rafał Kurczyński 1977 Poznań Rufa
192 Marta Kuśmierek-Tokarska 1983 Słubice
193 Rebecca Labus 1980 Groß Lindow SV Blau-Weiß Groß Lindow 1909 e. V.
194 Marcin Lajzer 1988 Słubice crossfit69100
195 Christian Lange 1970 Frankfurt (O)
196 Joanna Latos 1973 Zielona Góra
197 Lukasz Lazdowski 1990 Berlin
198 Matthias Lebuser 1979 Frankfurt
199 Felix Ledwig 1991 Frankfurt (Oder) OSV HOLZINGER FFO.
200 Beate Ledwig 1966 Eisenhüttenstadt Diehloer Hügelläufer
201 Torsten Ledwig 1965 Eisenhüttenstadt Diehloer Hügelläufer
202 Miłosz Lenart 1965 Ketrzyn Runners Team Kętrzyn
203 Heiko Leonhard 1978 Neuzelle CommuniGate Frankfurt Oder
204 Iris Lepel 1969 Oderaue
205 Carsten Levenhagen 1967 Berlin AOK Laufklub
206 Steffen Lingnau 1990 Lebus OT Mallnow
207 Annett Linse 1971 Frankfurt (O)
208 Marc Lipka 1978 Frankfurt (Oder)
209 Daniela Lorenz 1972 Beeskow
210 Sophia Lossow 1989 Frankfurt (Oder)
211 Michael Lotz 1976 Berlin AOK Laufklub
212 ADAM LUTOSTAŃSKI 1988 BOBOWICKO KB Piast Międzyrzecz
213 MICHAL Maciejewski 1977 Poznań
214 Mateusz Maćkowiak 1988 Ośno Lubuskie
215 KRZYSZTOF MAJOREK 1981 MIĘDZYCHÓD
216 Martin Malitzki 1968 Berlin LaBerlin e. V.
217 Milena Manns 1982 Frankfurt (Oder) Team Wowi
218 Artur Margol 1982 Słubice
219 Doreen Marquardt 1977 Strausberg
220 Marcin Masłowski 1976 GORZÓW WLKP
221 Andrzej Matuszek 1964 Słubice
222 Hugo Meisel 1969 Oderaue
223 Katrin Meisel 1969 Oderaue
224 Jens Melde 1988 Frankfurt (Oder)
225 Andrzej Michalik 1964 Gorzów BBL Gorzów
226 Anna Miechowicz 1982 Nowa Sól
227 Franz Mierke 1991 Frankfurt (Oder) OSV HOLZINGER FFO.
228 Arkadiusz Minko 1988 Szczecin
229 Karola Mitze 1965 Kleinmachnow Gotorun
230 Helmut Mitze 1960 Kleinmachnow Gotorun
231 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa BBL Gorzów
232 Matthias Muhs 1962 Eisenhüttenstadt Multisport LOS
233 Manja Müller 1975 Frankfurt (Oder)
234 Jens Müller 1975 Frankfurt (Oder)
235 Leszek Myszczak 1981 Sulęcin
236 Andreas Nagorsen 1972 BERLIN Laufklub Berlin e.V.
237 ireneusz najdek 1973 słubice
238 Mirosław Napieracz 1973 Dębno
239 Ewa Narkun 1983 Iłowa
240 Dariusz Naskręt 1979 Murowana Goślina
241 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
242 Janusz Nawrocki 1956 Ośno Lubuskie
243 Jens Nawroth 1979 Müllrose
244 Dirk Nelius 1970 Eisenhüttenstadt Multisport LOS
245 Steve Newerla 1980 Frankfurt Oder OSV HOLZINGER FFO.
246 Karolina Nowacka 1987 Zielona Góra
247 Anna Nowak 1987 Gorzow Wielkopolski
248 Sandra Nuckel 1974 Berlin AOK Laufclub
249 Aneta Offman 1971 Sulęcin
250 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp.
251 Katarzyna Olechnowicz 1977 Kunowice Słubice
252 Roman OLESIAK 1973 KROSNO ODRZAŃSKIE 42 KMB Krosno Odrzańskie
253 Siegmund Ollnow 1956 Eisenhüttenstadt OSV Müllroser See
254 Kamila Oprzalska 1983 Pamięcin
255 Izabela Ordon 1978 GORZÓW WLKP
256 Dariusz Osiecki 1972 Sulęcin
257 Tomek Osowski 1988 Dębno NETTO GRUPA BIEGOWA 42.195 DĘBNO
258 Sebastian Oszmałek 1990 Sieraków Wlkp. Stado Ogierów Sieraków
259 Maciej PACHCIAREK 1962 Słubice nad Odrą nie dotyczy
260 Sabine Elke Paegelow 1967 Berlin AOK Laufklub
261 Katarzyna Paplicka 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
262 Michał Paplicki 1982 Gorzów Wlkp DZIKIE DZIKI GORZÓW
263 Ryszard Paraniak 1949 Słubice
264 Norbert Patalas 1985 Sulechów RLS
265 Joachim Paulke 1944 Frankfurt (Oder) OSV Holzinger Frankfurt (Oder)
266 Piotr Pawlik 1987 Słubice
267 Paweł Pałka 1980 Jaworzno Saint Gobain Squad
268 Suse Pergande 1992 Steinhöfel D.S.M. Neuendorf
269 Steffi Pergande 1970 Steinhöfel D.S.M. Neuendorf
270 Heiko Strenger Pergande 1963 Steinhöfel D.S.M. Neuendorf
271 Krzysztof Pełech 1979 Gorzów Wlkp.
272 Ruth Pfundstein 1966 Briesen Honda Bohlig
273 Zdzisław Piątek 1965 BACZYNA
274 Mariusz Piesik 1959 Kliny Maniek Biegalski indywiduell
275 Ewa Pietruszewska 1988 Łódź RYSIOTEAM
276 Sebastian Pikuła 1982 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Team
277 Sylwester Pląsek 1971 Police Lovelasy
278 Tomek Pniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
279 Wiktor Pniewski 1999 SLUBICE
280 Edyta Podsada 1978 Gorzów Wielkopolski .
281 Denis Pokotycki 1990 Poznań Otomo STP / Programa.pl
282 Łukasz Pokrywiecki 1988 Boleszkowice Panorama Dębno
283 Artur Poncyliusz 1975 Kiekrz
284 Michael Pötsch 1965 Frankfurt BSG DRV Berlin-Brandenburg
285 Janusz Prokopowicz 1984 Słubice
286 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn
287 Mieczysław Pruś 1988 Żory
288 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wlkp. Stilon Gorzów
289 Rafał Przybysz 1969 Gorzów Wielkopolski
290 Damian Pysiak 1980 Słubice
291 Jakub Płoński 1983 Stargard DZIKIE DZIKI GORZÓW
292 BOGDAN RADNY 1973 BABIMOST
293 Jürgen Radue 1953 Frankfurt/o VS Ffo
294 Nicole Radzko 1988 Eisenhuettenstadt
295 JANUSZ RATAJCZAK 1962 DRAWSKO KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
296 Marcin Ratajczak 1981 Slubice www.KancelariaSlubice.pl
297 Mathias Rawald 1978 Löwenberger Land OT Grieben LG Neuruppin
298 Janusz Redziak 1970 Bledzew
299 Günter Reichert 1949 Frankfurt Die Kammerläufer
300 Mike Reinhardt 1971 Eberswalde AOK Laufklub
301 Kathleen Reinhardt 1972 Eberswalde AOK Laufclub
302 Jens Reinhold 1989 Frankfurt (Oder)
303 Krzysztof Rękawiecki 1982 Słubice
304 Verena remppis 1970 Aschheim
305 Dierk Richter 1977 Beeskow D+S 360
306 Sandra Riemann 1977 Berlin Laufklub Berlin e.V.
307 DAWID ROMANOWSKI 1987 ZIELONA GÓRA YAMA Suplement Sport
308 Czesław ROMAS 1950 Gorzów
309 Jarosław Romot 1980 Gorzów Wlkp. Służba Więzienna
310 Marcin Rosiński 1979 Sulęcin Biegające Roski
311 Krzysztof Różański 1969 Żary BIEGAM BO LUBIĘ ;)
312 Rafał Rutkowski 1977 Slubice Promet Cargo Team
313 Marek Rydzewski 1977 Frankfurt Oder AOK Laufklub
314 Marco Ryll 1973 Frankfurt Oder Stevens-Team-Ffo.
315 Natalia Rzeszowska 1992 Słubice
316 Grzegorz Sakowski 1966 Chojna Active Chojna
317 Magdalena Sasin 1979 Łódź RYSIOTEAM
318 Maciej Sałdacz 1973 Wrocław
319 Peter Schamp 1939 Berlin SCC Berlin
320 Stephan Schillhaneck-Demke 1959 Berlin LRG Torpedo Berlin
321 Diana Schilling 1963 Golzow Familienbande
322 Wolfgang Schmid 1956 Slubice
323 Alexander Schmidt 1977 Eisenhuettenstadt
324 Christian Schubert 1981 Frankfurt (Oder) RFV Alt-Zeschdorf
325 Pierre Schulze 1968 Frankfurt Oder Team Honda Bohlig
326 Andre Seelig 1984 Leipzig +49 151 10987120
327 sabine seelig 1958 frankfurt oder
328 Waldemar Sejnik 1979 Kunowice
329 Sebastian Selig 1976 Frankfurt Oder CommuniGate Frankfurt Oder
330 Maksym Shvets 1990 Słubice
331 Grzegorz Sidorowicz 1975 Lubin ZG RUN
332 GRZEGORZ SIDOROWICZ 1975 LUBIN ZG RUN
333 ELŻBIETA SIEMIATOWSKA 1985 ŚWIEBODZIN
334 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp.
335 Eugeniusz Skoczyński 1963 Inowrocław GESAL
336 Janusz Skórski 1974 Krzeszyce
337 Bartosz Skręty 1991 Słubice Dzikie Wieprze
338 Urszula Śliwińska 1981 Gorzów Wlkp.
339 Adam Sobczyński 1987 Międzychód
340 Ines Sobotta 1981 Bernau AOK Laufklub
341 Marc Sobotta 1979 Bernau AOK Laufclub
342 Katarzyna Sokół 1972 Dębno
343 Mirosław Sokół 1969 Dębno
344 Wojciech Sokół 1993 Dębno
345 Hannelore Sółkowska 1958 Poznań
346 Adrian Stachecki 1988 Brzezie k. Sulechowa SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA
347 Mirosław STACHOWSKI 1964 Żary Czarna Dywizja
348 Maciej Staniek 1971 Zielona Góra
349 Carsten Stegelmann 1967 Frankfurt Oder
350 Steffi Stegelmann 1967 Frankfurt Oder
351 Marko Steimecker 1981 Niederndodeleben
352 Zbigniew Stelczyk 1971 DĘBNO
353 PRZEMYSŁAW STERENCZAK 1973 KATOWICE BIEGAJ POD OKIEM TRENERA
354 Roland Stolz 1975 Frankfurt (Oder)
355 Steffen Struck 1978 Berlin AOK Laufklub
356 TOMASZ STUPIENKO 1976 SŁUBICE
357 MAGDALENA STUPIENKO 1978 SŁUBICE
358 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól
359 Elżbieta Suchecka 1965 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
360 Dirk Suckow 1966 Jacobsdorf
361 MEIK SUCKUT 1981 Frankfurt Oder Sturmwölfe e.V
362 Małgorzata Świeboda 1985 Wrocław
363 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
364 Marek Szcześniak 1974 Gubin
365 Przemysław Szczuciński 1974 Gorzów Wlkp. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
366 Daniel Szurka 1977 Słubice Nasze Slubice PL
367 Paweł Szygęda 1972 Gorzów Wlkp. Masaż w Gorzowie - Paweł szygeda
368 Natalia Sławiak 1993 Słubice
369 Marcin Sławicz 1965 Poznań KB MANIAC Poznań
370 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
371 Ivonne Tannhäuser 1980 Lebus
372 Michał Tomaszewski 1988 Kostrzyn Nad Odrą Pupilek Skarzyńskiego
373 Beata Toossi 1980 Slubice
374 Kanina Tołoczko 1975 Zielona Góra
375 Joanna Trepka 1977 Łódź RYSIOTEAM
376 Erdenechimeg Tsulbuur 1972 Frankfurt Oder
377 MONIKA Tylińska 1976 ZIELONA GÓRA
378 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice FSL VERUS AOK.PL TEAM
379 Gert Vasicek 1964 Siehdichum
380 Christin Vollmer 1995 Cottbus
381 Marcel Vorndamm 1988 Fürstenwalde
382 Jacek Walczak 1970 Chobienia IceTech Polkowice
383 Ryszard Walendziak 1973 Malbork .
384 Alicja Walendziak 1977 Malbork .
385 Mario Wanntke 1969 Eisenhüttenstadt SMV Eisenhüttenstadt
386 Piotr Wawrzyczek 1976 Słubice
387 MARIUSZ WAWRZYNIUK 1979 Skwierzyna KS Team Baryła Gorzów
388 Enrico Weber 1988 Frankfurt (Oder)
389 Bernd Weber 1969 Oberhaid
390 Daniel Wegener 1982 Frankfurt (Oder) SV Blau - Weiss Markendorf
391 Antje Weierich 1969 Nuthetal Gotorun
392 David Weiß 1992 Frankfurt (Oder) SV Blau-Weiß Drewitz
393 Mateusz Jan Weis-Banaszczyk 1996 Frankfurt (Oder)
394 Modesta Wenzel 1962 Frankfurt (Oder) Judo- Club 90 Frankfurt (Oder)
395 Gregor Wenzel 1990 Frankfurt (Oder) Judo-Club 90 Frankfurt (Oder)
396 Trinity Wenzel 2001 Frankfurt (Oder) Judo-Club 90 Frankfurt (Oder)
397 Kathlen Wesner-Martin 1963 Kohlsdorf SMV Eisenhüttenstadt
398 Sławek Wesołowski 1996 Białcz Wierzbicki Running Project
399 Łukasz Wesołowski 1999 Białcz Vesolovski Biega Team
400 Aneta Wiatrowska 1981 Dębno Akcja Motywacja
401 Agnes Widera 1976 Berlin AOK Laufklub
402 Sławomir Wiechecz 1985 Plewiska Plewiska z Kolejorzem
403 Marcin Will 1983 ZIELONA GÓRA
404 Jan Wilschke 1978 Frankfurt (Oder)
405 Gunnar Wittmann 1970 Großbeeren Berlin Runners
406 Monika Wojciechowska 1979 Frankfurt (Oder)
407 ZBIGNIEW WOJDAK 1962 ŻAGAŃ 34BKPanc
408 Katarzyna Wojtasik 1980 Debno Akcja Motywacja
409 Paweł Wojtasik 1955 Łódż RYSIOTEAM
410 Mady Wolff 1971 Frankfurt Oder
411 Aleksandra Woron 1960 Malbork .
412 Pawel Woszczak 1979 Kleinmachnow NRC
413 Agnieszka Woźna 1990 Słubice
414 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy
415 DOMINIKA WROBLEWSKA 1980 Zielona Gora Zielona Góro Zacznij Biegać
416 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni Rulez
417 Józef Wydra 1953 Cychry brak
418 Arkadiusz Zając 1973 Gorzów BBL Gorzów Wlkp
419 Jolanta Zakaszewska 1966 WITNICA Rozbiegajmy Witnicę
420 Jan Zgrzywa 1973 Słubice
421 Volker Zibulski 1969 Siehdichum BSG DRV Berlin-Brandenburg
422 Igor Zielinski 1991 Berlin
423 Damian Ziółkowski 1980 Sulechów
424 Leszek Ziółkowski 1983 Piła 4Run Team Piła
425 Mateusz Zywert 1987 Skąpe
426 HENRYK ŁĄCZYŃSKI 1951 SZAMOTUŁY Amator
427 Szymon Łyżwiński 1995 Słubice